Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaczenie ET Felgi


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie czy przy gwincie w B5 quattro i felgach 8jx18 Et35 225/40 da radę upchać dystans na tył 10mm ewentualnie coś więcej ?? Przód wchodzi u mnie bez problemu ( sądzę że jeszcze z 2-3mm można wypchnąć to na zewnątrz ale już bawić się nie będę ) natomiast tył z tego co pamiętam był bardziej schowany. Niestety póki co nie mam możliwości fizycznej przymiarki a jest okazja za darmochę załatwić sobie 2szt dystansów w szerokości jaki sobie wymyślę więc chciałbym tył wypchnąć max do zewnątrz bez żadnych obcierek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super sprawa, wszystko ładnie widać,.

Moderator mógłby podpiąć, rozwiąże to setki dylematów :-)

a co w tym fajnego? niby jakie dylematy rozwiąże?

używając tego linku odpowiedzcie mi na pytanie czy felga 8x15 z ET 30 wejdzie bez problemu do Opla Corsy B ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super sprawa, wszystko ładnie widać,.

Moderator mógłby podpiąć, rozwiąże to setki dylematów :-)

a co w tym fajnego? niby jakie dylematy rozwiąże?

używając tego linku odpowiedzcie mi na pytanie czy felga 8x15 z ET 30 wejdzie bez problemu do Opla Corsy B ?

Według powyższego linku wynika że koła 8x15 ET30 w Corsie B będą wystawać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sezon zaraz się zacznie więc pytanie mam odnośnie 18" w dwóch szerokościach 8,5 et 35 i 9,5 et 30. Martwie się bardziej o tył poradzcie czy wejdą, opony z tyłu 245/40

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-ahu-wajsik86-cls-243708/ - tu kolega ma podobne parametry felg. Ale opona to za szeroka na pewno. Przy takich felgach to obowiązkowo naciąg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naciąg będzie tylko problem jest taki że w poprzednim aucie coupe miałem z tyłu 10' i na tym 205/40 i problem był taki że koło wystawało i panowie niebiescy się ciągle mnie czepiali. w tym aucie nie chce mieć tego samego problemu trym bardziej że żona i dziecko będą niebawem jeździć ze mną:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wałkuję ten wątek ale nijak nie mogę dojść do jednoznacznych wniosków. A4 B6 Avant, felgi or S-line 17 cali, et 43, 7,5J opony 225/45/17, zawias 1BE. Czy jak wsadzę na tył dystanse 17mm to nie będzie mi obcierać?? Nie za małe te et 26?? Pomóżcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy pytanie odnośnie doboru opon, jakie dobrać to felgi o szerokości 7,5 et 35 i średnicy 17" ? Macie moze jakiś konkretny model godny polecenia?

205/50R17 (lepiej) lub 225/45R17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej napisał 205/50. Ja na felge 8J założyłem 215/45 i lekki naciąg jest. A co do opony to ja polecam Bridgestona turanze T001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

205/50 i 225/45 mają prawie identyczna wysokość (poniżej pół procenta różnicy). Różnią się tylko szerokością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko chce wrzucić do A4 B7 3.0tdi fele z A5 19' 8.5' et 32 na oponce 255x35 wejdzie to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Czy podejdą dystanse 15mm przód i 20mm tył dla A4 B6 Avant 1BE ? Felga to 7,5 ET45 a guma 235/45/17.

Czy nie ryzykować i kupić 13/17 mm?

Jestem przed zmianą na letnie opony więc od razu chciałem zakupić dystanse.

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Czy podejdą dystanse 15mm przód i 20mm tył dla A4 B6 Avant 1BE ? Felga to 7,5 ET45 a guma 235/45/17.

Czy nie ryzykować i kupić 13/17 mm?

Jestem przed zmianą na letnie opony więc od razu chciałem zakupić dystanse.

J.

i

Ja mam podobny zestaw tylko, że w tym sezonie musiałem kupić nowe oponki letnie i kupiłem 225/45/17. Zawias 1BE, felga 7,5J ET43. Wsadziłem dystans na tył 17mm i powiem Ci, że jest prawie na styk. Jutro jak będę miał czas wrzucę fotki jak to wygląda. Moim zdaniem 20mm w Twoim przypadku będzie ciut za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Et 25 z tyłu przy 8 calach . 225/40/18 i nic nie obiciera przy 4 osobach:wink:

Na taką odpowiedź czekałem :decayed: masz może fotkę ??

Nie zauważyłem że Ty masz B6 :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...