Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaczenie ET Felgi


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam okazje kupic felgi do mojej a4 b7 avant, felgi to oryginalne s-line 5-cio ramienne od a6 c6 8jx18" et 43 z oponami 225/40/18 moje pytanie brzmi czy wejda one spokojnie i nie bedzie nic obcieralo, tarlo itd

Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz

felga wejdzie i nie będzie tarło tylko pytanie jaki otwór centrujący a6 c6 do 2008 miało 57,1 czyli taki jak masz a później 66,5. Ale to nie problem bo zawsze można dać pierścienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A nie czasem 17 ?

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Są16" ,które wchodzą na 320 ....z c5 wzory najszybciej ;)....np.biedrony

I moje pytanko...chcę wrzucić do swojej b5'tki (avant w Q) dystanse 15mm...guma 225/40/18 ,alu 8J 18" et 43...nie wiem ,czy nie za szeroki dystans ...???

:hi:

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam okazje kupic felgi do mojej a4 b7 avant, felgi to oryginalne s-line 5-cio ramienne od a6 c6 8jx18" et 43 z oponami 225/40/18 moje pytanie brzmi czy wejda one spokojnie i nie bedzie nic obcieralo, tarlo itd

Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz

felga wejdzie i nie będzie tarło tylko pytanie jaki otwór centrujący a6 c6 do 2008 miało 57,1 czyli taki jak masz a później 66,5. Ale to nie problem bo zawsze można dać pierścienie :)

Chodzi mi o a6 c6 z 2005 roku wiec otwor centrujacy jest taki sam jak ja mam, chodziło mi bardziej czy nie bedzie nic obcieralo, tym bardziej ze mam seryjne zawieszenie.

ok dzieki wielkie za pomoc i odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć fela 17x 7.5J et 45 żeby ładnie wyglądało to jaki dystans opona na to 215/50/17. Zawieszenie 1BE. Myślałem o 12mm bo maja już kołnierz centrujący ale czy kolo nie będzie wystawało za błotnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo będzie wystawało ok4-5 mm...testowałem swoje kilka postow wyżej :wink: ...i wyszły jakieś 7-8 mm

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo będzie wystawało ok4-5 mm...testowałem swoje kilka postow wyżej :wink: ...i wyszły jakieś 7-8 mm

wysłane z one v :)

W takim razie dystans 5mm powinien załatwić sprawę tylko trzeba dokładnie zmierzyć piastę czy felga sięgnie z centrowaniem. W najgorszym przypadku oleje system i zostawię z et45 :)

Ps z tego co widzę testowałeś 18x8J et 43 + 15mm(dystans) ? tak ? Porównując z tym co ja chce założyć czyli 17x7,5J et45+ 12mm z kalkulatora wychodzi mi że będę miał felgę schowaną względem twojej 12mm. Czyli jak wystaje ci jakieś 8mm u mnie będzie schowana na4mm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo będzie wystawało ok4-5 mm...testowałem swoje kilka postow wyżej :wink: ...i wyszły jakieś 7-8 mm

wysłane z one v :)

W takim razie dystans 5mm powinien załatwić sprawę tylko trzeba dokładnie zmierzyć piastę czy felga sięgnie z centrowaniem. W najgorszym przypadku oleje system i zostawię z et45 :)

Ps z tego co widzę testowałeś 18x8J et 43 + 15mm(dystans) ? tak ? Porównując z tym co ja chce założyć czyli 17x7,5J et45+ 12mm z kalkulatora wychodzi mi że będę miał felgę schowaną względem twojej 12mm. Czyli jak wystaje ci jakieś 8mm u mnie będzie schowana na4mm ?

No tak...pół cala masz węższą.....a to trochę jest

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo nic nie będzie wystawało ;) Ja mam u siebie 17x7,5J ET43 225/45/17 z tyłu dystans 17mm, z przodu 13mm i moim zdaniem jest idealnie. Nic nie wystaje i nawet przy obiążeniu ładnie się wszystko chowa i nic nie obciera. Poza tym sprężyny od Ciebie dają radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo nic nie będzie wystawało ;) Ja mam u siebie 17x7,5J ET43 225/45/17 z tyłu dystans 17mm, z przodu 13mm i moim zdaniem jest idealnie. Nic nie wystaje i nawet przy obiążeniu ładnie się wszystko chowa i nic nie obciera. Poza tym sprężyny od Ciebie dają radę ;)

Dzięki za odpowiedź ale na dystanse 17 chyba się nie skuszę max to 12 albo 15. Masz jakieś zdjęcia jak wyglądaa to u ciebie na aucie jak felga jest wysunięta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu mniej niż 17mm z kołnierzem nie wsadzisz. Z tych z kołnierzem to jest na tył minimum. A w te bez kołnierza powyżej 5mm bym się nie pakował. Jak przyłożysz dystanse będziesz wiedział o co chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy te felgi będą pasować do mojej a4 b8 2010r

KOMPLET FELG UŻYWANYCH ORYGINAŁ AUDI

RS4 RS6 ALLROAD STARSZY MODEL

18" 5X112 ET 21 7.5J koszt 1700zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko czy felgi 18' / et 32 / 8,5J będą tak prawie na równo z nadkolami pasowały do a4 b6 sedan ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko czy czy kupić dystanse z kołnierzami na felge czy wystarczy same flensze musze założyć bo felga obciera o zacisk hamulcowy .Doradzicie cos.Pozdr wrrafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomożecie w sprawie tych felg

---------- Post dopisany at 06:06 ---------- Poprzedni post napisany at 06:04 ----------

Mam pytanie czy te felgi będą pasować do mojej a4 b8 2010r

KOMPLET FELG UŻYWANYCH ORYGINAŁ AUDI

RS4 RS6 ALLROAD STARSZY MODEL

18" 5X112 ET 21 7.5J koszt 1700zł

ALU-FELGI ORYGINAŁ 18" 5X112 AUDI RS 4 6 ET21 (3567286663) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

pomożecie w sprawie tych felg i czy warto czy nie będzie się obcierało bo nie mogę pojąc co z tym et jest .

Dziękuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mogę założyć do b5 awant fele 16'' et42 7,5J ,205/55/16 opony-będzie dobrze czy nie ? dystanse mam jak coś,to są fele z b8.

Pierścienie centrujace i będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć fela 17x 7.5J et 45 żeby ładnie wyglądało to jaki dystans opona na to 215/50/17. Zawieszenie 1BE. Myślałem o 12mm bo maja już kołnierz centrujący ale czy kolo nie będzie wystawało za błotnik.
Pablo będzie wystawało ok4-5 mm...testowałem swoje kilka postow wyżej :wink: ...i wyszły jakieś 7-8 mm

kolega Pablo ma B7, a ty masz B5...... a to jest różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, czytam ten wątek i juz sam nie wiem. Dużo jest o 17 oraz 18 cali. Ja mam zimówki 205/55 16 cali, jakie stalówki kupić??? 7j ET 35-42??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, czytam ten wątek i juz sam nie wiem. Dużo jest o 17 oraz 18 cali. Ja mam zimówki 205/55 16 cali, jakie stalówki kupić??? 7j ET 35-42??

http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/dobrac-stalowe-felgi-opon-205-55-r16-304045/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...