Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłączenie sterownika centralnego zamka w A4 B5 - opis i zdjęcia


MENTOS

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ja montowałem niecały rok temu, wszystko fajnie chodzi ;) Teraz chcę dodać do tego mały bajerek i podłączyć światełko w środku, tak aby zapalało się po otwarciu auta, tak samo jak po otwarciu drzwi. Pod który kabelek się podłączyć ? I jeszcze pytanie o komfort, jest w tym poście opisane jak podłączyć szyby, a szyberdach jak ? To ten sam kabel za to odpowiada ? Bo komfort dopiero będę sobie podłączał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja montowałem niecały rok temu, wszystko fajnie chodzi ;) Teraz chcę dodać do tego mały bajerek i podłączyć światełko w środku, tak aby zapalało się po otwarciu auta, tak samo jak po otwarciu drzwi. Pod który kabelek się podłączyć ? I jeszcze pytanie o komfort, jest w tym poście opisane jak podłączyć szyby, a szyberdach jak ? To ten sam kabel za to odpowiada ? Bo komfort dopiero będę sobie podłączał :)

ma alarm funkcję doświetlania wnętrza??

szyber razem z domykaniem szyb powinien chodzić :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to szyber z głowy, czyli wystarczy podłączyć tak jak w opisie na początku tego postu i powinno działać ? :)

Niestety mój sterownik nie ma funkcji podświetlenia, bynajmniej nie pamiętam nic takiego. I co teraz ? :)

Edit : z drugiej jednak strony mam na pilocie aż 4 przyciski, może te 2 pozostałe od czegoś są ? :) Na jednym jest przekreślony głośnik (to pewnie to dźwięku jakbym miał) a na drugim błyskawica.

http://allegro.pl/sterownik-logox2-audi-80-90-100-a3-a4-a6-a8-tt-i1250687654.html Dokładnie coś takiego Ten przekaźnik jest niby do domykania szyb właśnie, nie używać go ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam zainstalowany zestawik ze scyzorykami od Stiga i jestem narazie zadowolony ewentualnie do tego logo mozna sie doczepic bo slabej jakosci druku ale jest ;P

Podłączyłem również sygnalizator (brzęczyk 12V) aby również słyszeć a nie tylko widzieć czy sterownik zadziałał.

Kolego a jaki ten brzeczyk podlaczyles? i gdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ogarniał już ktoś, podłączenie tego orginalnego guzika do zamykania centralnego, do takiej nie ori centralki, chodzi mi o ten przy klamce drzwi, gdzie się z tym wpiąć? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem centralny tylko z kluczyka, i dokładałem sterownik z pilotami, teraz kupiłem tą kamkę z guzikiem, i chciałbym to podłączyć żeby działało, da się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem centralny tylko z kluczyka, i dokładałem sterownik z pilotami, teraz kupiłem tą kamkę z guzikiem, i chciałbym to podłączyć żeby działało, da się?

pewnie że się da :decayed: ile w tym przycisku jest pinów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden napewno jest masa drugi jest plus od podświetlenia a pozostałe dwa są od sterowania

teraz tak mamy ten sam model silnika i rocznik jakie jest u ciebie sterowanie centralnym bo u mnie jest na przemian czyli przy otwartych mam cały czas plus a przy zamkniętych mam mase jak to jest u ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc7533i.jpg

dsc7534.jpg

oznaczenia na przycisku i wtyczce:

1. przewód czerwono-niebieski

2. przewód brązowy

3. przewód czerwono-szary

4. przewód zółto-niebieski

jeden napewno jest masa drugi jest plus od podświetlenia a pozostałe dwa są od sterowania

teraz tak mamy ten sam model silnika i rocznik jakie jest u ciebie sterowanie centralnym bo u mnie jest na przemian czyli przy otwartych mam cały czas plus a przy zamkniętych mam mase jak to jest u ciebie

szczerze mówiąc to nie wiem :confused4:, jak to można sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz miernik to sprawdz miernikiem te kabelki na którym pojawia się sygnał jak wciskasz

ale gdzie są te kabelki, w tych wtyczkach przy nogach, czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam gdzie wpinałeś centralny zamek na pilota w te miejsca się musisz wpiąć. możesz też wpiąć się w ten kabel co jest w drzwiach etwdy nie musisz ciągnąć kabli przez charmonijke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem centralny tylko z kluczyka, i dokładałem sterownik z pilotami, teraz kupiłem tą kamkę z guzikiem, i chciałbym to podłączyć żeby działało, da się?

Ile taka klama kosztuje bo fajna sprawa... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...