Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłączenie sterownika centralnego zamka w A4 B5 - opis i zdjęcia


MENTOS

Rekomendowane odpowiedzi

A można tam gdzieś sie podłączyć żeby po kliknięciu pilotem na otwarty świeciły klamki z zewnątrz bo chce zrobic taki bajer a po zamknięciu drzwi znowu gasło.

pod oświetlenie wnętrza :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale się nie bedzie odświecać jak kliknę na pilocie tylko dopiero jak otworze drzwi a mi by zależało na tym żeby po kliknięciu na pilocie świeciło[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 21:41_________________________________________________Bo ja wpiołem sterowanie na na trasie kabla żółto niebieskiego i też mi działało aż do momentu jak dzisiaj juz nie chce otwierać da się tylko zamknąć a otworzyć trzeba kluczykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja nie mam pomysłu, ja u siebie takie coś rozwiązałem wyjściem z alarmu, i teraz mi autko ładnie świeci halogenami po otwarciu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Ale mi chodzi o to dlaczego nie umiem teraz wcale otworzyć z pilota bo zamknąć moge przy otwieraniu sterownik chodzi ale drzwi się nie otwieraja. Dodam jeszcze że + wziołem sobie z tej kostki co przed tem robiłem podświetlanie wnętrza może to wina tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Ale mi chodzi o to dlaczego nie umiem teraz wcale otworzyć z pilota bo zamknąć moge przy otwieraniu sterownik chodzi ale drzwi się nie otwieraja. Dodam jeszcze że + wziołem sobie z tej kostki co przed tem robiłem podświetlanie wnętrza może to wina tego?

z jakiego oświetlenia wnętrza :blink:

masz to podpiąć pod stały plus prz przekaźnikach masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zdjęcie moze gdzie jest ten przekaznik bo sie nie orientuje za bardzo?

każde urządzenie sterujące które ma w swoim zamyśle czuwać musi być podpięte pod stały plus obojętne skąd moze i być bezpośrednio z aku, dla swojego a raczej bezpieczeństwa samochodu każde podpięcie pod stały plus powinno być zabezpieczone bezpiecznikiem.

wszystko co potrzebujesz dla siebie masz nad i obok nóg kierowcy. czyli te całe stosy kabli są dla ciebie.

nad nogami są takie nakrętki kluczyk 10 mm jedna z nich to stały plus inna to plus po zapłonie. wystarczy miernik lub żarówka z kabelkami i sobie posprawdzasz gdzie masz prąd i kiedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra opczaje to dzisiaj dzisiaj znów się normalnie otwierało to nie działa jak sie szybko zamknie i otworzy mi się zdaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego MENTOS :thumbup: wielkie dzięki za podpowiedż montażu, dostałem razem ze sterownikiem "rozpiskę" jak to podłączyć ale ja w tych sprawach jestem "nołtołk" ale z pomocą Twego fotostory udało się i wszystko ładnie pięknie, jeszcze raz wielkie dzieki, pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie na temat ale mam ostatnio problem z taką radiową centralką zamka centralnego co w temacie. Wszystko chodziło git parę miesięcy ale od kilu dni po otwarciu pompka słychać jak pompuje powietrze przez ~10 sekund. Zamyka normalnie 1,5-2 sekund. Kiedyś również i normalnie otwierał - krótko. Po za tym wszystko działa poprawnie. Any ideas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie moge znaleźć minus ale nie z zapalniczki tylko gdzieś tam pod nogami bo + mam poszukać w tych nakrętkach to wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie moge znaleźć minus ale nie z zapalniczki tylko gdzieś tam pod nogami bo + mam poszukać w tych nakrętkach to wiem.

Największa śruba przykręcona do budy :decayed:

W kółku numer dwa:

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=007beb80cf2b875b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego gdzie kupiles ten sterownik? najlepiej zwroc sie do sprzedajacego maja dokladna rozpiske co do czego itd... zreszta w tym watku masz opisane dosc dokladnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomaranczowy - od swiatel kieronkow itp

pomaranczowa czarny - od swiatel kieronkow itp

biały - od centralki

białoczarny - od centralki

czerownoczarny - to niewiem bo u siebie to chyba niemialem

żółty - to sa od szyb

żółto czarny - od szyb

(jesli dobrze pamietam)

tez zamowilem ten zestaw ale doszlismy z bratem gdzie ktory ma byc, jak to poskladac to strona pierwsza, naprawde to wyglada straszniej niz jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego adamjb bede działał, mam nadzieje ze nic nie spale:

i pupa cos nie tak, zgadzaja sie tylko białe kabelki, nikt wiecje nie wie jakie kolory kabelkow ze soba polaczyc >?, mam ich troszke mniej niz u kolegi mentos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał teraz tak

kolory kabli: te co napisze są do centralnego zamka czyli

Pomarańczowy

Biały

Żółty

Pomarańczowo/czarny

Biały/czarny

Żółty/czarny

to sa kable do centralnego zamka one sterują centralnym zamkiem

kabel kolor

brązowy podłączasz pod kierunki

czerwony +12 stałe

czarny pod masę

a ten ostatni to jest funkcja bagażnik

musisz też zworkę ustawić na dłuższy czas

A kable od centralki podłącz pod schemat

sterownik.jpg

U ciebie będzie to najprawdopodobniej schemat c czyli minusem

u mnie jest schemat E ale ja mam na przemian wykorzystaj u siebie c i daj znać

[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 19:26_________________________________________________czyli u ciebie jak będzie schemat c to podłącz to tak

kabel biały podłącz pod przewód na zamykanie

żółty i żółto czarny razem zwierasz i przykręcasz do masy

a biało czarny wpinasz na kabel ot otwierania mam nadzieje że wiesz o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpialem i dziala w 50% opis chudineze i grippen lecz jak otwieram to odskakuje klapa od bagaznika, i nie wiem do czego ten czerowno czarny i gdzie go podlaczyc, reszta mam wg, waszego opisu, a ai jeszcze kierunki musze znaleść, i musze sprawdzic czy tez szyby mam otwierane pilotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...