Skocz do zawartości
IGNOROWANY

DARK AVANT 2.0 TDI BRD S-LINE | QUATTRO = ANDROID = BIXENON = VFiZ = KAMERA = FOCAL+ALPINE = POMPEI 19'


Mordeliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Na dniach szykuję się mały UP odnośnie auta :) i oczywiście wrzucę obiecany filmik odnośnie działania chińskiego Androida. Nie mogę zebrać się by nagrać krótkie video bo co chwile coś wypada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam filmik z użytkowania radia RNS-E android :)

 

Widać małe przycięcie w Sklepie Play bo chyba za szybko go uruchomiłem po włączeniu radia. Ogólnie jestem mega zadowolony i uważam, że nie ma co porównywać tego do RNS-e bo to kombajn, jakość dźwięku na podobnym poziomie, szybkość działania na plus no i masa opcji. Polecam każdemu kto jeszcze się waha.

Link do aukcji skąd kupiłem mogę podesłać na PW.

 

Dziś jak dobrze pójdzie i czas pozwoli zajmę się pracami nad autem, choć małe zmiany już są widoczne względem ostatnich zdjęć ;) zapraszam do śledzenia. 

Edytowane przez Mordeliuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Prośba o info dot. parametrow jednostki na Androidzie. Ile ma Ram ? Jaka końcówka mocy? Jaki wyświetlacz ? 

Nie zwalnia nic, nie zacina się ? Jak możesz wrzuć pls link do navi. 

Pozdrawiam ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@black4

https://archiwum.allegro.pl/oferta/nawigacja-audi-a4-b6-b7-android-8-4gb-montaz-zplfv-i7523655689.html

nie chce robic nikomu reklamy ale kupilem tutaj na polskiej aukcji, nie chcialem bawic sie w wysylke z chin i potem szukac majfrenda w razie gwarancji. 

Nic nie zwalnia i nie zacina jak widac na filmie. Od siebie mige powiedziec ze to swietnie wydane pieniadze ;) i kupilbym to radio nastepne 10 razy jak mialbym sie zastanawiac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mordeliuss napisał:

@black4

https://archiwum.allegro.pl/oferta/nawigacja-audi-a4-b6-b7-android-8-4gb-montaz-zplfv-i7523655689.html

nie chce robic nikomu reklamy ale kupilem tutaj na polskiej aukcji, nie chcialem bawic sie w wysylke z chin i potem szukac majfrenda w razie gwarancji. 

Nic nie zwalnia i nie zacina jak widac na filmie. Od siebie mige powiedziec ze to swietnie wydane pieniadze ;) i kupilbym to radio nastepne 10 razy jak mialbym sie zastanawiac. 

A masz bose? Jak nie, to jak gra to na ori nagłośnieniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam bose niestety. Glosniki ori w audi to nie jest jakas symfonia ;) gra to calkiem dobrze, zadowalajaco jak na moje uszy. 

Jest duzo ludzi ktorzy narzekaja na jakisc dzwieku chinskich odtwarzaczy, ale pamietajmy ze duzo elektronicznych koncenrow pochodzi wlasnie z chin ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też od nich brałem i roznwiez polecam radyjko jest super:)

Masz może ruter wi fi na kartę sim   podłączony do neta czy przez tel udostępniasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Misieqq7 napisał:

Też od nich brałem i roznwiez polecam radyjko jest super:)

Masz może ruter wi fi na kartę sim   podłączony do neta czy przez tel udostępniasz?

Mam router usb tylko cos mi zle usb podlaczyli i nie mam napiecia. Na chwile obecna udostepniam przez tel ale u kumpla router przez usb dziala bez problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2019 o 23:01, Mordeliuss napisał:

@black4

https://archiwum.allegro.pl/oferta/nawigacja-audi-a4-b6-b7-android-8-4gb-montaz-zplfv-i7523655689.html

nie chce robic nikomu reklamy ale kupilem tutaj na polskiej aukcji, nie chcialem bawic sie w wysylke z chin i potem szukac majfrenda w razie gwarancji. 

Nic nie zwalnia i nie zacina jak widac na filmie. Od siebie mige powiedziec ze to swietnie wydane pieniadze ;) i kupilbym to radio nastepne 10 razy jak mialbym sie zastanawiac. 

 

Mam też takie radio i naprawdę polecam ale mam małe pytanko, jak z anteną FM u Ciebie. Radio dobrze odbiera? Nie przerywa poza miastem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, martinger416 napisał:

 

Mam też takie radio i naprawdę polecam ale mam małe pytanko, jak z anteną FM u Ciebie. Radio dobrze odbiera? Nie przerywa poza miastem? 

Nie mam najmniejszych problemów z radiem, ani pod miastem ani na autostradach. Ogólnie jestem bardziej zadowolony nawet z zasięgu niż był na BNS 5.0 które często gubiło mi zasięg za miastem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mordeliuss napisał:

Nie mam najmniejszych problemów z radiem, ani pod miastem ani na autostradach. Ogólnie jestem bardziej zadowolony nawet z zasięgu niż był na BNS 5.0 które często gubiło mi zasięg za miastem.

Ja od siebie dodam, że w moim przypadku ściąga zdecydowanie lepiej niż ori Concert 2, którego miałem wcześniej - najlepiej to widzę wjeżdżając np. na parkingi podziemne. Jednostka u mnie już dosyć długo i bangla aż miło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety weekendowe prace nad autem nie doszły do skutku z powodu braku czasu :/

Ale udało się znaleźć 5 minut czasu, żeby wreszcie zakodować kierunki USA, czyli kolejny element układanki zaliczony ;)

u9kyeqlS03GFcnlet-9ZBkELwsYTDNFMeag7ppkO

 

No i oczywiście największa zmiana na tą chwilę, jak trochę widać na zdjęciu wyżej wpadła czarna grilla + czarne ramki wokół szyb. Wszystko Oklejone Folią 3M 1080 czarny połysk.

WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA KOLEGI @Bruuuum ZA CIERPLIWOŚĆ I PROFESJONALNE WYKONANIE. JESTEM MEGA ZADOWOLONY Z EFEKTU.

Na dniach jak umyję auto wrzucę zdjęcia jak się prezentuje.

 

Jak uda się zrealizować plany to dalsze zmiany wpadną w piątek, sobotę więc UP powinien wpaść w niedziele :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Pakiet czerń na +?

Wrzuć pls fotkę jak to w dzień wygląda,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka wleci jak tylko umyję auto bo trochę wstyd pokzywać czarne auto po 3-4 trasach :D

Teraz czekają mnie relingi. Miałem oklejać swoje ale namierzyłem czarne w Radomiu, więc albo je umaluje w połysk albo pojdą ori czarne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mordeliuss napisał:

Fotka wleci jak tylko umyję auto bo trochę wstyd pokzywać czarne auto po 3-4 trasach :D

Teraz czekają mnie relingi. Miałem oklejać swoje ale namierzyłem czarne w Radomiu, więc albo je umaluje w połysk albo pojdą ori czarne :)

Jak już robisz czerń to relingi też czarne:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adam87 napisał:

Jak już robisz czerń to relingi też czarne:wink4:

Oczywiście będą czarne. Znalazłem czarne u siebie w mieście tylko zastanawiam się czy je malować na czarny połysk czy zostawić oryginalną czarną strukturę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2019 o 22:13, lewiatan1989 napisał:

Ja od siebie dodam, że w moim przypadku ściąga zdecydowanie lepiej niż ori Concert 2, którego miałem wcześniej - najlepiej to widzę wjeżdżając np. na parkingi podziemne. Jednostka u mnie już dosyć długo i bangla aż miło :)

 

W dniu 11.03.2019 o 14:34, Mordeliuss napisał:

Nie mam najmniejszych problemów z radiem, ani pod miastem ani na autostradach. Ogólnie jestem bardziej zadowolony nawet z zasięgu niż był na BNS 5.0 które często gubiło mi zasięg za miastem.

A czy jesteście w stanie powiedzieć jak macie antene do radia podłączoną. Czy to jest antena fabryczna, może jakiś adapter ze wzmacniaczem użyliście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie  mam ten adapter ze  wzmacniaczem.  Podłącza  się niebieski kabel na zasilanie. 

Chyba w każdym zestawie dają taki chyba że koledze o jakiś inny adapter  chodzi.

A jaki kolega ma ten adapter antenowy?:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, martinger416 napisał:

 

A czy jesteście w stanie powiedzieć jak macie antene do radia podłączoną. Czy to jest antena fabryczna, może jakiś adapter ze wzmacniaczem użyliście. 

Ja mam podłączony separator antenowy który ma wejścia na dwie fakry i wyjście na antenę ISO. Takie rozwiązanie zrobiłem ze względu na diversity. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...