Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 3.0Q ASN Avant by Lang

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, krzysiek_f napisał(a):

Kosztowna nieruchomość. Podziwiam za chęć grzebania i cierpliwość.

W sobotę planowo już będzie ruchomość, bo w piątek mam dostać tą uszczelkę z podstawki z ASO. Chciałem to dzisiaj poskładać ale zamienił przy wyciąganiu się połamał :facepalm:

 

Ciekawostka przyrodnicza - idealne 'wyważenie' inżynierów z Ingolstadt

IMG_20230823_084352.thumb.jpg.ac0fdbb36dfe3370a635b874bbbc986a.jpg

 

Zlałem płyn chłodniczy z układu znowu żeby zdać sobie sprawę, że nie muszę tego wcale rozłączać ?

 

IMG_20230823_105710.thumb.jpg.dedb3cb5e615d6e1723fd97caa55d9dc.jpg

Opublikowano

Bardzo ładny samochód. 

Orientujesz się może czy ta czarna osłona nad płynem do spryskiwaczy podejdzie p&p do 1.8t bfb a4 b7? Z tego co kojarzę ona jest chyba z rs4.

Opublikowano
  • Autor

Ta osłona nad zbiornikiem na płyn do wspomagania? Ona podchodzi do każdego modelu. Trzeba tylko mieć trzpień mocujący na zbiorniczku do płynu chłodniczego, potem takie tulejki wystające mniej więcej w okolicach lampy i właśnie zbiorniczka na płyn.

Opublikowano
4 minuty temu, Langista napisał(a):

Ta osłona nad zbiornikiem na płyn do wspomagania? Ona podchodzi do każdego modelu. Trzeba tylko mieć trzpień mocujący na zbiorniczku do płynu chłodniczego, potem takie tulejki wystające mniej więcej w okolicach lampy i właśnie zbiorniczka na płyn.

Super! Dzięki za info. 

Opublikowano
43 minuty temu, Asao napisał(a):

Bardzo ładny samochód. 

Orientujesz się może czy ta czarna osłona nad płynem do spryskiwaczy podejdzie p&p do 1.8t bfb a4 b7? Z tego co kojarzę ona jest chyba z rs4.

ja u siebie zrobilem na wspolnej srubie od zbiorniczka wspomagania, dalem tylko dluzsza srube, 2 podkladki i 2 nakretki na kontry i sie trzyma
image.thumb.png.ab65bf227745ffa7da1ad29e65cf334c.png

Opublikowano
4 godziny temu, Mukade93 napisał(a):

ja u siebie zrobilem na wspolnej srubie od zbiorniczka wspomagania, dalem tylko dluzsza srube, 2 podkladki i 2 nakretki na kontry i sie trzyma
image.thumb.png.ab65bf227745ffa7da1ad29e65cf334c.png

A jak masz zamocowaną tą nad filtrem? Mam taką, ale nie pasuje w żaden sposób:facepalm:

Opublikowano

ta przy filtrze, od strony filtra trzyma się na takie ala zatrzaski (wlot do filtra trzeba mieć odpowiedni bo nie każdy ma). a od strony grodzi na nakretke motylkowa którą wkręca się w ten zaczep metalowy od przewodu paliwowych.

takie o:

Screenshot_20230823_202546_Chrome.thumb.jpg.20032e4f6f90d92c82416143b932e93a.jpg

Edytowane przez MaTeo85

Opublikowano

To nie mam tych zatrzasków.

Ale dzięki za odpowiedź. Już wiem co kupić:thumbup1:

Opublikowano
2 minuty temu, Adam87 napisał(a):

To nie mam tych zatrzasków.

Ale dzięki za odpowiedź. Już wiem co kupić:thumbup1:

wrzuciłem screena specjalnie z numerem części żebyś wiedział co kupić, ja ze 2 lata temu wyrwałem taką za 45zł.

Opublikowano
Godzinę temu, Adam87 napisał(a):

A jak masz zamocowaną tą nad filtrem? Mam taką, ale nie pasuje w żaden sposób:facepalm:

jak kolega up napisal, kupilem dolot z 3.0 asn, podminilem gorna czesc co ma te uchwyty bo reszta nie pasuje i sie trzyma

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, MaTeo85 napisał(a):

ta przy filtrze, od strony filtra trzyma się na takie ala zatrzaski (wlot do filtra trzeba mieć odpowiedni bo nie każdy ma). a od strony grodzi na nakretke motylkowa którą wkręca się w ten zaczep metalowy od przewodu paliwowych.

takie o:

Screenshot_20230823_202546_Chrome.thumb.jpg.20032e4f6f90d92c82416143b932e93a.jpg

Mnie od strony grodzi wchodzi to na wypust z gwintem, w osłonie jest gumowa tulejka i siedzi sztywno na tym. Gdzie tam tą motylkową nakrętkę masz? ?

Opublikowano
9 godzin temu, Langista napisał(a):

Mnie od strony grodzi wchodzi to na wypust z gwintem, w osłonie jest gumowa tulejka i siedzi sztywno na tym. Gdzie tam tą motylkową nakrętkę masz? ?

motylek którego już nie produkują i dostanie tego w używane graniczy z cudem powinien być wkreconu tu:

Screenshot_20230824_065647_Chrome.thumb.jpg.3d83e1f57cfbc608adb0a4f79739d37d.jpg

Opublikowano
  • Autor

A na pewno to powinno siedzieć na motylku? Raczej ta osłona ma jeden kształt z takim samym mocowaniem u każdego.

 

IMG_20230824_073812.thumb.jpg.db67af61a150551faeb9ec4ce345652d.jpg

 

IMG_20230824_073759.thumb.jpg.79d41dc16751f86206bcb0f9e9e7ff3a.jpg

 

IMG_20230824_073909.thumb.jpg.8c0737bf4a7c70c21f8449ebbffb15e1.jpg

Opublikowano

u mnie wygląda to tak:

osłona kupiona nową jak coś

w zaznaczonym miejscu jest mocowanie, tam powinien być motylek, którego niestety nie mam.

Screenshot_20230824_084744_Chrome.thumb.jpg.ca08e58bee52e51fd0392c84e05b1266.jpg

Opublikowano
  • Autor

O proszę, czyli są dwa typy tych osłon :eusathink:

Opublikowano
12 godzin temu, Langista napisał(a):

O proszę, czyli są dwa typy tych osłon :eusathink:

Z tego co widać to inne są do V-ek a inne do rzedówek .

Opublikowano
  • Autor

Teraz tylko oczekiwać kolejnych wycieków ?

IMG_20230825_125224.thumb.jpg.681b5b4efbd941261f2565776553460a.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Wpadła naprawa uchwytu siłownika do klapki schowka, bo dawna naprawa za pomocą kleju dwuskładnikowego się poddała ?

IMG_20231023_190811.thumb.jpg.e1931c8206330f807b989774256d539e.jpg

 

Trochę główkowania w ramach nauki 

przed wykonaniem prowadnicy spryskiwacza lampy i wyszło to

IMG-20231023-WA0005.thumb.jpeg.dfaa76faf5f7b6a0869c45cd3e81f0ea.jpeg

 

Jeszcze drukarki dobrze nie ogarnąłem to kombinowałem z różnymi ustawieniami, skończyło się na podzieleniu tego na dwie części ale już drukują się nowe, zaprojektowane w inny sposób, w który łatwiej to wykonać drukarce.

IMG_20231025_132934.thumb.jpg.49d4725dd62d02fe90441c9caf1dafb2.jpg

 

IMG_20231025_230548.thumb.jpg.5a096916ed45de071514bab6498c8d58.jpg

 

IMG_20231025_231152.thumb.jpg.42bbddff54664bbdf61cb7373a03be29.jpg

 

Jakby ktoś miał podobny problem to te 3 sztuki mogę na test podesłać, czy będzie to trwałe :hi:

 

 

 

Opublikowano

I can see that you love your car , and you have a knowledge. Always enjoy  to see something new in this topic .

What is the part number for this lifts it seems if i buy a pair of them that is possible to comfortably change the oil by myself.

Opublikowano
  • Autor

I bought them on Amazon a few years ago.https://www.amazon.pl/Rampy-najazdy-samochodowe-podno%C5%9Bnikiem-hydraulicznym/dp/B086CBWLXG

 

Look for something similar, although have in mind, then these are too short for B6, i scratched my bumper already and i need to lengthen them at least 40 cm, so the driveway is not so steep.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.