Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Moja czarna, śliczna S4 :-)


ktokolwiek

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro producent podaje 16l/100km w mieście to raczej nie zawyża :)

A to i tak jak się delikatnie jedzie..:-)

no nie przesadzaj, przy mieszanej, dosc dynamicznej jezdzie tak pali, chyba ze masz zepsute to co mysle :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to co myślisz..:-))

Może i rzeczywiście przesadziłem, na początku deptałem zaraz po zakupie, teraz przy spokojniej jeździe po mieście średnia z jakichś ostatnich 500 km:

27ytydk.jpg

PS. wiem, wiem, mam klocki do wymiany..:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka ładnie się prezentuje kolor środek autka zadbany a co do felunku to czekamy na te 19" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowości to wymieniłem wszystkie rury na silikonowe łącznie z trójnikiem przepustnicy, który okazało się po wyjęciu że był już nadpekniety od dołu, heh

PS. tak na marginesie po założeniu tego trójnika (widok jak na zdjęciu) nie mogę tej osłony założyć, bo troszke wystaje w góre, heh, nie przeszkadza mi to w sumie ale ktoś miał może podobny problem i go rozwiązał

oqf8l0.jpg

PS2. została mi jedna rurka z tego zestawu tak na marginesie i za cholerę nie wiem gdzie ją umiescic, jakies pomysly? :-)

muaotl.jpg

Zmienione zawory na te z RS4:

29opf82.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wszyscy co zalozyli silikonowe trojniki mieli z nim problem a konkretnie z zalozeniem oslony V6 biturbo....trzeba lekko podrzeźbic opaske i trojnik podciąć z góry nad mapsenor i jakos tam mozna to upchnąć na Streetracingu masz topic w moim dziale w Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienione zawory na te z RS4:

sa takie same jak w s4, zaklada sie te z 1,8T, sa lepsze i nowe w aso po 130pln sztuka :)

Pewnie masz racje..:-) Ja tam się średnio na tym wszystkim znam, heh, w każdym razie pomyśle o zmianie tych zaworów bo na wykresie wyszło mi delikatne falowanie doładowania.

Dopiero co kupiłem, więc poczekajcie chwilowo z kupnem, heh

Tak na marginesie wykres z hamowni sprzed paru dni:

PS. się okazało że mam delikatnie słabsza amerykańską wersje 185 KW (251 KM) katalogowo (na tabliczce w bagażniku) co daje całkiem niezłą serię jak się spojrzy na wykres.

513rb7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka slabsza wersje?? pierwsze slysze, to ze nie tzrymaja serii to standard ale slabszych i mocniejszych to jak kojaze to nie bylo :)

Są na tym świecie rzeczy które nie śniły się filozofom, heh, a tak poważnie to ch...wie..te 6 koni mniej od standardu jakoś jest chyba do przeżycia..:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...