Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Wandej napisał(a):

Co będziesz z nimi robił? Wyglądają słabo. Wolałbym znacznie bardziej z S4

Będę miał je w aucie :)

z s4 są oklepane, wychodzą w samych kiepskich kolorach i nie ma NIC w dobrym stanie. 

Nie chcę mieć ciemnego wnętrza, czerwonego do zielonego auta też nie, a jasne były całe w skórze czego nie chciałem, więc wybór padł na te fotele, które pochodzą z S5 B9 i są w idealnym stanie, a cały komplet wyszedł 2500zł :)

Opublikowano
  • Autor

Hybryda od Geremiego na stage 3 doszła

Lampy wróciły i poszły dalej do Mateusza z forum, bo u jednego coś nie wyszło.. 

Zaciski wyszkiełkowane i po świętach idą w kolor

Kiera, poduszka i mieszek obszyte

20231220_192311.jpg

20231220_192253.jpg

received_2533427736840949.jpeg

Opublikowano

w ile celujesz ?

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Dev napisał(a):

w ile celujesz ?

Co będzie to będzie, póki co to ważne, że żeliwo nowe i bedzie wstawalo normalnie, a nie od 4k ? 

Widziałem wykresy dwóch przedliftów na tym turbo i robią 350/370km i 488nm 

 

 

Mały przedsmak wnętrza: 

IMG_20231219_174804_871.jpg

IMG_20231216_125037_820.webp

 

IMG_20231221_061609_959.jpg

IMG_20231221_061606_813.jpg

Edytowane przez gagat3k

Opublikowano

aftomat tyle ogarnie ?

Opublikowano
  • Autor
47 minut temu, Dev napisał(a):

aftomat tyle ogarnie ?

O 8hp myślę, ze nie ma co się martwić ?

Opublikowano

Powiem ci 350 powinno wyjść tak na spokojnie nie . Nie takie moce już robili z takiego silnika 

Opublikowano
  • Autor
50 minut temu, karolek_ust napisał(a):

Powiem ci 350 powinno wyjść tak na spokojnie nie . Nie takie moce już robili z takiego silnika 

Tu nie chodzi o silnik, bo o to się nie martwie. 

Chodzi o hybrydę ile dmuchnie, bo zapłon w aucie jest dobry na obecnycb 310hp

Opublikowano
6 godzin temu, gagat3k napisał(a):

Tu nie chodzi o silnik, bo o to się nie martwie. 

Chodzi o hybrydę ile dmuchnie, bo zapłon w aucie jest dobry na obecnycb 310hp

Ile teraZ masz zadane w sofcie 1.2bara 

Opublikowano

Ja bym się martwił czy ten co robi soft ogarnie soft do 8HP i podniesienie obrotów. 

Bez podniesienia obrotów, nie wykorzystasz w pełni turbiny, nie będzie pełnej mocy 

Edytowane przez wampir

Opublikowano
  • Autor
52 minut temu, wampir napisał(a):

Ja bym się martwił czy ten co robi soft ogarnie soft do 8HP i podniesienie obrotów. 

Bez podniesienia obrotów, nie wykorzystasz w pełni turbiny, nie będzie pełnej mocy 

Soft w skrzyni jest zrobiony od 2 lat i robił go jeden z lepszych speców :) tutaj jakiś stary filmik

im. Wyższy bieg, tym punkt zmiany biegów jest wyżej.  Podobno jest to ważne w tej skrzyni. Później zmienia i przy 7k

Edytowane przez gagat3k

Opublikowano

To jak skrzynia ogarnięta to trzymam kciuki żeby wyszła dobra moc :)

Opublikowano
11 godzin temu, gagat3k napisał(a):

Soft w skrzyni jest zrobiony od 2 lat i robił go jeden z lepszych speców :) tutaj jakiś stary filmik

im. Wyższy bieg, tym punkt zmiany biegów jest wyżej.  Podobno jest to ważne w tej skrzyni. Później zmienia i przy 7k

 

Skrzynia pracuje fajnie. Skąd brałeś tarcze licznika szare pod eu ?

Opublikowano

Moman.pl

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor

Tak jak napisał @Dev 

Dodatkowo białe wskazówki z S oraz podświetlenie wskazówek zmienione na białe. 

Co do tarcz - jako osoba często dowalajaca się do jakości - stwierdzam, ze jestem zadowolony.

Opublikowano
  • Autor

Człowiek tu dostaje takie zdjęcia i się doczekać nie może ? 

Lampy w końcu odpowiednich rękach.  

Ogarnięcie światlowodów + syfu narobionego przez innego "specjaliste" z forum ;)

 

received_1496381101218025.jpeg

received_379461871316070.jpeg

Opublikowano

Fajnie oglądać jak powstają takie projekty. Czekam jak "puzzle" zostaną złożone. 

Opublikowano

Gdzie obszywałeś kierownicę ? Bo carbon zakładam że twoja robota ;)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 31.12.2023 o 16:09, michu10 napisał(a):

Gdzie obszywałeś kierownicę ? Bo carbon zakładam że twoja robota ;)

Z czystym sumieniem polecam :)

Screenshot_20240101_214436_Instagram.jpg

Opublikowano
  • Autor

Złożona na sztukę, żeby dojechać do mechanika ?20240102_133027.jpg

20240104_130836.jpg

20240104_131632.jpg

20240108_093925.jpg

20240108_093831.jpg

20240108_093853.jpg

20240108_093743.jpg

Edytowane przez gagat3k

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.