Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, KorteX napisał(a):

No rzadkością jest w CG lambo to się nie dziwię, że szumu narobił haha, jedynie w lato co można spotkać Mariusza w Urusie albo Avku a tak to nie kojarzę więcej stałych bywalców z Lambo

Huracanie, oni nie mają avka.

Opublikowano
5 godzin temu, gagat3k napisał(a):

Huracanie, oni nie mają avka.

A bardzo możliwe, właśnie nie byłem pewien?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Małe spy photo, jeszcze podłokietniki będą na nowo obszyte

Wleciał gwint kw v2 i progi w carbonie

IMG_20240322_175043_693.jpg

Messenger_creation_97b0c276-7026-4ae9-97df-70f8ef703cc5.jpeg

Edytowane przez gagat3k

Opublikowano

Bardzo ładnie. Fotele też tak będziesz obszywał?

Opublikowano

Ale te boczki wyszły ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.03.2024 o 22:47, kamelus_ napisał(a):

Bardzo ładnie. Fotele też tak będziesz obszywał?

Na pewno nie teraz, ale nie wykluczam, że na następny sezon. 

W ostatnie 4 miesiące i tak 50/60 wpakowałem ?

Opublikowano

Jesteś w stanie podesłać link do carplay? 

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, kalix94 napisał(a):

Jesteś w stanie podesłać link do carplay? 

Podeślę Ci na pw

A przy okazji wymiany zawiasu.. niestety zwrotnica też musiala być wymieniona ?‍♂️

Messenger_creation_7a5a23cb-2649-43f8-85e3-71f0f54611b8.jpeg

20240318_155812.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ambiente zainstalowane, a audi pojechała na konserwację podwozia. Za 10dni wraca i zaczynam składać do kupy 

20240415_165350.jpg

20240415_165444.jpg

20240415_122228.jpg

20240416_101744.jpg

20240419_094820.jpg

Edytowane przez gagat3k

Opublikowano

to jest folia ? czy lakier nowy ? 

Opublikowano
  • Autor
50 minut temu, marky2552 napisał(a):

to jest folia ? czy lakier nowy ? 

Lakier

Opublikowano
  • Autor

Jako, że góra zrobiona, to pora zadbać o podwozie. Zmycie wszystkiego od spodu, wyczyszczenie ognisk korozji po przytarciach itd.  Epoksyd + masa polimerowa + twardy wosk waxoyl

Zdjęcie po rozsbraniu, umyciu i wstępnych poprawkach. Wciąż czeka na masę i wosk.

IMG-20240424-WA0006.jpg

20240426_104600.jpg

Edytowane przez gagat3k

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No dobra..  było za mało alcantary. ?

Zdjęcie od tapicera podczas pracy

I jeszcze jedno z konserwacji. 

IMG_20240507_183254_652.jpg

IMG_20240507_183253_232.jpg

IMG-20240427-WA0000.jpg

Opublikowano

I to jest taki must have co można zrobić dla auta, zabezpieczyć dobrze podłogę ?

Opublikowano

No wpierniczyłeś kupę hajsu w to auto. Mam nadzieję, że będziesz zadowolony z końcowego efektu.

Mi tylko kolor auta średnio ale kwestia gustu. Reszta ?Szacun.

Opublikowano
  • Autor

Kolejne mody ?

20240509_113421.jpg

20240509_113416.jpg

IMG_20240509_114738_986.jpg

IMG_20240509_162853_147.jpg

IMG_20240509_162854_590.jpg

IMG_20240509_162857_228.jpg

Edytowane przez gagat3k

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, BartoszSoldier napisał(a):

I to jest taki must have co można zrobić dla auta, zabezpieczyć dobrze podłogę ?

Dokładnie.  Stwierdzilem, że skoro auto odwalone od góry będzie, to i wypada z dołu. Nie ma co ukrywać, że auto kupiłem od papudraka, który oddał innym papudrakom auto na naprawę po imporcie z USA. Niestety tam gdzie grzebali, tam były problemy. 

Cala reszta podłogi w bardzo dobrym stanie. 

Na miejscu szlifowane dał epoksyd, potem na cały spód masę polimerowa i wosk do podwozi. Niestety koszt całości był 5cyfrowy za ogarniecie podwozia. 

Opublikowano
W dniu 9.05.2024 o 11:55, gagat3k napisał(a):

Dokładnie.  Stwierdzilem, że skoro auto odwalone od góry będzie, to i wypada z dołu. Nie ma co ukrywać, że auto kupiłem od papudraka, który oddał innym papudrakom auto na naprawę po imporcie z USA. Niestety tam gdzie grzebali, tam były problemy. 

Cala reszta podłogi w bardzo dobrym stanie. 

Na miejscu szlifowane dał epoksyd, potem na cały spód masę polimerowa i wosk do podwozi. Niestety koszt całości był 5cyfrowy za ogarniecie podwozia. 

Koszta spore ale zrobione raz a porządnie … na pewno odwdzięczy się trwałością ;)

te boczki w alcantarze też za***iście wyszły. Całościowo dobry temat, czyta sie ciekawie, brawo ?

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, BartoszSoldier napisał(a):

Koszta spore ale zrobione raz a porządnie … na pewno odwdzięczy się trwałością ;)

te boczki w alcantarze też za***iście wyszły. Całościowo dobry temat, czyta sie ciekawie, brawo ?

Dzisiaj mi odwiózł auto po konserwacji i trzeba przyznać, że jest zrobione bardzo dobrze, ale jak to wykonawca ujął " kupa kasy, a ktoś zobaczy dopiero jak wydac**jesz" ? 

Auto wróciło, więc zaczęła się walka ze złożeniem auta. 

Oczywiście bez problemów się nie obędzie, bo zgubiłem uszczelkę lewej przedniej lampy oraz mam problem ze sterowaniem fotela kierowcy. Fotel z B9 jest na sieci LIN, której nie ma w B8 i prawdopodobnie będę przekładał wiązkę elektryki z fotela b8 do fotela B9. 

 

Przymierzyłem też dyfuzor i ku mojemu zaskoczeniu pasuje bardzo dobrze, więc zakup udany. Zostało go wrzucić we własny bezbarwny. 

Z dalszych modyfikacji - kierownica, która była w carbonie i nowej skórze zostaje dalej modyfikowana, będzie trochę inny kształt.

 

20240510_200811.jpg

20240510_125305.jpg

Opublikowano

What a car , and the details ,  i see you love the car , you should keep it forever.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.