Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot Mazury Lipiec


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze zazdroszcze wam, chętnie bym przyjechał ale 22 wyruszam na urlop - trasa ok. 6 tyś km na 3 tygodnie i Szczytno nie podrodze co by chociaż na grilla zajechać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to mam na miejsce jakies 340 kiloskow w jedna strone. :sad:

To na samo paliwko musze przeznaczyc powiedzmy 200zl z zapasem.

Oj w morde trzeba cos pomyslec nad jakims dochodem. :mrgreen:

Ponizej moja trasa.

Nie fortunnie obrałeś trasę. Kieruj sie na Łódź jedziesz do Łowicza w prawo w stronę Warszawki po przejechaniu 9 km od wyjazdu z miasta przy stacji paliw z flagami po lewej skręcasz w lewo. Jedziesz kilka km wiejskimi drogami ale sporo się skraca. Walisz cały czas prosto (kierunek Wyszogród potem Połońsk) - główną. Wyjażdzasz na rondo ... i prosto cały czas prosto przez kilka rond nawet w Płońsku na rondzie prosto przejedziesz potem tory i przez miasto i dojedziesz do E7. W Lewo kierunek Gdański najlepiej, potem już jak chcesz. Powiem ci że potrafiłbym przy sprzyjających okolicznościach na tej trasie może i godzinę przed tobą przyjechać.

Polecam wszystkim jazdę przez Wyszogród - głownie Łodziakom i z okolic

adadur dobrze pisze z Wyszogrodem, ja też tą drogą jeżdżę do Łodzi, z tym że z Płońska polecam trasę na Ciechanów, Przasnysz, Szczytno. Scieżka jest niezła i mniejszy ruch. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter zrezygnowal szkola i te sprawy :wink:

Panowie i panie jakby ktos jeszcze chetny to zglaszac sie zalatwimy miejsce w jakims aucie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas23 , DO PIąTKU DAJ ZNAć P. HANI LUB DLA MNIE ILE OSóB BęDZIE BO TRZEBA BęDZIE ZROBIć DOSTAWKI ŁóżEK

Gril załatwiony jest na miejscu, dajcie znać o któraj będziecie w Szczytnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko dam znac co i jak ile osob

plany sa wyjazdu z wawy o 18 to mysle ze za 3 godziny z korkami (170km) bedziemy na miejscu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dla Pikusia bym cos sprawdzil...
no i pikusiowi obiecalem

nie masz mozliwosci to nie, swiat sie nie zawali, a jak macie to robic po Krówkach to tym bardziej nie chcialbym tych wynikow znac. :mrgreen:

Milego zlotu zycze wam z "wysoko mlecznymi Krówkami" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos czuje ze glowy to beda bolaly w sobote rano tylko zebysmy z tym osrodkiem nie poplyneli (tak jak to mowil Kichol) bo bedzie jazda :lol:

bedzie voltomierz juz robie notatke w telu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo ja Cie tak mlekiem upoje ze Ci sie spojler sopdoba
wątpie w to, bojlerą mówimy NIE!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sama elita na liscie :lol:

Chyba oprócz mnie :oops: :mrgreen:

Czy ja mam witać Was (krówką i miarką :mrgreen: ) w Szczytnie czy sami traficie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba oprócz mnie

no jak oprocz Ciebie jak tez do niej nalezysz wazny jest pierwszy zlot kolejne to juz beda bo beda

Czy ja mam witać Was (krówką i miarką ) w Szczytnie czy sami traficie

No piurko2 telefony mamy w sumie moze bylo by i lepiej jakbys nas przywital w szczytnie i za raczke dalej poprowadzil no sam nie wiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką trasę obraliście :?:

Jak dojedziecie do Wielbarka (uwaga na złodzieji samochodów :!: - powaga ) to jest 20 km. od Szczytna dacie mi znać i spotkamy się na początku miasta, za drugą stacją paliw jest market Champion i parking po prawej stronie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką trasę obraliście

Trasa jeszcze nie obrana jak nas GPS poniesie jakos do Szczytna dojedziemy i mysle ze 10 osob to raczej z auta nie wysadza :twisted:

Piurko2 przed Szczytnem damy znac i wypilotujesz nas :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK , macie dwa wjazdy

- od Wielbarka, spotkamy się przy CHempionie

- od Nidzicy, w miasto do pierwszego ronda prosto i za rondem po prawej jest Kaufland i oczywiście parking :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok piurko2 dokladnie mamy dwa wjazy ten drugi bylby krotszy ale to nie ja prowadze damy znac jak bedziemy z 20 km przed szczytnem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Krzysztof a co tu pakowac no chyba ze krowki w gazety zeby sie nie pobily :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo nie zazdroscic tylko sie integrowac z klubem i wpisac sie na liste :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...