Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Bart-S Tęgie głowy próbowały zamienić oporniki różnymi innymi rozwiązaniami. Po miesiącach prób się poddały. Oporniki są jedynym rozwiązaniem na oszukanie FISa.

slepy Temat nie dotyczy nadwozi B5 i starszych gdzie komputer nie sprawdza oporu (i spalonych żarówek). Jak chcesz to możesz u siebie wsadzić LEDy w każde gniazdo i nie musisz montować oporników.

Opublikowano

No to wszystko jasne - zostają rezystory...

Opublikowano

slepy Temat nie dotyczy nadwozi B5 i starszych gdzie komputer nie sprawdza oporu (i spalonych żarówek). Jak chcesz to możesz u siebie wsadzić LEDy w każde gniazdo i nie musisz montować oporników.

aha no ale one mogą byćtylko jako dzienne tak :wink4:

Opublikowano
  • Autor

slepy Temat nie dotyczy nadwozi B5 i starszych gdzie komputer nie sprawdza oporu (i spalonych żarówek). Jak chcesz to możesz u siebie wsadzić LEDy w każde gniazdo i nie musisz montować oporników.

aha no ale one mogą byćtylko jako dzienne tak :wink4:

Człowieku, pisz poprawnie bo nie kumam wogóle o co Ci chodzi. Zadajesz pytanie czy piszesz stwierdzenie?

Napisałem Ci jasno. Temat rezystorów dotyczy nadwozi B6 i nowszych.

W B5 nie masz problemu z FISem. Możesz sobie zamontować żarówki LED gdziekolwiek chcesz. Nawet w oświetleniu pod fotelami, mapniku czy oświetleniu rejestracji.

Opublikowano

ok spoko się nie spinaj :wink4:, dzieki za info spadam, nie zaśmiecam :naughty::hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kawal super dobrze wykonanej roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tak sobie mysle ze mozna by radiatory z przykreconymi rezystorami przymocowac do jakis ceramicznych plytek ktore w malym stopniu przewodza cieplo co jeszcze bardziej odizolowaloby zrodlo wysokiej temperatury od plastikowych obudow lamp.Ale to tylko moje przemyslenia,co o tym myslicie? :no: :no:

Opublikowano

godzina roboty efekt bombowy :>

gratuluje pomysłu.!

Opublikowano

:>

Akurat mi się jedno oko przepaliło...

Czas na montaż w mojej bejbe :naughty:

Pomyślę nad jakimś fajnym radiatorem i zrobię foto.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

nie no bajka efekt :) A ja czekam na te ledy z Hong Kongu hehe mają być jakoś tydzień po długim weekendzie

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

malik i jak to wygląda po 3 miesiącach użytkowania :?:

P.S. Spojler by się przydał

Opublikowano
  • Autor

malik i jak to wygląda po 3 miesiącach użytkowania :?:

P.S. Spojler by się przydał

Po 3 miesiącach wygląda tak samo. Nic się nie spaliło, nic nie stopiło. Diody święcą tak jak powinny :good:

Opublikowano

malik - efekt AXE normalnie... :shocked: piękna robota! :naughty:

Możesz tylko podać, które konkretnie LEDy zamówiłeś na postojówki i DRLy z podanej przez Ciebie stronki: http://www.v-leds.com/

Jest tam tego tyle, że łatwo kupić coś, co nie będzie pasowało...

Opublikowano

malik - efekt AXE normalnie... :shocked: piękna robota! :naughty:

Możesz tylko podać, które konkretnie LEDy zamówiłeś na postojówki i DRLy z podanej przez Ciebie stronki:

Jest tam tego tyle, że łatwo kupić coś, co nie będzie pasowało...

przyłączam się do prośby :)

Opublikowano

http://www.rezystory.net/[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 12:30_________________________________________________http://www.tme.eu/pl/katalog/rezystory-25w_100296/?id_producer=131#id_category%3D100296%26id_producer%3D131%26

Opublikowano

elmo - pytanie było, które LEDy, a nie które rezystory :-)

Ale Twoje linki tez się przydadzą...

Opublikowano
  • Autor

Niestety w tym linku z USA nie ma juz sprzedawanych takich LEDów, które ja przysposobiłem na DRL. Musicie sprawdzić typ żarówek i szukać odpowiedników na rodzimym allegro.

Opublikowano

W Norauto pojawiły się podobne do malikowych DRLów po ok 30 PLN za szt. :)

Opublikowano

Hmm, wlasnie jedno DRL mi sie przepalilo i chcialem zalozyc te LEDy... :confused4:

Czy znalazl ktos juz namiary na takie LEDy do DRL jakie ma malik i moglby wkleic linka?

Opublikowano

Odwiedź Norauto :) ew. Jacky bo to oni dostarczają LEDy do Norauto.

Opublikowano

Hmm, wlasnie jedno DRL mi sie przepalilo i chcialem zalozyc te LEDy... :confused4:

Czy znalazl ktos juz namiary na takie LEDy do DRL jakie ma malik i moglby wkleic linka?

Tak ja znalazłem na takie same jak ma Malik:

ŻARÓWKA P21W 24 LED SMT WHITE XENON NOWOŚĆ

http://allegro.pl/item665095668_zarowka_p21w_24_led_smt_white_xenon_nowosc.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.