Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue


Kosmita

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Kosmita napisał:

zmieniam soft mmi bo wieszała się nawigacja oraz soft b&o ponieważ pierdział głośnik.

Na niemieckim forum piszą, że aktualizacja softu b&o ze względu na brzęczenia w głośnikach obcina bas w A5. Chyba w RS5 b&o jest identyczny. Popytaj jeszcze może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, audio jest to samo. Najlepsze jest to, że brzęczenia są na sopranach. Ale zobaczymy.. dzięki za info.

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde to nie ciekawie :/ wiadomo że to niby tylko auto ale jednak wiem jak to boli.

Nawet na lawecie ten twój RS wygląda obłędnie :kox:

Koledze w nowej A5 też pierdział głośnik z tym że tam nic nie robili z softem a po prostu go wymienili na nowy i to pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kosmita napisał:

Na domiar złego przy wyładowywaniu auta z lawety został uszkodzony zderzak.

Wina laweciarza, ale czyja odpowiedzialność? Płacisz Ty, czy oni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sowiq napisał:

Wina laweciarza, ale czyja odpowiedzialność? Płacisz Ty, czy oni?

Niby oni. Ale zobaczymy jak to bedzie ostatecznie rozwiazane. Wrzuce tu jak bedzie wszystko jasne.

no boli boli ale jak wszystko sie uda sprawnie zalatwic to bedzie ok. 
 

Ja w A4 mialem wymieniany glosnik centralny. Zobaczymy czy ten soft coś da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2019 o 21:14, Kosmita napisał:

A co to za żale? Chciałem Ci to zmierzyć ale nie wyszło z różnych względów. Zamiast się przypomnieć jak by to zrobił każdy normalny człowiek to wypisujesz tu żale do nie wiadomo kogo. Szkoda, że nie wspomniałeś jeszcze że ciocie prosiłeś też o coś ale również nie spełniła.. skąd się tacy ludzie biorą..?

RS w serwisie na 3 tygodnie niestety więc ja w najbliższym czasie nie pomogę.

Po pierwsze to z kulturą bo ja do Ciebie tu nie bije jak cham, a po drugie pisałem przypomnienie . 

Tematu nie ma . Dzięki za starania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kristof2009 napisał:

Po pierwsze to z kulturą bo ja do Ciebie tu nie bije jak cham, a po drugie pisałem przypomnienie . 

Tematu nie ma . Dzięki za starania.

Ale ja nie piszę jak cham tylko pewne rzeczy mnie rozwalają. Dlaczego przenosisz rozmowę prywatną nagle na grunt publiczny i łączysz to bez sensu jeszcze z kimś innym? Co miało na celu napisanie, że ktoś inny też Ci nie odpowiedział w tej sprawie? Mam teraz przesłać mu tą wiadomość? Poprosić go w Twoim imieniu? A może razem z nim napisać wspólną petycję z przeprosinami? No nie bardzo rozumiem co to ma do rzeczy. Chciałeś podkreślić, że właściciele RS-ów olewają innych dlatego, że raz Ci ktoś czegoś nie zrobił? Nadal nie widzę sensu w tej wypowiedzi.

Do Twojej wiadomości - tematu nie olałem tylko najnormalniej w świecie z natłoku obowiązków wyleciało mi to z głowy. Byś napisał jeszcze raz, zapewne tak jak chciałem zrobić, w końcu bym zszedł i to zmierzył. Nie jeżdżę z miarką w aucie. Jak odczytałem wiadomość w robocie gdzie mam pierdyliard innych rzeczy na głowie i z przyczyn technicznych od razu nie mogłem tego zrobić, to prawdopodobieństwo, że przypomnę sobie o tym akurat w domu i jeszcze znajdę jakąś miarkę jest małe. Jak byś się przypomniał po dwóch dniach by było większe i gdybym akurat mógł to zrobić to bym to z chęcią zrobił.

Ale jakieś takie aluzje i żale uważam, że są jeszcze gorsze niż to moje zapomnienie o tych końcówkach. Jak tego nie dostaniesz do momentu odebrania RS-a z serwisu to Ci to podrzucę. Aż wpiszę w kalendarz żeby nie zapomnieć. Pzdr

PS. W necie jest info o 170mm.

Edytowane przez Kosmita
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2019 o 14:55, kristof2009 napisał:

Po pierwsze to z kulturą bo ja do Ciebie tu nie bije jak cham, a po drugie pisałem przypomnienie . 

Tematu nie ma . Dzięki za starania.

Zostałem poproszony również do tablicy... to tylko poinformuję, że nie zmierzyłem tego z przyczyn złośliwych tylko jak wyżej... a dodatkowo auto mam w innym miejscu w garażu więc nie mogę wyjść i zmierzyć  bo nie mam auta blisko siebie... Ale  wystarczyło napisać jeszcze raz / drugi.. i temat by się załatwiło.. jakbym nie miał ochoty odpisywać to bym odpisał że nie mam czasu. Juro rano będę w garażu po graty to CI zmierzę ( postaram się )  i bez niepotrzebnej napinki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, INFOLUDEK napisał:

Zostałem poproszony również do tablicy... to tylko poinformuję, że nie zmierzyłem tego z przyczyn złośliwych tylko jak wyżej... a dodatkowo auto mam w innym miejscu w garażu więc nie mogę wyjść i zmierzyć  bo nie mam auta blisko siebie... Ale  wystarczyło napisać jeszcze raz / drugi.. i temat by się załatwiło.. jakbym nie miał ochoty odpisywać to bym odpisał że nie mam czasu. Juro rano będę w garażu po graty to CI zmierzę ( postaram się )  i bez niepotrzebnej napinki.

 

Już sprawa jest załatwiona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2019 o 19:37, Kosmita napisał:

 

ps. Załączam też zdjęcie oleju po 12k od nowości. Może za dużo nie widać ale jest czyściutki, bez żadnych opiłków, o normalnym kolorze. Także tyle w temacie przymusowej wymiany oleju po 5k od nowości..

To akurat o niczym nie świadczy bo jego kolor zalezy od jego rozdaju i właściwości  i jakie ma spełnić zadanie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS5 odebrana. Pomalowana. Oczywiście geometria i spasowanie zderzaka do poprawy ale zrobią bez problemu. No i w poniedziałek oddaje na folie. 
już zdążyłem się stęsknić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu :heat:

Wiadomo już kto pokrywa koszty naprawy ?? Swoją drogą to pewnie szkoda na 25kpln. ?? czy dużo się pomyliłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie. 5k felga, 2,5k opony, malowanie zderzaka nie wiem ile ale tam taki spoilerek trzeba było dokupić i plastik to podjrzewam, że ze 2,5-3k ze wszystkim no 1,6k folia. Czyli ok 12k naprawa. 
 

AC opony i felga, a folie i zderzak firma co holowała auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2019 o 10:01, Kosmita napisał:

RS5 odebrana. Pomalowana. Oczywiście geometria i spasowanie zderzaka do poprawy ale zrobią bez problemu. No i w poniedziałek oddaje na folie. 
już zdążyłem się stęsknić :)

Co do geometrii to polecam jechać do Pana Sylwka u Dobruckiego niedaleko zachodniego. Te niemoty z aso nie mają pojęcia a Sylwek Ci wszystko wytłumaczy i zrobi jak trzeba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2019 o 10:07, Kodzak33 napisał:

Co do geometrii to polecam jechać do Pana Sylwka u Dobruckiego niedaleko zachodniego. Te niemoty z aso nie mają pojęcia a Sylwek Ci wszystko wytłumaczy i zrobi jak trzeba ?

Dopóki jest gwarancja to się wszystko robi w ASO a nie u jakichś sylwków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca ;) jest wiele warsztatów, które od obsługi naszego auta, po jego konserwację i obsługę klienta bije ASO na głowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bristol napisał:

Dopóki jest gwarancja to się wszystko robi w ASO a nie u jakichś sylwków. 

Haha myślisz że te gamonie z aso coś zauważą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...