Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...


lapek85

Rekomendowane odpowiedzi

hehe ale boczki z d*py, ori lepsze byly :decayed:ciekawe czy mi sie uda go tam wepchnać :mysli:

to nie idzie w parze, chyba ze nie zalezy ci na kratkach i potniesz zderzak bardziej hardkorowo niz ja :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ale boczki z d*py, ori lepsze byly :decayed: ciekawe czy mi sie uda go tam wepchnać :mysli:

Paweł, wczoraj rezaliśmy Passka, nie udało się wszystkiego zrobić, za mało czasu. Pojawiły się problemy z katem, trzeba było wymienić plecionke. Wtryski poszły bez problemów.

Dzisiaj odpalenie, diagnostyka, logi i bierzemy się za program :evil:

Kiedy Ci umawiamy na dłubanie?? Przyszły tydzień, poniedziałek, wtorek?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przyszlym tygodniu mam na pierwsza zmiane, takze fajnie sie ulozylo ;) damy rade; ) Ty masz problem z plecionka, a mi caly wydech zaczal wibrowac i rzęzi tak,ze sie ludzie patrza jak stoje na swiatlach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przyszlym tygodniu mam na pierwsza zmiane, takze fajnie sie ulozylo ;) damy rade; ) Ty masz problem z plecionka, a mi caly wydech zaczal wibrowac i rzęzi tak,ze sie ludzie patrza jak stoje na swiatlach :decayed:

to masz Perpetuum mobile – hipotetyczna maszyna, której zasada działania, wbrew znanym prawom fizyki :polew: :polew: :polew:

w przyszłym tygodniu podziałamy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem wydech, kurw** jedna sruba wykrecila sie i wypadla miedzy turbo a wydechem, a druga juz byla w polowie wykrecona... dlatego jakos tak fajnie mi gwizdalo spod maski :decayed: teraz jest juz cisza jak makiem zasial; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrogal co to masz z tym grillem :mysli:

farbka sie łuszczy

jesteś pewien że łuszczy, a nie uszczy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrogal co to masz z tym grillem :mysli:

farbka sie łuszczy

jesteś pewien że łuszczy, a nie uszczy :decayed:

yyy

PS lapek KOX furmanka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audi to audi, dziś robiłem passka b5 ahu, i kurde wtryski po zmianie od afn-a się odkręcają, 3-5 km i przedmuchy,

dokręcane, podkłądki, śruby, gniazda oczyszczone itd i dalej, nie wiem co z tym już robić, może na klej :kox:

na dziś mam dość, ide w kime :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak one moga sie odkrecic? :mysli: przeciez tam idzie taka blaszka na srubke i nie ma mocy zeby to sie zruszylo? :mysli: ale cos bylo czuc przez te 3-5km? :P daly cos one w ogole? niby przeskok jest dosc spory bo z 0.184mm na 0.205mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak one moga sie odkrecic? :mysli: przeciez tam idzie taka blaszka na srubke i nie ma mocy zeby to sie zruszylo? :mysli: ale cos bylo czuc przez te 3-5km? :P daly cos one w ogole? niby przeskok jest dosc spory bo z 0.184mm na 0.205mm.

Nie wiem, dla mnie to też niemożliwe, wtryski identyczne poza średnicą otworków, wszystko złożone jak trzeba itd., a jest tak, że przejedziesz pare km to śruby mocujące wtryskiwacz odkręcają się i powstaje przedmuch. Po iluś tam próbach dokręciłem i na razie jest ok.

Autko troche lepiej się zbiera, ale rewelacji nie ma, kąt wtrysku do zmiany jest.

Ogólnie ten passat jakiś uparty jest, nie chce współpracować :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kąt wtrysku nie powinien zmienic sie, chyba,ze byl odrazu zle ustawiony, tak jak rozmawialismy przez telefon, na 000 BS ustawia sie kąt. hmm dziwne z tymi srubami, tylko nie popsuj tam nic, bo to glowica jest;p dobra porób logi zobaczymy jak to wyglada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kąt wtrysku nie powinien zmienic sie, chyba,ze byl odrazu zle ustawiony, tak jak rozmawialismy przez telefon, na 000 BS ustawia sie kąt. hmm dziwne z tymi srubami, tylko nie popsuj tam nic, bo to glowica jest;p dobra porób logi zobaczymy jak to wyglada ;)

kąt się nie zmienił, prawie jest ok, ale lepiej niech przed nowym softem będzie idealnie ustawiony.

Ze śrubami na razie spokój, samochód zrobił trase ponad 100km zero przedmuchów i luzów, wiec powinno już być ok.

Dzisiaj wyśle logi, no i Paweł na wtorek wstępnie rezerwuj popołudnie :),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebie troszkę temat :tongue4:

takiego dogonić to trzeba mieć z 500koniów :polew: :polew: :polew:

b6ebe62b5b5fc59a.jpg

Raz miałem przyjemność go wyprzedzić bo nie mogłem tak dłużej za nim jechać i podziwiać te widoki :wallbash::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy może mi ktoś wyminić wszystkie potrzebne graty do zamontowania pełnego FISa z a4 poliftowej do mojej.

Auto stoi całe i moge wyciągnąć co chce:

licznik

manetki

czujnik płynu spryskiwaczy

wiazka od tempomatu

co dalej????

jakies kostki, wtyczki, czujniczki

a i co z dodatkowym zegarem temp oleju, jak to podłączyć, skąd sygnał???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostka do fisa

czujnik temp. oleju

wtyczka do manetki prawa strona sterowanie fisem,

tempomat nie ma nic do fisa, ale jak mozesz miec to rezaj wszystko za jednym razem (tempomat - manetka+wtyczka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...