Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
23 godziny temu, grzes283 napisał:

Paruje, ale ma prawo przez jakiś czas

To norma w tych lampach ,że ma prawo przez jakiś czas parować?:eusathink:

Opublikowano
  • Autor

W tych i w każdych innych może tak być. Oczywiśnie nie jest to norma, ale powszechne zjawisko.

Nie pierwszy  i zapewne nie ostatni raz się z czymś takim spotykam. Po niedługim czasie powinno ustąpić. Na pewno im wyższa temperatura, tym szybciej lampa odparuje. Lampa nie była rozklejana, więc na pewno jest szczelna.

W A4 zmieniałem samą soczewkę i około dwóch tygodni mi lampa parowała, po tym czasie spokój. 

Opublikowano

Mi nic nie parkuje, a też dałem lamy do regeneracji soczewki 

W A4 miałem z tym problem i jest to zjawisko dos powszechne ale temat do opanowania

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, pajda napisał:

Mi nic nie parkuje, a też dałem lamy do regeneracji soczewki 

W A4 miałem z tym problem i jest to zjawisko dos powszechne ale temat do opanowania

Nie ma reguły, mi prawa również nie zaparowała. Problem to żaden nie jest, raczej normalne zjawisko. Po montażu miałem 2/3 klosza we mgle, teraz praktycznie  nie ma śladu. Takie zjawisko może wystąpić również podczas wymiany żarówki, jeśli robimy to wilgotną porą na dworzu i jeszcze zajmie to nam dłuższą chwilę, podczas której dekielek jest zdjęty.

Co innego jak kleimy lampy, wówczas wilgoś wychodzi z kleju i taki zjawisko może dłużej się utrzymać - ale oczywiście nie musi. ;-)

Opublikowano

masz gdzieś nieszczelność

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, audiaudi napisał:

masz gdzieś nieszczelność

A skąd ta nieszczelność by się wzięła?

Opublikowano

Pw

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Regeneracja kierownicy zestawem colourlock. Zobaczymy jak z trwałością. Optycznie jest różnica....

PRZED...

20191130_153105.jpg

20191130_153109.jpg

 

PO....

 

20191130_162615.jpg

20191130_162608.jpg

Edytowane przez grzes283

Opublikowano

Wow super wyszła, dobra robota:))

Opublikowano
  • Autor

:hi:dzięki, jak na pierwszy raz, to jestem zadowolony. Aczkolwiek w dotyku nie przypomina skóry - bardziej kawałek papieru ściernego:grin: ale mam nadzieję, że się "ułoży" podczas użytkowania. Grunt, żeby nie farbowała i ładnie się podgrzewała.:)

Opublikowano

No różnica jest spora ;) 

papier ścierny na rękę i się docierajcie ?

 

Opublikowano
12 godzin temu, grzes283 napisał:

Aczkolwiek w dotyku nie przypomina skóry - bardziej kawałek papieru ściernego:grin: ale mam nadzieję, że się "ułoży" podczas użytkowania.

Ja swoją tak samo odnawiałem i też miałem na początku papier ścierny. Trochę pokręcisz kierą i wróci do normy.

Opublikowano
5 godzin temu, Gregorski3 napisał:

Ja swoją tak samo odnawiałem i też miałem na początku papier ścierny. Trochę pokręcisz kierą i wróci do normy.

A jak się ma sprawa z trwałością?

Opublikowano

Naprawdę fajny efekt:thumbup1:

Edytowane przez instruktor83

Opublikowano
7 godzin temu, zabiello napisał:

A jak się ma sprawa z trwałością?

Ja jeździłem pół roku i nic się nie działo . Obecnie nie wiem bo auta już nie mam.

Opublikowano
  • Autor

Też jestem ciekawy, jak z tym będzie. Generalnie przekładam kierownicę na zimę,  bo jest grzana. Niech mi starczy na dwie zimy, to i tak dobrze. Używki w dostateczny stanie, to koszt 400 zł wzwyż. Tu mnie wyszło poł godziny roboty i 48 zł zestaw koloryzujący. Jeśli nie będzie barwić dłoni, to będzie SI

Opublikowano

robiłem też w a4 kierownice grzaną i po ok pół roku zrobiła się juz mniej szorstka :P więc cierpliwości

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Piękne wozidło podziwiam wkład pracy nie mówiąc o kasie :kox:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, brygadzista napisał:

Piękne wozidło podziwiam wkład pracy nie mówiąc o kasie :kox:

Podziękował:hi:

Opublikowano
W dniu 5.12.2019 o 20:18, grzes283 napisał:

:hi:dzięki, jak na pierwszy raz, to jestem zadowolony. Aczkolwiek w dotyku nie przypomina skóry - bardziej kawałek papieru ściernego:grin: ale mam nadzieję, że się "ułoży" podczas użytkowania. Grunt, żeby nie farbowała i ładnie się podgrzewała.:)

ja był robił całą w perforowanej skórze albo w alkantarze (taką mam u siebie) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.