Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

gwint do tej felgi musi być :decayed:

jest stanowczo za wysoko :>

Też tak teraz myślę, tył mogę trochę posadzić ale z przodem już nic nie zrobię.

Że mam zmienić żarówki w tylnych lampach, że pod maską ma być porządek bo często na spotach podnoszę maskę (to jej argument).

Co tam jeszcze :mysli:

Aaa kubełki, chyba żyć mi nie da.

Może jak się trafi gwint w dobrej cenie to kupię ale na razie wolę nowe opony zamiast gwintu.

jak byś trafił białą skórke, to plastiki pod machą w kremik, było by gruubo :kox: , ja miałem malować, ale nie bedą miały żadnego odniesienia wiec zostają czarne :disgust:

Czarna skóra (kubełki) albo szmaciane kubełki.

Biała skóra jest ok ale tak: pasy czarne, podłoga siwa, dywaniki czarne. Za dużo trzeba zmieniać żeby to miało ręce i nogi.

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zobacz ile możesz maksymalnie opuścić tył, a na sam przód załóż gwint :)

chociaż nie wiem czy to dobry pomysł

Opublikowano

mi się taki malunek pod machą jak pisze kowi w ogóle nie podoba :sick3:

Opublikowano
  • Autor

Solariusz nie podglądaj tylko gwint mi sprzedawaj :naughty::wink4:[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 18:26_________________________________________________

mi się taki malunek pod machą jak pisze kowi w ogóle nie podoba :sick3:

Nie nie, żadnego malowania tylko osłony i podszybie z polifta.

Opublikowano

Solariusz nie podglądaj tylko gwint mi sprzedawaj :naughty::wink4:[br]

:tongue4::evil::tongue4:
Opublikowano
  • Autor

Zgadnijcie co kupiłem :kox:

Opublikowano

Zgadnijcie co kupiłem :kox:

kubełki :>

Opublikowano
  • Autor

Z kubełków tak bym się nie cieszył, taki nie planowany zakup gewinde :kox:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 17:26_________________________________________________Miał być grill z rs4 a wpadnie gwint :)

Ktoś chętny na moją obecną zawieszkę?

Opublikowano

to jaki ten gwint zakupiłeś :kox:

Opublikowano
  • Autor

Supersporta, taki jak mrogala :)

Opublikowano

Supersporta, taki jak mrogala :)

no to juz klasa :good:

Opublikowano

Supersporta, taki jak mrogala :)

wiele dziamdziary?

klucze masz?

Opublikowano
  • Autor

Zdjęcia, na razie z aukcji.

We wtorek spodziewam się kuriera :kox:

1454832258_1.jpg1454832258_2.jpg1454832258_3.jpg

[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 18:04_________________________________________________

Supersporta, taki jak mrogala :)

wiele dziamdziary?

klucze masz?

Tyle ile Solara :tongue4:

Nie mam kluczy, ale czuję że mi pomożesz ich w wyborze :wink4:

Opublikowano

Super sport?? pierwszy :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Super sport?? pierwszy :tongue4:

Tak, super sport.

Opublikowano

Taki jak mój :decayed: Fajnie się zapierd$%a

Opublikowano
  • Autor

Taki jak mój :decayed: Fajnie się zapierd$%a

To dobrze :) widzę zestaw opon też masz taki jaki by mnie interesował. Węższe z przodu, szersze z tyłu.

Teraz mogę bez kompleksów na majóvwkę jechać :decayed:

Opublikowano

Zdjęcia, na razie z aukcji.

We wtorek spodziewam się kuriera :kox:

1454832258_1.jpg1454832258_2.jpg1454832258_3.jpg

[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 18:04_________________________________________________

Supersporta, taki jak mrogala :)

wiele dziamdziary?

klucze masz?

Tyle ile Solara :tongue4:

Nie mam kluczy, ale czuję że mi pomożesz ich w wyborze :wink4:

mam nadzieje ze sprawny 100% widze ze odboje rozjebne jak i u mnie, powodzenia z kreceniem talerzykami :kox: mam nadzieje ze pojdzie gladko, klucze te co ma solar pasuja kox 100% idealnie :good:

Opublikowano
  • Autor

Gość daje gwarancję, także się nie martwię.

Chociaż zdaje sobie sprawę, że mogą być problemy tak jak i u Ciebie.

Opublikowano

Kolejny na gwincie :good:

:naughty: :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.