Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak będzie troche kaski to chyba kupuję nowe opony ale 225 bo chce mi sie gleby więcej a przy 235 obcieram o nadkole :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jak będzie troche kaski to chyba kupuję nowe opony ale 225 bo chce mi sie gleby więcej a przy 235 obcieram o nadkole :gwizdanie:

Właśnie ja się głowię czy kupić komplet nowych 225 czy tylko dwie a na tyle zostawić 235. Ale to zobaczę jak już zamontuję gwint. Jakoś naciąg mi się odwidział.

Opublikowano

Ja bym wolał na wszystkich 4 kołach mieć 225 :)

Opublikowano

Ja bym wolał na wszystkich 4 kołach mieć 225 :)

w Q wszystkie łapy muszą mieć tą samą szerokość :)

miałem inne wydatki więc zapakowałem 235 co mi zalegały w garażu :confused4:

Opublikowano

gratki zakupu :naughty: to tera trza krecic jak najnizej :decayed:

Opublikowano

Nie chodzi nawet o quattro czy bez quattro, poprostu uważam że tak lepiej.

Opublikowano

ja miałem przód 225 a tył 235 teraz mam tył tez 225 i szybciej zaczyna uciekać (albo mi się wydaje)

Opublikowano

Ja bym wolał na wszystkich 4 kołach mieć 225 :)

w Q wszystkie łapy muszą mieć tą samą szerokość :)

miałem inne wydatki więc zapakowałem 235 co mi zalegały w garażu :confused4:

Nie tą samą szerokość, a mniej więcej taki sam obwód koła.
Opublikowano

Ile za twoje zawieszenie może kupie?

Opublikowano

Ile za twoje zawieszenie może kupie?

takie samo miałem do opylenia to nie chciałes :gwizdanie:
Opublikowano

Teraz mam kase to sie rozglądam przed tem nie miałem.

Opublikowano
  • Autor

Ile za twoje zawieszenie może kupie?

takie samo miałem do opylenia to nie chciałes :gwizdanie:

Uciekaj :bicz:

Napastujesz mi klienta :decayed::wink4:

Opublikowano

Kolejny na gwincie :good:

:naughty: :naughty:

i nie ma opierdalanja sie :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Kolego, jaką masz regulację na tym gwincie ? Jak jego twardość w porównaniu np do KW ?

Opublikowano

Kolego, jaką masz regulację na tym gwincie ? Jak jego twardość w porównaniu np do KW ?

przecież on jeszcze nie ma tego gwintu :gwizdanie:

Opublikowano

oj, ok, przyznam się że nie chciało mi się czytać wstecz ;-)

Opublikowano

Kolego, jaką masz regulację na tym gwincie ? Jak jego twardość w porównaniu np do KW ?

przecież on jeszcze nie ma tego gwintu :gwizdanie:

regulacja wysokości, nie ma twardości, wiem bo taki miałem :naughty:

jest twardy :kox:

ale przy mega glebie na 17'' jeszcze na dołkach czasem dobiło do błotnika

Opublikowano

Kolego, jaką masz regulację na tym gwincie ? Jak jego twardość w porównaniu np do KW ?

przecież on jeszcze nie ma tego gwintu :gwizdanie:

i raczej nie latal tez na KW
Opublikowano

nic no słyszałem że ten nie jest tak trwardy i że regulację ma od -20mm.

Opublikowano
  • Autor

Na zimę ustawię sobie 1be -20mm :kox:

Jeden wieczór a mijałem 5 radiowozów. Żaden nie przyczepił się do obrysówek.

P1360204_kopia.jpg

Pstryczek jest zbędny, chociaż "stara" jak zobaczy radiowóz to panikuje :naughty:

[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 21:51_________________________________________________

nic no słyszałem że ten nie jest tak trwardy i że regulację ma od -20mm.

Sam nie wiem co kupiłem :wink4:

Zapewnienie mrogala i Pucka, że będzie ok (dobry gwint) traktuję jako pewniak :good:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 23:20_________________________________________________Przyszły naklejki na dekielki :kox:

Super wykonane, warto było zaryzykować zakupy na Ukrainie :tongue4:

t7g0h3.jpg

4tpp1h.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.