Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na wsi są dobre drogi :kox:

to masz farta. Po lublinie bys długo tak nie pojeździł :kox:

już prawie rok jeżdżę ;D

tez masz tak nisko jak armi? Wczoraj jakbys widział jak jechaliśmy to i Ciebie by serce zabolało. Mi na czyms takim to by albo wszystkie plomby mi wypadły z zębów albo urwał coś. Niemam zwyczaju jechac po lubelskich drogach 20km/h a wczoraj były takie momenty :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tez masz tak nisko jak armi? Wczoraj jakbys widział jak jechaliśmy to i Ciebie by serce zabolało. Mi na czyms takim to by albo wszystkie plomby mi wypadły z zębów albo urwał coś. Niemam zwyczaju jechac po lubelskich drogach 20km/h a wczoraj były takie momenty :kox:

a no nie widziałeś bo się spóźniłeś :) A grn ma równie nisko jak nie niżej niż Adam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez masz tak nisko jak armi? Wczoraj jakbys widział jak jechaliśmy to i Ciebie by serce zabolało. Mi na czyms takim to by albo wszystkie plomby mi wypadły z zębów albo urwał coś. Niemam zwyczaju jechac po lubelskich drogach 20km/h a wczoraj były takie momenty :kox:

a no nie widziałeś bo się spóźniłeś :) A grn ma równie nisko jak nie niżej niż Adam :naughty:

aha no to luzik i wyrazy współczucia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na wsi są dobre drogi :kox:

to masz farta. Po lublinie bys długo tak nie pojeździł :kox:

już prawie rok jeżdżę ;D

Jechałem wczoraj kawałek za Tobą to widziałem, że jazda po naszych pięknych drogach + gwint to dobry sposób na wyrobienie sobie refleksu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na wsi są dobre drogi :kox:

to masz farta. Po lublinie bys długo tak nie pojeździł :kox:

już prawie rok jeżdżę ;D

Jechałem wczoraj kawałek za Tobą to widziałem, że jazda po naszych pięknych drogach + gwint to dobry sposób na wyrobienie sobie refleksu :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: no co do refleksu to się zgodze. Chwila nieuwagi i sie wisi :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam, nie gadajcie głupot - fajna jazda jest :kox: to że trzeba uważać jest oczywiste, ale nie popadajmy w paranoję...

drugi sezon jeżdżę na gwincie i nie narzekam, ba nawet jeszcze osłony pod silnikiem mam :naughty: a podczas weekendu w górach wjeżdżałem w takie miejsca że sam w to nie wierzyłem :decayed:

tak więc to tylko kwestia przyzwyczajenia

Armi fajnie suka leży :slina:

masz może foto nadkoli od wewnątrz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze zlotu cykane kalkulatorem z bonusem :decayed:

61763029.jpg

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze zlotu cykane kalkulatorem z bonusem :decayed:

61763029.jpg

:kox:

Fotogeniczna :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam, nie gadajcie głupot - fajna jazda jest :kox: to że trzeba uważać jest oczywiste, ale nie popadajmy w paranoję...

drugi sezon jeżdżę na gwincie i nie narzekam, ba nawet jeszcze osłony pod silnikiem mam :naughty: a podczas weekendu w górach wjeżdżałem w takie miejsca że sam w to nie wierzyłem :decayed:

tak więc to tylko kwestia przyzwyczajenia

Armi fajnie suka leży :slina:

masz może foto nadkoli od wewnątrz?

Nie mam zdjęć i może lepiej nie robić bo nadkola są zmasakrowane :evil:

Ja mam dość gwintu po wycieczce do cudownego Lublina. Połowa trasy w koleinach, sam Lublin gorszy niż wioski w mojej okolicy.

Ale z drugiej strony - spojrzenia ludzi bezcenne, komentarze osób nie wiedzących że właściciel auta się zbliża jeszcze lepsze. A najbardziej motywujące są pochwały osób, które wiedzą ile serca, pracy i $$ trzeba włożyć żeby osiągnąć taki efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak będziesz jechał na wojewódzki do nas to trochę podnieś zawias bo będzie ciężko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi musisz mniejsze koło założyć, najlepiej 16' bo tam dopiero da się zejść na dół :naughty: Ja odkąd założyłem 18 cali to nigdzie nawet nie zatarłem i trochę źle się z tym czuje :decayed:

Ale z drugiej strony - spojrzenia ludzi bezcenne, komentarze osób nie wiedzących że właściciel auta się zbliża jeszcze lepsze.

Lubie To! :kox:

Ale najbardziej bawią mnie komentarze ludzi w wieku +30 "za niskie to auto", "nie da się tym jeździć" albo diagnosty "co wy kur...a robicie z tymi autami" :polew:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 19:01_________________________________________________A i dawaj te zdjęcia bo jak nie to ja Ci pokaże jak rok po malowaniu można nadkola zniszczyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygodną jazdę zafunduję sobie jak będę miał 40 lat i w krzyżu będzie łupać od gwintu :decayed:

W serii to dostaje choroby morskiej bo buja jak łajbą :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze rozbawia text "to auto to skrenca wogóle" :)

Jak moje auto stało u Nosb-a i taty autem jechałem do pracy to ładnie byłem zesrany w zakrentach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lęki jak jadę serią, jak jazda pontonem :decayed:

Najlepsze są akcje jak jakaś menda siądzie na ogon, trzyma się, ..... nie wyprzedza .... ale zbliża się zakręt :evil:

ja gaz, "przeciwnik" hamulec :> i mistrz prostej zostaje z tyłu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są akcje jak jakaś menda siądzie na ogon, trzyma się, nie w.....ale zbliża wyprzedza....ale zbliża się zakręt

ja gaz, "przeciwnik" hamulec i mistrz prostej zostaje z tyłu

to lubie najbardziej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lęki jak jadę serią, jak jazda pontonem :decayed:

Najlepsze są akcje jak jakaś menda siądzie na ogon, trzyma się, ..... nie wyprzedza .... ale zbliża się zakręt :evil:

ja gaz, "przeciwnik" hamulec :> i mistrz prostej zostaje z tyłu :>

Gorzej jak są jakieś spore koleiny i dziury na zakręcie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lęki jak jadę serią, jak jazda pontonem :decayed:

Najlepsze są akcje jak jakaś menda siądzie na ogon, trzyma się, ..... nie wyprzedza .... ale zbliża się zakręt :evil:

ja gaz, "przeciwnik" hamulec :> i mistrz prostej zostaje z tyłu :>

Gorzej jak są jakieś spore koleiny i dziury na zakręcie ;p

A to sie często zdarza :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lęki jak jadę serią, jak jazda pontonem :decayed:

Najlepsze są akcje jak jakaś menda siądzie na ogon, trzyma się, ..... nie wyprzedza .... ale zbliża się zakręt :evil:

ja gaz, "przeciwnik" hamulec :> i mistrz prostej zostaje z tyłu :>

Gorzej jak są jakieś spore koleiny i dziury na zakręcie ;p

A to sie często zdarza :naughty:

Zwłaszcza u nas na "Dzikim Wschodzie" :yeah:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...