Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

to wtedy Ty po hamulcach żeby nie urwac czegoś a ponton sie zabuja i wyprzedza :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie no autko wygląda bosko na takiej glebie :kox: ale jak ktoś robi dużo kilometrów po Polsce to nie ma takiej opcji :confused4: albo jak jak jeździ po mega badziewnych drogach jak np u mnie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lęki jak jadę serią, jak jazda pontonem :decayed:

Najlepsze są akcje jak jakaś menda siądzie na ogon, trzyma się, ..... nie wyprzedza .... ale zbliża się zakręt :evil:

ja gaz, "przeciwnik" hamulec :> i mistrz prostej zostaje z tyłu :>

Gorzej jak są jakieś spore koleiny i dziury na zakręcie ;p

Wtedy tylko polecą iskry i dalej but, taki efekt specjalny jak w sylwestra :naughty: Ale wg mnie naprawdę większym problemem jak koleiny są wjazdy na parkingi z obawy o nadkola :wink4: Chyba że koleiny na skrzyżowaniu gdzie trzeba skręcić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wtedy Ty po hamulcach żeby nie urwac czegoś a ponton sie zabuja i wyprzedza :polew: :polew:

U mnie w gminie drogi lux to mozna do oporu opuścić :P i ciskać po zakrentach :) Aczkolwiek bywa że wszyscy mnie wyprzedzaja jak jade po dziurach :) No ale jest ryzyko jest zabawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no autko wygląda bosko na takiej glebie :kox:ale jak ktoś robi dużo kilometrów po Polsce to nie ma takiej opcji :confused4: albo jak jak jeździ po mega badziewnych drogach jak np u mnie ;(

To co powiesz na moje 40k km rocznie :rolleyes: ?

Wszystko jest kwestią przyzwyczajenia i tego czego się od auta wymaga. Mój samochód ma być bezpieczny - w miarę szybki, z dobrymi oponami, hamulcami i zawieszeniem.

A że przy okazji ładnie wygląda, nic nie szkodzi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie myślałeś o ori chromach wokół szyb jakby to wyglądało ? :gwizdanie:

Myślałem, ale wtedy musiałbym ramkę grilla zostawić w chromie a czarna bardziej mi się podoba :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą będą, będzie też klapa USA (kiedyś).

Dziś dostałem smsa od "żony", że u niej pod pracą stoi srebrna b5 (całkowita seria) ale ma klapę usa (w dodatku obklejoną chromem na metry).

Taki rarytas się marnuje ;([br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 19:33_________________________________________________Cytuję: "aż mi się płakać chciało jak to zobaczyłam" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą będą, będzie też klapa USA (kiedyś).

Dziś dostałem smsa od "żony", że u niej pod pracą stoi srebrna b5 (całkowita seria) ale ma klapę usa (w dodatku obklejoną chromem na metry).

Taki rarytas się marnuje ;([br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 19:33_________________________________________________Cytuję: "aż mi się płakać chciało jak to zobaczyłam" :polew:

Adas u nas conajmeniej 3 b5 lataja z taką klapą oraz jeden passat kombi czerwony :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą będą, będzie też klapa USA (kiedyś).

Dziś dostałem smsa od "żony", że u niej pod pracą stoi srebrna b5 (całkowita seria) ale ma klapę usa (w dodatku obklejoną chromem na metry).

Taki rarytas się marnuje ;([br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 19:33_________________________________________________Cytuję: "aż mi się płakać chciało jak to zobaczyłam" :polew:

pozazdrościć takiej żonki co jest zainteresowana takimi sprawami :good:

pozdrowienia dla niej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, moja kobieta potrafiła ze szczoteczką do zębów polerować aluski :naughty: A jak ją dobrze zapytasz, to zna lepiej plan moich modów do Audicy niż ja :polew: A co do tematu - Prosiak :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladies and Gentlemans, Adams ma urlop. Będzie rezane :kox:

Wpadły małe graty:

#wentylki z logo Porsche:

2ciczyf.jpg

#dymione kierunki boczne (Havok dzięki :notworthy:)

330ff2q.jpg

#alu ramki do licznika - dido tuning

mjyek2.jpg

Fis leci jutro do naprawy, w sumie dwie linie ale jak mam go montować to ma być w idealnym stanie :wink4:

Tak to wygląda:

2q3u0ih.jpg

b9er8z.jpg

i1eecw.jpg

i gleba tak na koniec, wbrew pozorom da się jeździć :kox:

vwtu3d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznie robić jak będzie klapa USA, na razie powoli mi się nudzi :confused4:

a jak coś rezam to ochota na zmianę auta na jakiś czas się oddala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narobisz się narobisz i w końcu nie ma co robić, zostają takie pierdoły :wink4:

Tyle ile bym chciał to i tak mi nie da, musiałbym zdemontować graty i dopiero sprzedawać. Prędzej sprzedałbym komuś z rodziny niż na allegro, strasznie bym się denerwował gdyby pojawili się znawcy z tekstami typu bity bo lampy i zderzak z polifta :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wystarczy że ludzie się oglądają ? :naughty: bo pewnie tak jest...

Moc słuszna...

Ale chyba troche rozumiem o czym mówisz, bo ja np zmieniłem ostatnio lampy, ale już mi to nie starcza i chce jeszcze coś zmieniac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, dido sprzedaje teraz ramki z tą ramką na FIS ? One są metalowe czy jak inne plasik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...