Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wybaczcie za OT.. słyszałem kiedyś że istnieją na świcie 2-3 sztuki rs4 w sedanie, prawda to?? że chyba jedno w niemczech drugie w asutrii, ale nie chodzi mi o samo róbki tylko o prawdziwe :)

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wybaczcie za OT.. słyszałem kiedyś że istnieją na świcie 2-3 sztuki rs4 w sedanie, prawda to?? że chyba jedno w niemczech drugie w asutrii, ale nie chodzi mi o samo róbki tylko o prawdziwe :)

i jedno niebieskie niedługo u nas na forum :naughty:

Opublikowano

wybaczcie za OT.. słyszałem kiedyś że istnieją na świcie 2-3 sztuki rs4 w sedanie, prawda to?? że chyba jedno w niemczech drugie w asutrii, ale nie chodzi mi o samo róbki tylko o prawdziwe :)

nie ma RS4 sedan z fabryki!

Opublikowano

Jest.... :bicz:

Ale nie w B5 :bag:

Opublikowano

RS sedan :polew: :polew: :polew:z której strony bo nie widze

z tej samej co twoje s4...

Opublikowano

RS sedan :polew: :polew: :polew:z której strony bo nie widze

z tej samej co twoje s4...

:polew: :polew:
Opublikowano

RS sedan :polew: :polew: :polew:z której strony bo nie widze

:laghing2: dobry zawodnik :good::kox:

Opublikowano

Nawet fajne te czerwone koła. Jak na zimę - mogą być.

a4-freunde mogę Ci załatwić leki dużo taniej..... :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

RS sedan :polew: :polew: :polew:z której strony bo nie widze

Kolegę bardzo boli krytyka jego auta, obraził się i skasował wątek o swoim aucie :wink4:

Czasem wpada i się "mści". Dziś mamy zemstę a4-freunde nr 3 :tongue4:

Ale podpowiem - taki z mojego auta rs jak z dziennikarza tvn turbo znawca :decayed:

Opublikowano

Armi nie musisz się tłumaczyć z tego "RS Sedan" bo wszyscy co śledzili twój wątek na bieżąco to wiedzą o co chodzi a dla takich co tylko wpadają szukać zaczepki to szkoda palców marnować pisząc wyjaśnienia :gwizdanie:

W sumie z eReSa coś masz bo poszerzałeś nadkola :decayed:

Opublikowano

u boli krytyka :polew: waszych super auta ..... :polew:

Opublikowano

u boli krytyka :polew: waszych super auta ..... :polew:

nie odniosłeś wrażenia że robisz z siebie pośmiewisko? :facepalm:

Opublikowano

u boli krytyka :polew: waszych super auta ..... :polew:

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano

u boli krytyka :polew: waszych super auta ..... :polew:

nie odniosłeś wrażenia że robisz z siebie pośmiewisko? :facepalm:

Kolega ma swój świat widocznie facepalm.gif
Opublikowano

posmiewiskiem jest sticker bomb w tym aucie :polew:

Opublikowano

Od czasu do czasu przeglądam stronę autokult.pl i tam dokładnie takie same komentarze są - na poziomie ujemnym, już nawet nie zerowym... a4-freunde, w rubryce Rocznik pod avatarem miałeś wpisać datę produkcji samochodu a nie swoich urodzin :bag:

Opublikowano

Armi, o co właściwie chodzi z tym RS sedan ? :wink4:

Opublikowano

odważny kolorek felg, hehe. Na pewno będzie oryginalnie.

Armi kiedy byłeś w profilu?? Ja byłem w sobotę rano ( 12 listopad ) i mi się wydawało że takie kółka widziałem jak sobie leżały.

Opublikowano

posmiewiskiem jest sticker bomb w tym aucie :polew:

pośmiewiskiem to jestes Ty, Twoje ego i zryty beret. :polew: :polew: Jeśli nie zauważyłes że wszyscy z Ciebie tu leją to współczuje i radze wybrac się na leczenie :chytry:

Opublikowano

U medika :naughty: :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.