Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Armi, o co właściwie chodzi z tym RS sedan ? :wink4:

kilkadziesiąt stron wcześniej było o tym... a dokładniej:

Majóvwka 2011 :naughty::kox:

na szybko :wink4:

dow2fr.jpg

ifa9gw.jpg

Btw, wiedza dziennikarzy TVN TURBO poraża :decayed:

"wygląda na 400KM"

"myślałem, że to jakiś RS"

a to diesel w dodatku sedan :decayed:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 141,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

odważny kolorek felg, hehe. Na pewno będzie oryginalnie.

Armi kiedy byłeś w profilu?? Ja byłem w sobotę rano ( 12 listopad ) i mi się wydawało że takie kółka widziałem jak sobie leżały.

W sobotę do 15 miałem je odebrać. Byłem ~14. To były moje na 100%.

Dekielki jeszcze nie wyschły :confused4:

Opublikowano

Armi, o co właściwie chodzi z tym RS sedan ? :wink4:

kilkadziesiąt stron wcześniej było o tym... a dokładniej:

Majóvwka 2011 :naughty::kox:

na szybko :wink4:

dow2fr.jpg

ifa9gw.jpg

Btw, wiedza dziennikarzy TVN TURBO poraża :decayed:

"wygląda na 400KM"

"myślałem, że to jakiś RS"

a to diesel w dodatku sedan :decayed:

Wszystko jasne :good::decayed: Aż tak dokładnie nie śledzę tego wątku ;)

Opublikowano

Przymierzymy zobaczymy - też nie jestem przekonany.

[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 13:12_________________________________________________Winter setup SPY PHOTO (dekielki jeszcze schną)

314s8xi.jpg

xeroboj :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :gwizdanie:

no offence Adamie :wink4::decayed:

Opublikowano
  • Autor

No nie wiem kto tu jest xerobojem :tongue4::wink4:

Felgi na wiosnę muszę zmieniać :decayed::wink4:

Opublikowano

Nawet fajne te czerwone koła. Jak na zimę - mogą być.

a4-freunde mogę Ci załatwić leki dużo taniej..... :facepalm:

czyli jednak masz dojscie do pavulonu :decayed: :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 09:39_________________________________________________

No nie wiem kto tu jest xerobojem :tongue4::wink4:

Felgi na wiosnę muszę zmieniać :decayed::wink4:

oj xeroboju :tongue4: nie zmieniaj, juz odebralem farbke na lato, jak bedzie tak jak na probniku to mie sie to podoba :afro::buhaha::lol1::jerk::witch::banan3:

Opublikowano

oj xeroboju :tongue4: nie zmieniaj, juz odebralem farbke na lato, jak bedzie tak jak na probniku to mie sie to podoba :afro::buhaha::lol1::jerk::witch::banan3:

będziesz miał ksywę Papa Smerf :naughty::tongue4:

Opublikowano

nie pitolcie mrogal porschawki maluje w smerfowy kolor ??

Opublikowano
  • Autor

Na to wygląda :naughty:

Ja też albo będę malował prosiaki albo sprzedawał :gwizdanie:

Opublikowano

nie pitolcie mrogal porschawki maluje w smerfowy kolor ??

:naughty: :naughty: :naughty:

obrazki_smerfy_2.gif

Opublikowano
  • Autor

Mrogal prosiaki maluje, a ja sprzedaję :gwizdanie:

_________________________________________________

A tymczasem, winter setup:

124aidu.jpg

ostx68.jpg

oayo07.jpg

vncd4o.jpg

i vt z czarnym nochalem, w tygodniu się zrobi :)

1z1927s.jpg

Opublikowano

to teraz czekaj na śnieg i pstrykaj foto do kalendarza na styczeń :kox:

Opublikowano

Mrogal prosiaki maluje, a ja sprzedaję :gwizdanie:

_________________________________________________

A tymczasem, winter setup:

14c8taq.jpg

18eptu.jpg

2ql9v7r.jpg

vncd4o.jpg

i vt z czarnym nochalem, w tygodniu się zrobi :)

1z1927s.jpg

tak świątecznie sie zrobiło :decayed:, pokusiłbym sie o dekielki z logo Coca-coli :naughty:

Opublikowano

Mrogal prosiaki maluje, a ja sprzedaję :gwizdanie:

łaj ?

Opublikowano
  • Autor

Po pierwsze już mi się znudziły a po drugie to zbyt oklepany wzór teraz :wink4:

Opublikowano

pokusiłbym sie o dekielki z logo Coca-coli :naughty:

i dystans na tył :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Dystans będzie, na razie zamontuje 5mm a później się zobaczy.

[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 21:41_________________________________________________Prosiaki prawie sprzedane ;( :confused4:

Opublikowano

Prosiaki prawie sprzedane :ranting1:;(

:bicz3: :bicz::rant::confused4: i ja nic otym nie wiem ze sprzedajesz ;(
Opublikowano

A jednak sprzedajesz :naughty:

Opublikowano

za ile ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.