Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie odnosnie wydechu ... zakladales koncowki ... cialeś rurki..? 2 nasadki .... ne brzeczą ci ? jakis patent ? spawales ? czy tylko na te srubki co zwykle sa?

Miałem już chyba ze komplety. Na śrubki - poodpadały.

Przyspawałem, puściło mocowanie w samej końcówce.

Przyspawałem po raz kolejny i na razie się trzymają.

Te końcówki brzęczą bo w środku jest taka blacha w kształcie celownika, trzeba ją wyciąć i przestaje brzęczeć.

Ori końcówki wydechu uciąłem centymetr przed punktem w którym zaczynały się podwijać/zawijać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zatrzymają Cię jak bęziesz jechał 80 km to powiesz Panie Władzo 50 miałem na liczniku :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-dekory albo obszyję albo obkleję

obszyj alcantarą :naughty:

-zakochałem się w mrogal-wej czarnej podsufitce :kox:

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego armistead czy mogłem widzieć Twoje OOOO dzisiaj na E17 w Moszczance około 18.00 ?? W ostatniej chwili przyuważyłem fajną B5, prezentowała się świetnie, nie zdążyłem złapać nr rejestracyjnego. Uwagę przykuły żółte halogenki i rury od IC oślepiały :>

Jak mocno jest zglebiona??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego armistead czy mogłem widzieć Twoje OOOO dzisiaj na E17 w Moszczance około 18.00 ?? W ostatniej chwili przyuważyłem fajną B5, prezentowała się świetnie, nie zdążyłem złapać nr rejestracyjnego. Uwagę przykuły żółte halogenki i rury od IC oślepiały :>

Jak mocno jest zglebiona??

:hi:

Tak to ja :)

widziałem, widziałem. Nie miałem cb żeby zagadać :wallbash:

Ale klubowe ramki zauważyłem :good:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 20:39_________________________________________________Tył jest na maksa, przód ciężko powiedzieć - tak żeby dało się jakoś jeździć :wink4: ale opona chowa się w nadkolu :)

Myślałem, że mnie nie zauważyłeś. Włączyłem awaryjne ale trochę za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz spojrzałem na profil, widziałem B6 z klubowymi ramkami a Twoje auto to B5 :embarrassed:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 20:41_________________________________________________

to chyba nie mnie widziałeś hehe, bo ja jechałem z ojcem czerwonym sharanem od Lublina. :)

Ale to byłem ja :)

Widzę WG, wpadnij do nas kiedyś na spota albo możemy się kiedyś w Garwolinie ustawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie możemy się ustawić na spota. Mało tu na forum zaglądam, wiec nie wiem czy gdzieś są jakieś informacje o spotach. W razie jakby cos było to daj znać. [br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 20:48_________________________________________________Możemy zorganizować coś w Rykach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to następnym razem jak będziemy coś organizować napiszę PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie możemy się ustawić na spota. Mało tu na forum zaglądam, wiec nie wiem czy gdzieś są jakieś informacje o spotach. W razie jakby cos było to daj znać. [br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 20:48_________________________________________________Możemy zorganizować coś w Rykach.

zajrzyj na dział lubelskie (spoty LRY), albo do mazowieckich garwolin u krzyńka :hi:

Armi świetna fura :decayed: weź no sie skup i poszukaj tego pudełka od sprzęgła ;( :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi świetna fura :decayed: weź no sie skup i poszukaj tego pudełka od sprzęgła ;( :notworthy: :notworthy:

Kowi ten numer ktory Ci wyslalem dostalem od Armi-ego wiec numer zestawu sprzegla juz masz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. Wysyłałem pete007, jak jeszcze miałem pudełko :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi świetna fura :decayed: weź no sie skup i poszukaj tego pudełka od sprzęgła ;( :notworthy: :notworthy:

Kowi ten numer ktory Ci wyslalem dostalem od Armi-ego wiec numer zestawu sprzegla juz masz :gwizdanie:

no to zakończył produkcje ;( puertoss pisał że jest numer zastępczy dla niego i ze jest bez jakichś sprężynek :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zakończył produkcje ;( puertoss pisał że jest numer zastępczy dla niego i ze jest bez jakichś sprężynek :gwizdanie:

Eh Kowi :) zadne sprzegło AJM/AWX nie ma sprezynek, sprzeynki sa tylko w sprzegle AFN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zakończył produkcje ;( puertoss pisał że jest numer zastępczy dla niego i ze jest bez jakichś sprężynek :gwizdanie:

Eh Kowi :) zadne sprzegło AJM/AWX nie ma sprezynek, sprzeynki sa tylko w sprzegle AFN

ok w takim razie biore, Aju w błąd mnie wprowadził z tymi sprężynkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaparkowała koło mnie jakaś "łajza" na 19" i nagle 18" przestały mi się podobać :embarrassed:

n3qddw.jpg

Teraz choruję na takie 19" :kox: (wolne 5k zł i mam nowe felgi z oponami :evil:)

mniam :slina:

dsc02820nu.jpgdsc02821z.jpgdsc02808c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi ale masz małe te koła weź :gwizdanie: zeby jakieś padło A6 miało wieksze koła

:dziura:

przyjedź do mnie mam 17ki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaparkowała koło mnie jakaś "łajza" na 19" i nagle 18" przestały mi się podobać :embarrassed:

n3qddw.jpg

Teraz choruję na takie 19" :kox: (wolne 5k zł i mam nowe felgi z oponami :evil:)

mniam :slina:

dsc02820nu.jpgdsc02821z.jpgdsc02808c.jpg

ostatnio jak byłem u wulkanizatora to ziomek zakładał takie kółka tylko w graficie do srebrnej B6, bez gleby roboty nie było, ale już je widziałem u siebie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parkuję na uboczu, żeby mi nikt drzwi nie obił. Wracam a tu towarzystwo. Myślę, że to efekt meguiars go przyciągnął :polew:

Zabrałbym mu felgi i hamulce :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...