Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

kowi oczywiście żartujesz, prawda?

ja mam fajną końcóweczkę ale nie widziałem firmy... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kowi kupil na 1000% :disgust::decayed:

no kupił kupił od lipca na tą aukcje czekał :naughty:

Kanał czy którys z kolegów z V6 ma takie u siebie zobaczcie jak sie prezenci :kox: dobrze podciete bedą elegancko pasowały :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupił i zaraz mu odleci ten chrom z tej końcówki, znajomy kiedyś kupił takie za 30zł i po 3 miesiącach były zmasakrowane :decayed:

armistead mody idą jak burza :kox::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupił i zaraz mu odleci ten chrom z tej końcówki, znajomy kiedyś kupił takie za 30zł i po 3 miesiącach były zmasakrowane :decayed:

armistead mody idą jak burza :kox::good:

hehe zobaczymy :decayed: najwyzej dostaną własnoręczną polerke :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupił i zaraz mu odleci ten chrom z tej końcówki, znajomy kiedyś kupił takie za 30zł i po 3 miesiącach były zmasakrowane :decayed:

armistead mody idą jak burza :kox::good:

hehe zobaczymy :decayed: najwyzej dostaną własnoręczną polerke :naughty:

Jak są z kwasówki to można wypolerować. Znajomy w ramach treningu przed polerką swoich w A4 wypolerował rurę w cieniasie. Nie muszę wam mówić co się stało jak rosa przyszła :sarcastic::bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier**licie o tych koncowkach. jezdze juz pol roku chyba i nic sie nie dzieje. Zamowilem koncowy nowy, wiec za jakies grosze moge pocisnac caly koncowy tlumik razem z koncówkami

dokładnie bedzie dobrze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic się nie stało z tymi końcówkami także spokojnie :) Myślę, że nic nie odleci. Niech wytrzymają dwa sezony i będę zadowolony, później zmieni się auto albo dospawa nowe. Lepsze takie niż ori bo teraz stając obok jakiegoś A4 z ori dwururką to ori wygląda troszke śmiesznie.

Chciałem kupić Ultera, wzór RS4 ale... cena jest jak za sportowy wydech nie dedykowany więc podziękowałem sobie grzecznie. Za to mam lampkę od W8 i ładny wydech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic się nie stało z tymi końcówkami także spokojnie :) Myślę, że nic nie odleci. Niech wytrzymają dwa sezony i będę zadowolony, później zmieni się auto albo dospawa nowe. Lepsze takie niż ori bo teraz stając obok jakiegoś A4 z ori dwururką to ori wygląda troszke śmiesznie.

Chciałem kupić Ultera, wzór RS4 ale... cena jest jak za sportowy wydech nie dedykowany więc podziękowałem sobie grzecznie. Za to mam lampkę od W8 i ładny wydech.

ja znalazlem fajna alternatywe, koncowy przelotowy rm-motorsport model rm3 ze scietymi koncowkami tak zeby spasowaly w zderzak :kox:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 14:46_________________________________________________27574826.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

mialem to w planach :decayed: jak kupisz i zalozysz to mow jak sie sprawuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się gdzie przykleić naklejkę battalionu :mysli:

Pierwsza jest przyklejona w prawym górnym rogu tylnej szyby ale nie wiem gdzie dać drugą. Zdjęcie na bardzo szybko, kalkulatorem:

N3smi.jpgPt0F9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się gdzie przykleić naklejkę battalionu :mysli:

Pierwszą przykleiłem w prawym górnym rogu tylnej szyby ale nie wiem gdzie drugą. Zdjęcie na bardzo szybko, kalkulatorem:

N3smi.jpg

z przodu na rogu maski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyżej :good:

podoba mi się tam taka naklejka - battalionowców albo komisowców z niemcowców :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się gdzie przykleić naklejkę battalionu :mysli:

Pierwszą przykleiłem w prawym górnym rogu tylnej szyby ale nie wiem gdzie drugą. Zdjęcie na bardzo szybko, kalkulatorem:

N3smi.jpg

z przodu na rogu maski

jak wyżej :good:

podoba mi się tam taka naklejka - battalionowców albo komisowców z niemcowców :gwizdanie:

Chyba tak zrobię :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś naklejaj tak jak ja u siebie i reszta battalionowców na rogu maski :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolektor pomalowany w czarny mat, lampka w drzwiach pasażera,wrócił znaczek OOOO na tylną klapę. Nie ma zdjęć bo już nie mam siły :zemdlal:

_________________________________________________

Było/Jest:

bqnnA.jpgbpCZS.jpg

bqxm9.jpgbrhKS.jpg

[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 23:35_________________________________________________Zakupy zakupy :gwizdanie:

# Końcówki wydechu

rujZS.jpg

# Duże lusterko prawe

ruGr9.jpg

# Tarcze 312mm + plus klocki BOSCH (oczywiście klocki są cztery a tarcze są dwie)

ryDSr.jpgryVkr.jpgrzAJS.jpg

a i cały srebrny znaczek TDI kupiłem ale zapomniałem zrobić zdjęć :embarrassed:

Jutro montaż :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...