Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jest spoko chos ja jak zwykle na odwrót i powiedział bym żeby minimalnie tył opucić i minimalnie przód podnieść. żeby pona byla na równo z nadkolem a nie chowała sie. i jak kolega wyżej pisał co robisz z tamtym zawieszeniem?

chyba Ci sie spodobało :naughty: i dobrze ile można kozą jeżdzić :decayed: było to -40 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam do niczego nie namawiam ale :

ead42132af0671a2gen.jpg

:decayed::naughty:

Armi nie wie, nie widział na zywo :decayed: plastuch w tym roku będziesz na ułężu ??? majówka lubelska :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam do niczego nie namawiam ale :

ead42132af0671a2gen.jpg

:decayed::naughty:

Armi nie wie, nie widział na zywo :decayed: plastuch w tym roku będziesz na ułężu ??? majówka lubelska :mysli:

Postaram się tam zjawić ale w maju mam 2 zjazdy w szkole i ciekawe jak mój szefo zareaguje na kolejny wolny weekend :kwasny: Ale będe się starał jak nie w piatek to w sobote jestem raczej na 90%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam do niczego nie namawiam ale :

ead42132af0671a2gen.jpg

:decayed::naughty:

Armi nie wie, nie widział na zywo :decayed: plastuch w tym roku będziesz na ułężu ??? majówka lubelska :mysli:

Postaram się tam zjawić ale w maju mam 2 zjazdy w szkole i ciekawe jak mój szefo zareaguje na kolejny wolny weekend :kwasny: Ale będe się starał jak nie w piatek to w sobote jestem raczej na 90%

:good: ja raczej też będe(min od 16), armi deklarował że tez będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes mówił coś, że wycinał jakiś element nadkola. Muszę o tym pomyśleć :mysli:

nadkoli to ja mam tylko połowę... 9,5' na dystansie założone zrobiło sieczkę z seryjnych więc są zdrowo podcięte do wysokości wlewu paliwa praktycznie :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę spotkać na żywo jakiegoś świra na gwincie, żeby zobaczyć co z tymi nadkolami można zrobić :gwizdanie:

Trzeba było od razu kupować gwint a nie, bawić się w jakieś kity :wallbash:

Jeździ się o niebo lepiej :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 00:27_________________________________________________Z przodu jest -65mm.

A jeździ się lepiej niż na kicie.

Jakbym nie wiedział to pomyślałbym, że jadę na 16" i 1be :gwizdanie:

[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 00:31_________________________________________________

Somes mówił coś, że wycinał jakiś element nadkola. Muszę o tym pomyśleć :mysli:

nadkoli to ja mam tylko połowę... 9,5' na dystansie założone zrobiło sieczkę z seryjnych więc są zdrowo podcięte do wysokości wlewu paliwa praktycznie :kox:

Szkoda mi opon żeby z nich zrobiły sieczkę, wolałbym sam je ..... wyciąć :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi, co znaczy o niebo lepiej?

Jakie obniżenie miałeś wcześniej?

Mów tu jak na spowiedzi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem sprężyny AP -40/60mm (według papierów) + mtsy.

Tył poszedł do góry, więc było -40/30mm.

Zdarzało się, że na szerokich progach zwalniających niegroźnie przytarł brzuchem (miasteczka holenderskie) :gwizdanie:

A teraz nic, żadnego tarcia, bujania. Jest twardziej, sztywniej - dokładnie tak jak chciałem.

Czuć, że skok amortyzatora jest mniejszy niż w przypadku mtsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na równej drodze mięciutko, na nierównościach skok amortyzatora jest minimalny.

Spodziewałem się tarcia, zwalaniania na muldach, progach. A jest dokładnie odwrotnie - gleba większa i prędkość większa :naughty:

Nie wiem czy to zasługa samego gwintu czy połączenia gwintu z rozpórkami. Na zakrętach samochód praktycznie w ogóle się nie przechyla.

Jeździłem w kółko po rondach, testowałem wchodzenie w zakręty z prędkością zdecydowanie większą niż ograniczenie prędokości -> samochód jedzie jak po szynach, trzyma się jak przyklejony.

Bałem się trochę gwintu, nawet pogodziłem się z tym że będę musiał wolniej jeździć. Na szczęście się myliłem :)

[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 01:05_________________________________________________Z tego co czytałem, na zimę można sobie podnieść tak do -25/30mm a na lato opuścić nawet do -80mm.

Ale to zależy od felg, odbojów itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ale droższy :wink4:

Człowiek uczy się na błędach, do następnego samochodu od razu kupię gwint :gwizdanie:

Oczywiście do samochodu z Q :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K..., muszę się przejechać na gwincie :mysli:

nie masz co żałować, non stop problemy z przejazdami przy jakichkolwiek wybojach :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K..., muszę się przejechać na gwincie :mysli:

Koniecznie :good:

Żałuję, że nie zrobiłem tego wcześniej ale kto to to wiedział :wink4:

_________________________________________________

K..., muszę się przejechać na gwincie :mysli:

nie masz co żałować, non stop problemy z przejazdami przy jakichkolwiek wybojach :wallbash:

W mieście dwóch przejazdów kolejowych, jednego wiaduktu i orlenu nie ma żadnego problemu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K..., muszę się przejechać na gwincie :mysli:

Koniecznie :good:

Żałuję, że nie zrobiłem tego wcześniej ale kto to to wiedział :wink4:

_________________________________________________

K..., muszę się przejechać na gwincie :mysli:

nie masz co żałować, non stop problemy z przejazdami przy jakichkolwiek wybojach :wallbash:

W mieście dwóch przejazdów kolejowych, jednego wiaduktu i orlenu nie ma żadnego problemu :gwizdanie:

nie chwal bo kupie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem wieczorem ponad 100km po beznadziejnych drogach obrzeży województwa mazowieckiegoi nic - żadnych problemów.

Do kitu już bym nie wrócił, chociaż nie powiem kilka jazd testowych musiałem zrobić zanim znalazłem złoty środek (spora gleba bez obcierania opony o nadkole).[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 01:32_________________________________________________Malowanie kredą nadkola i jazda :polew:

jak była kreda na oponie to 2-3 milimetry do góry.

Aż w końcu się udało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...