Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Armistead, próbuj swoją klapę na US przerobić.

Myślę, że nie będzie z tym problemu. :wink4:

ciekawe czy moją plastikową blende w A6 idzie przerobić :embarrassed:

tez o tym dumalem wlasnie wczoraj w drodze z pracy, mysle ze tak troche klejenia i rzezby by bylo, ale chyba da rade, tylko stracila by swoja oryginalna strukture [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 06:59_________________________________________________

Ragga to trzeba by i blendę i klapę, roboty w cholerę.

w A6C5 tylko blende plasticzana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga to trzeba by i blendę i klapę, roboty w cholerę.

u mnie wymienne są tylko blendy :wink4:

Ta z US praktycznie nie do dostania :angry:

tez o tym dumalem wlasnie wczoraj w drodze z pracy, mysle ze tak troche klejenia i rzezby by bylo, ale chyba da rade, tylko stracila by swoja oryginalna strukture

Jebać strukturę. W poliftach i tak jest gładka, czarna i błyszcząca :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga to trzeba by i blendę i klapę, roboty w cholerę.

u mnie wymienne są tylko blendy :wink4:

Ta z US praktycznie nie do dostania :angry:

tez o tym dumalem wlasnie wczoraj w drodze z pracy, mysle ze tak troche klejenia i rzezby by bylo, ale chyba da rade, tylko stracila by swoja oryginalna strukture

Jebać strukturę. W poliftach i tak jest gładka, czarna i błyszcząca :cool1:

to wiesz co robic :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga to trzeba by i blendę i klapę, roboty w cholerę.

u mnie wymienne są tylko blendy :wink4:

Ta z US praktycznie nie do dostania :angry:

tez o tym dumalem wlasnie wczoraj w drodze z pracy, mysle ze tak troche klejenia i rzezby by bylo, ale chyba da rade, tylko stracila by swoja oryginalna strukture

Jebać strukturę. W poliftach i tak jest gładka, czarna i błyszcząca :cool1:

to wiesz co robic :gwizdanie:

Oj to już jak będzie mi się wybitnie nudziło. Na razie mam ważniejsze kwestie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak samą blendę , to bez problemu da się to zrobić.

Ragga działaj, działaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zaczynam zabawę z detailingiem :kox:

Dzisiejsze zakupy:

290q2gy.jpg

-Gold Class Carnuba Plus Paste Wax

- Ultimate Compound

- Ultimate Polish&Wax (tester)

- Ultimate Wash

- All Purpose Cleaner + pędzelki

- Quick Detailer

- Chemical Guys Maxu suds II (tester)

- aplikator Tricolor

- mikrofibry

Niestety nie mam jeszcze naklejki :disgust:

Oczywiście to nie wszystko, w garażu jest:

- szampon

- 2 wiadra i welurowa rękawica

- glinka

- Autoland Attack do felg (wbrew pozorom całkiem niezły środek)

brakuje bajerów do opon, plastikowych dokładek zderzaka i pluszowego ręcznika do osuszania.

Mam nadzieję, że znajdę coś w markecie (jakiś Jan Niezbędny czy coś takiego :tongue4:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zaczynam zabawę z detailingiem :kox:

Dzisiejsze zakupy:

be7eyo.jpg

-Gold Class Carnuba Plus Paste Wax

- Ultimate Compound

- Ultimate Polish&Wax (tester)

- Ultimate Wash

- All Purpose Cleaner + pędzelki

- Quick Detailer

- Chemical Guys Maxu suds II (tester)

- aplikator Tricolor

- mikrofibry

Niestety nie mam jeszcze naklejki :disgust:

Oczywiście to nie wszystko, w garażu jest:

- szampon

- 2 wiadra i welurowa rękawica

- glinka

- Autoland Attack do felg (wbrew pozorom całkiem niezły środek)

brakuje bajerów do opon, plastikowych dokładek zderzaka i pluszowego ręcznika do osuszania.

Mam nadzieję, że znajdę coś w markecie (jakiś Jan Niezbędny czy coś takiego :tongue4:)

:good:

Ja też naklejek nie dostałem, ale dostałem info żeby przy następnym zamówieniu się upomnieć to dorzucą :good:

Mi jeszcze brakuje mniej więcej połowy zestawu + paru akcesoriów żeby móc na spokojnie zająć się autem. W tym najważniejszych -> 2 wiader :decayed:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 18:44_________________________________________________Pewnie nie zdążysz wypróbować zestawu do Wojewódzkiego? :disgust: Tak to byś się pochwalił :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jutro rano zacznę to może mi się uda, chociaż przyszedł wiatrak od klimy i nie wiem co ważniejsze.

Klima vs Meguiars :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komfort czy wygląd :decayed:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 18:49_________________________________________________Jak Cie znam to wiem co dla Ciebie ważniejsze :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręcznik z pluszu najbardziej mnie zastanawia, gdzie można kupić dobry bo osuszenie po myciu jest bardzo ważne.

W sumie jak wszystko w detailingu :polew:

Kiedyś bez glinki i suszenia, nakładałem wosk i byłem zdziwiony że utrzymał się do pierwszego deszczu :decayed:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 18:50_________________________________________________Chyba tesco odwiedzę w poszukiwaniu ręcznika :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś bez glinki i suszenia, nakładałem wosk i byłem zdziwiony że utrzymał się do pierwszego deszczu :decayed

Ja jeszcze do nie dawna nie wiedziałem że jest coś takiego jak glinka :wink4:

A wycieranie auta przebiegało jakimś starym ti-szertem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dobrze chłonie wodę :cool1: ?

Na kosmetykaaut.pl piszą, że musi dobrze wchłaniać wodę i nie zostawiać paprochów. Kiedyś też starą koszulką wycierałem ale teraz już nie wiem czy to dobry pomysł a jeszcze wcześniej wcale nie wycierałem tylko dawałem wyschnąć i jazda z woskiem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna koszulka starczyła może na jeden panel :P

Teraz mam profi ręcznik, jeszcze nie miałem okazji myć auta ręcznie także nie wiem jak się sprawuje, ale czytałem bardzo dobre opinie.

http://showcarshine.pl/osuszanie/174-showcarshine-fluffy-dryer-90x60cm-struktura-pluszu-jak-blue-ripper-.html

Bardzo milusi w dotyku :pociesz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym wiedział, że jest taki tani to od razu bym go kupił :wallbash:

ale sierota ze mnie, tylko na meguiar's patrzyłem :doh1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://showcarshine.pl/534-chemical-guys-woolly-mammoth-dryer-towel-wielki-i-najdelikatniejszy-880g-m2.html

Ten jest fajny :decayed:

Wysuszysz jezioro :decayed:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 19:02_________________________________________________Ogólnie jeżeli chcesz się bawić w detailing to trzeba zainwestować w dobry ręcznik bo zaczniesz wycierać koszulką to się rys narobi znowu. :confused4: A niby taki twardy lakier jest w OOOO :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja docieram na sucho irchą, nie zostawia ani paprochów ani mazów na karoserii ;)

Mam złe doświadczenie z irchą, kupiłem kiedyś na orlenie bo potrzebowałem do wyczyszczenia klosza reflektora od środka i nazostawiała więcej paprochów niż ręcznik papierowy :disgust:

Oczywiście zdaję sobie sprawę że to był pewnie tani odpad, ale mimo wszystko. Trzymam z dala :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę polecić, miękki i nie zostawia paprochów, a do tego tani jak barszcz :good:

używałem go ze 2 razy i spokojnie wystarcza żeby osuszyć całe auto, z tym że ja z większych płaskich powierzchni (dach, maska, szyby) najpierw ściągam wodę ściągaczką :wink4:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 20:24_________________________________________________BTW :wink4:

http://moto.allegro.pl/porsche-orginalne-4-dekielki-komplet-i1761674188.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arni, no to dałeś ciała, miałeś brać tego : http://showcarshine.pl/osuszanie/174-showcarshine-fluffy-dryer-90x60cm-struktura-pluszu-jak-blue-ripper-.html

tani a sprawuje się identycznie jak ten megłajersowy za 100 zł :)

Za dużo tym germanem nie zdziałasz, polecam kupno maszyny, jest przepaść no i praktycznie bez roboty :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...