Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gladkie wystarczą.

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 587 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

.

Edytowane przez POWER-KRIS

Opublikowano

Ale normalny OZ czy wersje sportowe ?

:decayed: Nie ma tak lepiej to czy tamto. Wszystko zależy od tego jak jeździsz i gdzie jeździsz :wink:

Jeśli wrzucisz sporty a jeździsz głównie w mieście, dość oszczędnie, nie dynamicznie to po prostu wywalisz kasę w błoto bo nie wykorzystasz walorów tarcz modyfikowanych.

Czyli odpowiedz sobie na pytanie czy twój styl jazdy wymaga zastosowania takich tarcz czy też nie.

Opublikowano

jeżeli chodzi o ceramiczne to tańsze są JURID White od ATE a są bardzo dobre sam mam u siebie i jestem zadowolony co do tarcz wcześniej kupowałem ferodo i też nie narzekam wiadomo jak już klocki ceramiczne byś chciał to lepiej i tarcze się pokusić :), a nawet przy mojej agresywnej jeździe chamulce mam cały czas bardzo dobre a nawet lepsze niż wcześniej :)

Edytowane przez milio86

Opublikowano

jeżeli chodzi o ceramiczne to tańsze są JURID White od ATE a są bardzo dobre sam mam u siebie i jestem zadowolony co do tarcz wcześniej kupowałem ferodo i też nie narzekam wiadomo jak już klocki ceramiczne byś chciał to lepiej i tarcze się pokusić :), a nawet przy mojej agresywnej jeździe chamulce mam cały czas bardzo dobre a nawet lepsze niż wcześniej :)

Ani jedne ani drugie nie są ceramiczne ;P to tylko chwyt marketingowy. Klocki maja troche inna mieszankę niz standardowe klocki, ich mieszanka jest jasniejszego koloru przez co pyłu nie widac na felgach Alu i tu cała różnica :) owszem rownież jestem zdania, że Jurid White jest lepszy niz ate ceramic a w dodatku tańsze. Jak by była potrzeba to mamy te klocki w najniższych cenach w pl ;)

A co do tarcz ceramicznych to chyba troche pomieszales wątki.

Opublikowano

jeżeli chodzi o ceramiczne to tańsze są JURID White od ATE a są bardzo dobre sam mam u siebie i jestem zadowolony co do tarcz wcześniej kupowałem ferodo i też nie narzekam wiadomo jak już klocki ceramiczne byś chciał to lepiej i tarcze się pokusić :), a nawet przy mojej agresywnej jeździe chamulce mam cały czas bardzo dobre a nawet lepsze niż wcześniej :)

Ani jedne ani drugie nie są ceramiczne ;P to tylko chwyt marketingowy. Klocki maja troche inna mieszankę niz standardowe klocki, ich mieszanka jest jasniejszego koloru przez co pyłu nie widac na felgach Alu i tu cała różnica :) owszem rownież jestem zdania, że Jurid White jest lepszy niz ate ceramic a w dodatku tańsze. Jak by była potrzeba to mamy te klocki w najniższych cenach w pl ;)

A co do tarcz ceramicznych to chyba troche pomieszales wątki.

no do tarcz sie troche rozpędziłem :P ale te jurid white są naprawdę dobre a i na noramlych tarczach ate czy ferodo zdają egzamin kolega ma je na ate tarczach:) w intercarsie sa dostępne, po rabacie kupiłem je za 180 zł bez paru groszy :) a na allegro sa po 255 zł cos takiego.

Opublikowano

Tarcza OZ, klocek DS.

daj ceny na PW szukam czegość na przód 320 mm co polecasz ?

Opublikowano

Tarcza OZ, klocek DS :wink:

Opublikowano

Tarcza OZ, klocek DS :wink:

proszę o PW z ceną :wink:

tarcza OZ? nic mi to nie mówi ?

kiedy wymieniamy cały komplet a kiedy tylko klocek ?

Opublikowano

Tarcza OZ - Zimmerman a dokładniej Otto-Zimmermann

Klocek wymieniasz jak się zużyje a tarcze nie osiągnęły jeszcze grubości minimalnej, jeśli osiągneły to wymieniasz cały komplet.

Opublikowano

Tarcza OZ - Zimmerman a dokładniej Otto-Zimmermann

Klocek wymieniasz jak się zużyje a tarcze nie osiągnęły jeszcze grubości minimalnej, jeśli osiągneły to wymieniasz cały komplet.

jak jest grubość min dla tarczy 320 mm

Opublikowano

jak jest grubość min dla tarczy 320 mm

28 mm

Opublikowano

jeżeli chodzi o ceramiczne to tańsze są JURID White od ATE a są bardzo dobre sam mam u siebie i jestem zadowolony co do tarcz wcześniej kupowałem ferodo i też nie narzekam wiadomo jak już klocki ceramiczne byś chciał to lepiej i tarcze się pokusić :), a nawet przy mojej agresywnej jeździe chamulce mam cały czas bardzo dobre a nawet lepsze niż wcześniej :)

Ani jedne ani drugie nie są ceramiczne ;P to tylko chwyt marketingowy. Klocki maja troche inna mieszankę niz standardowe klocki, ich mieszanka jest jasniejszego koloru przez co pyłu nie widac na felgach Alu i tu cała różnica :) owszem rownież jestem zdania, że Jurid White jest lepszy niz ate ceramic a w dodatku tańsze. Jak by była potrzeba to mamy te klocki w najniższych cenach w pl ;)

A co do tarcz ceramicznych to chyba troche pomieszales wątki.

wszyscy się łapią na to "ceramic":)

zostało to zrobione ze względu na ochronę środowiska, niby mniej szkodliwych pierwiastków osadza się na trawce przy drodze, a przy okazji nie brudzą felg

Jurid White jak pisze Lewian śmiało zakłądać, mam u siebie, sprzedałem juz parę kompletów i ludzie to chwalą, ostatnio na jednym ze szkoleń ludzie bardzo chwalili Textar epad, niestety nie miałem okazji na sobie testować, więc nie chcę się za duzo wypowiadac:)

Opublikowano

Placzecie z tym syfem na felgach:facepalm: Jaki to problem co jakiś czas podjechac na myjke i umyć auto? Dobry wosk na sezon i pył z felgi schodzi bez problemu. Ja jak stoję w kolejce na myjke spryskuje felge Sonax Extreme i po unyciu felga czysta. A płacić prawie drugie tyle żeby klocki nie pylily dla mnie mija się z celem:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Hej

Panowie jakie tarcze pojda do b6 na przod 3.0 benzyna naped na przod.

Opublikowano

Jakie chcesz

Opublikowano

Jak to jakie chce 288 czy 312 bo nie wien

Opublikowano

Mozesz 320 czy nawet 345mm

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Bez zadnych przerobek wszystko wchodzi?? A ogolnie katalogowo jak to powinno wygladac do b6 3.0 w benzynie przod naped?

Opublikowano

W serii masz 312/255mm czyli nędza.

Do tego auta minimum 320/288mm

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.