Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stare klocki chcesz dać do nowych tarcz? Mogą się nie wpasować.

Edytowane przez jacek70

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 585,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bicie to nie wina tarczy

Opublikowano

Od czego krzywia sie piasty? I jakie ewentualnie dobrac klocki do tych perforowanych tarcz? Czy state po lekkim przetarciu papierem wpasuja sie w nowa tarcze?

Opublikowano

Może być zmęcznie materiału. Piasta nie dość żę się grzeje od tarczy do jescze przenosi całe obciążeni z auta na koła.

Opublikowano

Witam

Koledzy jaki zestaw byście polecali do Audi A4 1,9tdi z 2007 roku Avant 116PS.

Liczę sie z kosztem koło +- 1tys.

Chodzi mi o komplet przód + tył.

Opublikowano

Witam. Powiedzcie mi panowie bo nie wiem czy koleś z serwisu mnie nie robi w bambuko. Od razu mówię, że nigdy nie wymieniałem klocków sam ale w temacie najwyrażniej sie nie do końca orientuję, a myślałem że tak. W każdym razie kupiłem klocki ATE z czujnikiem zużycia dedykowane do mojego samochodu, a koleś z serwisu powiedział, że nie bedą pasować bo powinny być ze sprężynką na klocku , a ja kupiłem bez. Czy to prawda? Zaproponował Delphi (gdyż jak powiedział tylko takie będą pasować z tych które ma) - nie za bardzo mam odniesienie gdyż nigdy wcześniej nie miałem klocków Delphi.

Opublikowano

U mnie po zmianie z DELPHI na TEXTAR poczułem znaczną różnice na korzyść tych drugich.

Opublikowano

Witam. Powiedzcie mi panowie bo nie wiem czy koleś z serwisu mnie nie robi w bambuko. Od razu mówię, że nigdy nie wymieniałem klocków sam ale w temacie najwyrażniej sie nie do końca orientuję, a myślałem że tak. W każdym razie kupiłem klocki ATE z czujnikiem zużycia dedykowane do mojego samochodu, a koleś z serwisu powiedział, że nie bedą pasować bo powinny być ze sprężynką na klocku , a ja kupiłem bez. Czy to prawda? Zaproponował Delphi (gdyż jak powiedział tylko takie będą pasować z tych które ma) - nie za bardzo mam odniesienie gdyż nigdy wcześniej nie miałem klocków Delphi.

:grin: Dobra historia. Kupiłeś klocki do tarcz 288mm zaciski ATE. A jak wiadomo AVB ma zaciski trw 280mm tak samo i 1.6 :wink: Produkuje je każda firma tak samo jak te które kupiłeś. Koleś z serwisu niezły cfaniak przestań tam jeździć :hi:

Opublikowano

Witam. Powiedzcie mi panowie bo nie wiem czy koleś z serwisu mnie nie robi w bambuko. Od razu mówię, że nigdy nie wymieniałem klocków sam ale w temacie najwyrażniej sie nie do końca orientuję, a myślałem że tak. W każdym razie kupiłem klocki ATE z czujnikiem zużycia dedykowane do mojego samochodu, a koleś z serwisu powiedział, że nie bedą pasować bo powinny być ze sprężynką na klocku , a ja kupiłem bez. Czy to prawda? Zaproponował Delphi (gdyż jak powiedział tylko takie będą pasować z tych które ma) - nie za bardzo mam odniesienie gdyż nigdy wcześniej nie miałem klocków Delphi.

:grin: Dobra historia. Kupiłeś klocki do tarcz 288mm zaciski ATE. A jak wiadomo AVB ma zaciski trw 280mm tak samo i 1.6 :wink: Produkuje je każda firma tak samo jak te które kupiłeś. Koleś z serwisu niezły cfaniak przestań tam jeździć :hi:

Tzn, że mógł mi założyć te które mu przywiozłem? Czyli ATE bez sprężynki. Z tego co wiem mam system hamulcowy typu Lucas, a ATE które kupiłem jest pod inny system - tak mi powiedział. Klocki ATE to model 13.0460-7110.2 ,a Delphi ktore mi założył to LP1631.

Opublikowano

Nie mógł. Dałeś mu źle. Ale można kupić za 100zl dobre klocki nie delphi pod ten zacisk trw:wink:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Nie mógł. Dałeś mu źle. Ale można kupić za 100zl dobre klocki nie delphi pod ten zacisk trw:wink:

Tapnięte z SGS5

Podejrzewam, ale innych nie miał. Zobaczymy może nie będą takie złe... :kox: . Masz może jakieś sprawdzone?

Opublikowano

Jasne mogę Ci podesłać ich ceny rano jak wrócę z pracy:wink:

To co miał na półce wrzucił i tyle. Ale delphi ostatnie nie są :wink:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Jasne mogę Ci podesłać ich ceny rano jak wrócę z pracy:wink:

To co miał na półce wrzucił i tyle. Ale delphi ostatnie nie są :wink:

Tapnięte z SGS5

Byłoby miło , dzieki z góry...

Opublikowano

Koledzy jakie wentylowane tarcze przód + tył + klocki do a4 b6 cabrio 1.8T? kojarzy ktoś Firma ceny ?czytałem wcześniejsze posty że Zimmerman .

Opublikowano

W razie by ktoś potrzebował to mam na sprzedaż w dobrej cenie klocki przód ATE model: 13.0460-7110.2 z czujnikami zużycia - te których niestety nie udało się u mnie założyć.

Opublikowano

Witam!

Pytanko- jeśli na wlepce mam oznaczenie dot hamulcy 1LB i 1KD to hample mam 288x25 przód oraz 245x10 tył? Pytam, bo juz są na granicy zużycia, głównie z tyłu i trzeba będzie z tym zrobić, a pewności nie miałem. Widzę, że często polecacie Ferrodo, faktycznie takie dobre?

Opublikowano

Dobre

Opublikowano

Może mi ktoś napisać jakie idą klocki na tył do tarcz 288?

zacisk jest prawdopodobnie TRW.

Opublikowano

Może mi ktoś napisać jakie idą klocki na tył do tarcz 288?

zacisk jest prawdopodobnie TRW.

FDB1636

Jak chcesz to mam takowe :wink:

Opublikowano

Witam was koledzy , ja z jestem przed wymianą tarcz z hamulacmi ..

Mam jednak problem ponieważ nie mam naklejki w kole zapasowym ;/

czy jest możliwość odzyskania tych danych zawartych w tej naklejce ??

1.8t 163km 120KW 2004

komplet przód + tył .. co polecacie ?

Ferodo ???

Zimmermany ? ?

oczywiście gładkie. bo to co sie dowiedziałem o nawiercanych to wcale to lepsze nie jest z tego co piszecie tutaj .. Tarcze + klocki chciałbym waszej rady ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.