Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 godziny temu, Wandej napisał:

FDB1717. Tarcza przód 288mm tył 245mm

ok, dzieki bardzo.

to jest 100% pewne? tak na przyszlosc, czy takie dane typu wlasnie rozmiar tarcz sa gdzies zapisane (chodzi mi o te standardowe, fabryczne)?

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 587,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ok, dzieki bardzo.
to jest 100% pewne? tak na przyszlosc, czy takie dane typu wlasnie rozmiar tarcz sa gdzies zapisane (chodzi mi o te standardowe, fabryczne)?

Pewne. Masz na samym początku tego tematu



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

ok, w takim razie dzieki bardzo.

moje pytanie stad, ze w poprzednim aucie w tym samym rozmiarze tarczy byly 3 rodzaje klockow o roznych ksztaltach

Opublikowano
Dnia 16.01.2017 o 16:17, rawber93 napisał:

ok, w takim razie dzieki bardzo.

moje pytanie stad, ze w poprzednim aucie w tym samym rozmiarze tarczy byly 3 rodzaje klockow o roznych ksztaltach

W jakim tak było hm ?

Opublikowano

inna polka ale koncern ten sam :)
Seat Cordoba

Opublikowano
Dnia 1/17/2017 o 21:31, rawber93 napisał:

inna polka ale koncern ten sam :)
Seat Cordoba

Bo to krzyżówka kur...y z mułem jest. Klocki pod stary zacisk VAG`a potem już trw i od któregoś tam roku ten sam zacisk ale klocek z czujnikiem. 

Opublikowano

Ktoś wie jaka różnica w cenie miedzy dobrym zestawem na przód 320 vs 288 ?

Opublikowano

Dobra tarcza 288 to koszt około 180 zł a 320mm ponad 240zł.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Ale najlepiej spytaj Wandeja. Ma dobre ceny

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
7 godzin temu, Toskańczyk napisał:

Ktoś wie jaka różnica w cenie miedzy dobrym zestawem na przód 320 vs 288 ?

nie bardzo roumiem co chcesz porównywać ?

Opublikowano
6 minut temu, Dev napisał:

nie bardzo roumiem co chcesz porównywać ?

 Powoli przymierzam się do wymiany tarcz i zastanawiam się nad przejściem na tarcze 320 mm więc interesują mnie różnice w cenie między tymi zestawami, czy to jest 100 zł 200 czy może 500

Opublikowano

Zaciski 200zl + regeneracja (100-200zl z malowaniem)
Tarcze i klocki zależy jakie chcesz ale w granicach 600zl komplet.
A 288 masz już w aucie to tylko tarcze i klocki :-) 500 max.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
26 minut temu, Klawisz-84 napisał:

Zaciski 200zl + regeneracja (100-200zl z malowaniem)
Tarcze i klocki zależy jakie chcesz ale w granicach 600zl komplet.
A 288 masz już w aucie to tylko tarcze i klocki :-) 500 max.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
 

No własnie niby tylko tarcze i klocki ale właśnie mam 1 tarcze dość grubą a druga już cieniutka więc zaciski do regeneracji,

W B5 regenerowałem zaciski u kolegi DEV po pół roku czerwień krwista tak samo jak na początku a jak sprzedawałem to  kolesie nie mogli się nadziwić jak mocno hamuje OZ + ferodo i sprawnych zaciskach :)

Edytowane przez Toskańczyk

Opublikowano
4 minuty temu, Toskańczyk napisał:

No własnie niby tylko tarcze i klocki ale właśnie mam 1 tarcze dość grubą a druga już cieniutka więc zaciski do regeneracji,

W B5 regenerowałem zaciski u kolegi DEV po pół roku czerwień krwista tak samo jak na początku a jak sprzedawałem to  kolesie nie mogli się nadziwić jak mocno hamuje OZ + ferodo i sprawnych zaciskach :)

zakładaj 320, nie zastanawiaj sie

Opublikowano

Witajcie panowie :)  Potrzebuję tarcze+klocki do ogarnięcia 250KM na kółkach 18 -320mm przód,288mm tył .

Z góry podziękował za poświęcony czas ;)

Opublikowano
5 godzin temu, KAMYK32 napisał:

Witajcie panowie :)  Potrzebuję tarcze+klocki do ogarnięcia 250KM na kółkach 18 -320mm przód,288mm tył .

Z góry podziękował za poświęcony czas ;)

Mam Ferodo

Opublikowano
7 godzin temu, Dev napisał:

Mam Ferodo

A sensowne tarcze to zapewne zimmermann ?  co do klocków  to jakiś konkretny model(np:ceramiczne,wyższy współczynnik tarcia i.t.p)?

Opublikowano
2 godziny temu, KAMYK32 napisał:

A sensowne tarcze to zapewne zimmermann ?  co do klocków  to jakiś konkretny model(np:ceramiczne,wyższy współczynnik tarcia i.t.p)?

Tylko Ferodo DS

Opublikowano

Witam Dev w jakiej cenie miał byś komplet tarcz z klockami dobrej jakości do 320/288

Opublikowano

Zakupilem zestaw ATE do zamiany hamulcow z 288 na 320mm (przod), chce kupic teraz klocki. Myslalem o Ferodo DS tylko, ze tak samo wygladajacych klockow jest troche, roznia sie tylko

numerem fabrycznym. Tarcze mam Zimmermann 320mm. Moze ktos doradzic ktore?? Tzn chodzi mi o numer fabryczny. Dzieki.

Edytowane przez -=INDI=-

Opublikowano

Jest o tym temat wałkowany od lat.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.