Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiedzcie czy bardziej zużyte tarcze od wewnątrz niż zewnątrz po obu stronach to normalne czy coś nie tak jest , auto hamuje bdb,tarcze OZ 320+ klocek ferodo 

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 585,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
12 godzin temu, greg2505 napisał:

Powiedzcie czy bardziej zużyte tarcze od wewnątrz niż zewnątrz po obu stronach to normalne czy coś nie tak jest , auto hamuje bdb,tarcze OZ 320+ klocek ferodo 

Zaciski do kontroli

Opublikowano

Dev tylko dziwne że z obu stron jest identycznie

Opublikowano

Weź Ty przeczytaj jeszcze raz co napisałes

Opublikowano

 po obu stronach auta,czyli lewa i prawa tarcza jest bardziej starta od środka

Opublikowano

Do kontroli.....
To sugestia nie wyrok

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

spoko zajrzę co tam się dzieje

Opublikowano

Zrób zdjecie

Opublikowano

Witam.

Dnia 5.05.2017 o 13:48, Wandej napisał:

Przód FDB1717 TYŁ FDB1083. Jesli chcesz kupić odpowiedni zestaw to pisz:hi:

Znalazłem klocki ferodo tył FDB1083 ale tam jest napisane że jest to zamiennik:

AUDI 6X0698451A
AUDI 4D0698451C
AUDI

6X0698451

SEAT 6X0698451A
SEAT 6X0698451

 

Natomiast w katalogu VAG do Exeo jest 8E0698451L - czy są to jakieś istotne różnice ? Czy NAPEWNO FDB1083 będzie pasować  ? poniżej daję linka do klocka, który katalog zaleca czyli xxxxxx451L - tam są wpisane wymiary

https://www.autoczescionline24.pl/jp-group-8176490.html

Zauważyłem, że w większości przypadków końcówka numeru to xxxx451 a następnie literka, ona chyba może mieć znaczenie :)

Edytowane przez cziken

Opublikowano

Pany a co polecacie do zwykłej jazdy,standardowe zaciski do 2.0alt rocznik 2003

Opublikowano
13 minut temu, magicman napisał:

Pany a co polecacie do zwykłej jazdy,standardowe zaciski do 2.0alt rocznik 2003

Ferodo

Opublikowano

Tarcze i klocki?jaki koszt takiego zestawu na przód i tyl

Opublikowano

Witam

Posiadam Nowe tarcze na samochodzie Przód Ate PD A Z tyłu AT Bez PD. Mam pytanie jakie klocki kupić czy takie jak miałem Przód ATE Ceramiczne bo już mi się kończą od środka a Tył ATE Ceramiczne były ale się rozwarstwił i muszę wymienić na duch bo szkoda mi tarcz. Czy mam kupić na tył ATE Ceramiczne takie jak miałem aby nie przydarzyła mi się z powrotem ta sama historia ?? Czy proponujecie coś innego.

Edytowane przez snajper92

Opublikowano

Ja na przodzie mam Ate PD.  a z tyłu Textar.  Klocki mam tak z tyłu jak i z przodu Ferrodo. 

Opublikowano

Ok dla tych co pytali:

Zdecydowałem się na tego SWAPA od wandeja na 320mm ze zwykłymi tarczami zimmermana + zwykłe klocki ferrodo. Od razu zapobiegawczo wymienię przewody hamulcowe.

Na tył ładuje standardowy zestaw zimmerman + ferrodo

Opublikowano

Miał ktoś styczność  z tarczami ROTINGER GT ??

Opublikowano
3 godziny temu, Mizur138 napisał:

Miał ktoś styczność  z tarczami ROTINGER GT ??

Spokojnie pojezdzisz 

Opublikowano
2 godziny temu, Dev napisał:

Spokojnie pojezdzisz 

Dev a jeszcze jedna sprawa bo na przod chce wsadzic taki zestaw :

TARCZE ROTINGER GT PRZÓD 345mm + FERODO DS2000

TARCZE ROTINGER GT TYŁ 300mm 

i tutaj zastanawiam sie nad klockami na tył,moze bys cos polecil dokladnie ? Bo inni polecali tez EBC

 

Opublikowano

Lepiej daj wszędzie gładkie OZty 

Na przód DSy  a na tył Premiery

Opublikowano
2 minuty temu, Dev napisał:

Lepiej daj wszędzie gładkie OZty 

Na przód DSy  a na tył Premiery

Kurde dales mi troszke do mysalenia,tyle tez jest ten problem ze chcial bym cos nawiercanego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.