Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
18 minut temu, Mizur138 napisał:

Kurde dales mi troszke do mysalenia,tyle tez jest ten problem ze chcial bym cos nawiercanego

Raczej perforowanego,  tylko po co ?

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 586,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
43 minuty temu, Dev napisał:

Raczej perforowanego,  tylko po co ?

No nie bede ukrywal ale zalezy mi tez na wygladzie,wiadomo ze podstawa to wydajnosc 

Opublikowano

Perforowane musisz od czasu do czasu czyścić wiertlem na wiertarce. 

Opublikowano

Koledzy pomóżcie dobrać klocki ferodo do tyłu, bo etka swoje, a katalogi hurtowni swoje numery podają

a4 b7 1.8T BFB 2006 S-line

WAUZZZ8E97A096553

Edytowane przez pawlos23

Opublikowano

FDB 1083

Opublikowano

Dzięki Jacek za szybką odpowiedź! :hi: rozumiem że FDB 1083  to tosamo co FDB 1788 tylko bez blaszek bo nie potrzeba ich u mnie?

Opublikowano
Dnia 14.05.2017 o 19:26, Dev napisał:

Perforowane musisz od czasu do czasu czyścić wiertlem na wiertarce. 

Dzieki Dev za rade :D Do Twojej Osoby i tak jeszcze mam inna sprawe z zaciskami. A wkoncu jakie klocki bys polecil na tył do tarcz ROTINGER GT 300mm 

Opublikowano
1 godzinę temu, Mizur138 napisał:

Dzieki Dev za rade :D Do Twojej Osoby i tak jeszcze mam inna sprawe z zaciskami. A wkoncu jakie klocki bys polecil na tył do tarcz ROTINGER GT 300mm 

Ferodo Pagid Textar Jurid Galfer

Opublikowano

Tak wyglada gwóźdź do trumny Textara i zimmermanna. Ferodo z powłoka antykorozyjna.
a6491aac9d9512d322f8b4cb21ed37f0.jpgad72cf6622cbb83f0ea7161cc76d48c0.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Serio tak myślisz ? :D

Niech sprzedaż tego osiągnie chociaż 10% sprzedaży Zimmermann'a lub Textara to będzie git.

Opublikowano
Serio tak myślisz ? [emoji3]
Niech sprzedaż tego osiągnie chociaż 10% sprzedaży Zimmermann'a lub Textara to będzie git.

W PL? Trochę hamuje rozwój to ze jest w zasadzie jeden dystrybutor w kraju. Tak po za tym cena nie do osiągnięcia przez konkurencje a jakość podobna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Jest jeden i więcej nie będzie, przynajmniej w najbliższym czasie ;)

 

Cena często połowę niższa od konkurencji, coś za tym musi się kryć. Zgodzę się co do jakości jeżeli mówimy o podstawkach do herbaty rzędu 280 czy 300mm jeżeli nie potrzebujemy cudów to na pewno różnicy nie zauważymy ale nie odważyłbym się wziąć tarcz Ferodo w większych rozmiarach typu 347 czy 380 a nawet 400 ;)

Opublikowano
Jest jeden i więcej nie będzie, przynajmniej w najbliższym czasie [emoji6]
 
Cena często połowę niższa od konkurencji, coś za tym musi się kryć. Zgodzę się co do jakości jeżeli mówimy o podstawkach do herbaty rzędu 280 czy 300mm jeżeli nie potrzebujemy cudów to na pewno różnicy nie zauważymy ale nie odważyłbym się wziąć tarcz Ferodo w większych rozmiarach typu 347 czy 380 a nawet 400 [emoji6]

Sprzedałem sporo 345mm ferodo i śmigają do dzisiaj[emoji1422]Większość ludzi to jednak zwykli zjadacze chleba i nie montują aż takich kitow[emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Mi zimermanany najpierw tarcza z tyłu się pokrzywila a teraz przód bije przy większych prędkościach ale muszę zdjąć i wrzucić na tokarke. Zestaw 320/288.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tarcze Ci się pokrzywiły ? A to ciekawe.... :facepalm::facepalm:

Opublikowano

Ja mam zimmermanna przód i złego słowa nie moge powiedzieć

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja ogólnie jestem za zimmermanem.
Znam jeden przypadek gdzie po połowie roku 312mm pochrzaniły się u kolegi .
Ale to dla tego że to na passacie. [emoji57]


Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

ja w wszystkich autach ate uzywałem i śmiało kogę polecać

Opublikowano

Serio najpierw tylna jedna poszła a teraz musze sprawdzić przednią bo jest lekkie bicie. Klocki DS i ulkadalem je dość delikatnie i przez jakieś 1,5 kk km .

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam! Chciałbym kupić tarcze sportowe Zimmermann przód i tył do B6 1.8T 2004 BEX 190km + mod około 220km. I pytanie mam takie, jakie wymiary tarcz wybrać ktoś wie? Z góry dzięki z pomoc. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.