Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
mam 385/356 i też szału nie robią
Hah. Domyślam się :) 385 z czego masz ?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 585,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
10 minut temu, Dawid Wątroba napisał:

Hah. Domyślam się :) 385 z czego masz ?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

z audi :decayed:

teraz szukam 400

Opublikowano

Szukasz tarcz czy zacisków do nich ? :D

Opublikowano
2 minuty temu, Adam-Lewian napisał:

Szukasz tarcz czy zacisków do nich ? :D

wszystkiego :polew:

Opublikowano
35 minut temu, Dawid Wątroba napisał:

Dokładnie. Sam mam ori 320 i 288 a szału naprawdę nie robily poki nie wlecialy mocniejsze klocki.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

Rozgrzewasz tarcze do fioletu więc co się dziwisz, że nie robią szału. Tutaj gość chce jechać z domu do biedronki z dzieckiem na spokojnie i szuka ekonomicznej dobrej serii.

Wiem, ciężko nam to zrozumieć:)

BTW w AVf w serii z tyłu siedzi tarcza 255 ? 

Opublikowano
Rozgrzewasz tarcze do fioletu więc co się dziwisz, że nie robią szału. Tutaj gość chce jechać z domu do biedronki z dzieckiem na spokojnie i szuka ekonomicznej dobrej serii.
Wiem, ciężko nam to zrozumieć[emoji4]
BTW w AVf w serii z tyłu siedzi tarcza 255 ? 
Masz racje nie każdy hamuje jak poj... :)

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
11 minut temu, Toskańczyk napisał:

Rozgrzewasz tarcze do fioletu więc co się dziwisz, że nie robią szału. Tutaj gość chce jechać z domu do biedronki z dzieckiem na spokojnie i szuka ekonomicznej dobrej serii.

Wiem, ciężko nam to zrozumieć:)

BTW w AVf w serii z tyłu siedzi tarcza 255 ? 

245

Opublikowano

Mało trochę, przód mam na dotarciu 320 ale tył mam też do wymiany, ktoś robił tył z regenerowanymi zaciskami i nowymi tarczami, klockami pod 288 ? Jaki koszt całościowy?

Opublikowano

Tarcze i klocki ok 300zł

Opublikowano

Chyba wstawię dobrą tarczę i klocek w serii żeby przód miał lżej bo ostatnio Vag Serwis we wrocku zajrzał mi głęboko do kieszeni:)

Opublikowano
42 minuty temu, Dev napisał:

wszystkiego :polew:

No tarcze 400mm to w sumie "od ręki" w tym tygodniu dwa kompleciki przewinęły się u nas, jeden do S8 drugi do S7. No ale znalezienie zacisków łatwe nie będzie na pewno :)

Opublikowano
Chyba wstawię dobrą tarczę i klocek w serii żeby przód miał lżej bo ostatnio Vag Serwis we wrocku zajrzał mi głęboko do kieszeni:)
Wrzuć normalna tarcze a lepszy klocek.
:)

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ktoś zakładał ostatnio tarcze Brembo ? albo jak się mają do tarcz OZ ?.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
10 godzin temu, Gacek51 napisał:

Ktoś zakładał ostatnio tarcze Brembo ? albo jak się mają do tarcz OZ ?.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 

bierz OZty

Opublikowano
23 godziny temu, Gacek51 napisał:

Ktoś zakładał ostatnio tarcze Brembo ? albo jak się mają do tarcz OZ ?.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 

Dobre są. Jest tylko z nimi jeden problem. Są znacznie droższe od OZ i ferodo. To jedyny powód dla którego ich po prostu nie sprzedaję:wink:

Opublikowano

Są zestawy na Alle w cenach podobnych do OZ ,dlatego pytałem , tylko szkoda że niema serii Xtra do S4.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
4 godziny temu, Gacek51 napisał:

Są zestawy na Alle w cenach podobnych do OZ ,dlatego pytałem , tylko szkoda że niema serii Xtra do S4.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 

No niestety trochę mają okrojony asortyment w tej serii. 

Opublikowano

Cześć,

Mieszkam w Irlandii i tutaj niestety Zimmerman nie jest dostępny i jeżeli zdecydowałbym się na ich zakup, musiałbym je z Polski ściągnąć. Alternatywa to wymiana to co jest dostępne - Textar, Valeo, TRW, ATE, Bosch, Febi, Juratek. Klocki rozważałem Ferodo FDB1717 jako, ze są dostępne. Alternatywy to ATE, Bosch, Febi, Valeo, TRW, Textar.

Czy tarcze Zimmermana są znacząco lepsze od wymienionych alternatyw? Jeżeli nie, to które z wymienionych tarcz mógłbym rozważyć do A4 B6 130KM?

Opublikowano

Cześć,

Mieszkam w Irlandii i tutaj niestety Zimmerman nie jest dostępny i jeżeli zdecydowałbym się na ich zakup, musiałbym je z Polski ściągnąć. Alternatywa to wymiana to co jest dostępne - Textar, Valeo, TRW, ATE, Bosch, Febi, Juratek. Klocki rozważałem Ferodo FDB1717 jako, ze są dostępne. Alternatywy to ATE, Bosch, Febi, Valeo, TRW, Textar.

Czy tarcze Zimmermana są znacząco lepsze od wymienionych alternatyw? Jeżeli nie, to które z wymienionych tarcz mógłbym rozważyć do A4 B6 130KM?

Textar bierz komplet :)

 

 

 

Opublikowano
1 hour ago, Dawid Wątroba said:

Dzieki za odpowiedz. Textar bierz komplet :)

 

 

 

Jako komplet masz na mysli tarcze i klocki z Textara?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.