Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?


wiktor1979

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podepnę się pod temat. Jakie klocki i tarcze kupić do Audi A4 B6 1.9 TDI, 65 tys. przebiegu (2003 rocznik) - przebieg pewny, bo to samochód z salonu, mam go od początku.

Ma ktoś namiary na sklepy internetowe które posiadają dobry sprzęt ? I czy potrzebne są tarcze rowkowane albo nawiercane ? Tarcze i klocki muszą być porządne ;)

hej sprawdź sklep iparts z warszawy ja czasem coś tam kupuje i jestem zadowolony np. kupowałem dwumase do siebie mieli konkurencyjne ceny tak samo jak wymieniałem rozrząd tez mieli dobre ceny w porównaniu do np allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za 630 kupilem zimmermana tarcze klocki

bosze... Ludzie pytajcie tutaj na forum bo kroją z Was że tragedia :facepalm: nie miałbym litości zarobić 150zł na komplecie tarcz i klocków a jak widać niektórzy mają :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak ktoś lubi zapłacić to polecają montować klocki Ferodo DS + sportowe tarcze Otto Zimmermann :cool1:

3693783636_192791131d_o.jpg

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie tak, jak ktoś ma temperament za kółkiem i syndrom mad maxa :)

jak ktoś jeździ jak 99% społeczeństwa to textar styka na wyrost :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jakie polecacie klocki na tyl do A4 B6 AWX na tarcze seryjne?

Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jakie polecacie klocki na tyl do A4 B6 AWX na tarcze seryjne?

Ferodo śmiało styka. A pieniądz śmieszny :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla pewności zapytam , z wlepy 1KP i 1LT czyli przód mam 312 ?

tarcze 100.1242.20 Otto-Zimmermann

http://www.ebay.co.uk/itm/ZIMMERMANN-100-1242-20-FRONT-BRAKE-DISCS-4B0615301A-/381028324603?hash=item58b70ed4fb:g:N0MAAOSwEppURYg5

klocki FDB1717

http://www.ebay.co.uk/itm/Front-Ferodo-Premier-Brake-Pads-FDB1717-/370711895228?hash=item5650269cbc:g:v3sAAMXQIBBRC7Qo

Dobre to będzie??

Chyba że ktoś mi pomoże i skompletuje zestawik i wyśle do uk ??, bo tu ceny zabijają , a tak będzie pewność że zakładam i będzie pasować , kuriera moge sam zamówić więc nie będzie kłopotu z tym

Edytowane przez kt65c453
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy !!! ;) z mojej wlepki we wnęce na zapas za wiele nie zostało a muszę wymienić tarcze +klocki tył przed 15 stycznia bo nie przejdzie mi M.O.T. (angielskiego przeglądu ).Z tego co mierzyłem (na oko bez ściągania koła) to tarcza jest 245 ale wolałbym się upewnić i drugi problem jest taki że grubości klocków są różne i nie wiem które będą pasowały i które wybrać.Boje się że za grube mogą nie wejść albo ocierać a zbyt cienkie bedą miał luz. Niestety w UK nie spotkałem się z firmą ferodo i do wyboru mam ATE,BOSH ,BREMBO ,Eicher Premium ,Pagid ,TEXTAR .
Z góry dzięki za podpowiedzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wyjście, tez jestem w UK i nie problem, jakie masz hamulce można też po VIN, wklej tu może ktoś pomoże i ci poda wielkość, napisz do Wandej na forum, on ci przygotuję komplecik w zajebistej cenie, poda wymiar i wagę paczki, zamawiasz kuriera którego znajdziesz na Google, tanie paczki do Polski, zamawiasz za około 15ł kuriera DPD i masz komplecik, ja już czekam na paczkę, wychodzi sporo taniej ale teraz święta więc paczka może iść ze 12 dni

Wysłane za pomocą Commodore C64

Edytowane przez kt65c453
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie boje się że paczka będzie za późno ale nie zaszkodzi spróbować ,zobaczymy co kolega Wandej zaproponuje za komplecik ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślimy, żebyś nie pisał z caps lockiem. Weź lepiej Ferodo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy !!! ;) z mojej wlepki we wnęce na zapas za wiele nie zostało a muszę wymienić tarcze +klocki tył przed 15 stycznia bo nie przejdzie mi M.O.T. (angielskiego przeglądu ).Z tego co mierzyłem (na oko bez ściągania koła) to tarcza jest 245 ale wolałbym się upewnić i drugi problem jest taki że grubości klocków są różne i nie wiem które będą pasowały i które wybrać.Boje się że za grube mogą nie wejść albo ocierać a zbyt cienkie bedą miał luz. Niestety w UK nie spotkałem się z firmą ferodo i do wyboru mam ATE,BOSH ,BREMBO ,Eicher Premium ,Pagid ,TEXTAR .

Z góry dzięki za podpowiedzi .

Prawdopodobnie masz przód 288 tył 245.☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś miał już w rękach ferodo tarcze pokryte powłoką antykorozyjną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:

Wycenisz mi tarcze na przód do mojej a4 b6? Niestety prawa przednia już się zwichrowała.

Oczywiście coś dla 99% społeczeństwa jak ostatnio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...