Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
4 minuty temu, 18Ziomus18 napisał:

witaj odezwij się na priv co by nie robić tu bałaganu 

pozdrawiam 

nie mam pw

nr do mnie masz w podpisie, dzwon jak Ci pasuje

Edytowane przez Dev

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 586,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam

Pomoże ktoś jakie mam tarcze z przodu?:

 

 

VIN.jpg

Edytowane przez guzmen01

Opublikowano
W dniu ‎13‎.‎04‎.‎2020 o 16:42, guzmen01 napisał:

Witam

Pomoże ktoś jakie mam tarcze z przodu?:

 

 

VIN.jpg

312mm

Opublikowano

Witam. Kończą się tarcze z przodu w B6 rozkoduje mi ktoś średnicę tarcz po nr VIN ? 

WAUZZZ8E15A116761

Jaki komplet polecacie z klockami ? 

Edytowane przez Kovalskii
Pomyłka

Opublikowano

Czesc. Potrzebuje nr seryjny tarcz Zimmermann 320mm przód i 288tyl. Wiem ze klocki mam FDB1629 przod i FDB1636 tyl. Jakie tarcze do tego? przód odstawienie 46,5? a tyl? 100.1249.52?

Opublikowano

ewentualnie czy te tarcze 09.A813.11 będą pasowały? i czy są jakieś opinie na ich temat? :eusathink:

 

Opublikowano
6 godzin temu, Kovalskii napisał:

Witam. Kończą się tarcze z przodu w B6 rozkoduje mi ktoś średnicę tarcz po nr VIN ? 

WAUZZZ8E15A116761

Jaki komplet polecacie z klockami ? 

288/25mm 

tutaj nic nie zrobisz ciekawego, chyba ze swap na 312 lub 320mm

Opublikowano
2 godziny temu, Manek333 napisał:

Czesc. Potrzebuje nr seryjny tarcz Zimmermann 320mm przód i 288tyl. Wiem ze klocki mam FDB1629 przod i FDB1636 tyl. Jakie tarcze do tego? przód odstawienie 46,5? a tyl? 100.1249.52?

przód - 100.1249.52

tył - 100,3310,20

Opublikowano
20 minut temu, Dev napisał:

288/25mm 

tutaj nic nie zrobisz ciekawego, chyba ze swap na 312 lub 320mm

Polecisz jakiś zestaw pod 288?

Dziękuję za zainteresowanie. 

Opublikowano

wszystko Ferodo

Opublikowano
33 minuty temu, Dev napisał:

przód - 100.1249.52

tył - 100,3310,20

dzieki :thumbup1:

Opublikowano
15 godzin temu, Dev napisał:

przód - 100.1249.52

te są nawiercane lub zwykłe : 100.1249.20

Opublikowano
8 godzin temu, chudy92 napisał:

te są nawiercane 

Nie ma takich

Opublikowano

Hej proszę o rozkodowanie rozmiaru tarcz po nr VIN WAUZZZ8EX3A034086 Audi a4 b6 avant 1.8T 2002 r . Prawdopodobnie 288 mm przód ale pewności nie mam.Czy ZIMMERMANN 100.1216.20 + do tego mam FDB1323 (wyczytałem w temacie ze powinno się dawać FDB1717 ) będzie ok ?. Pozdrawiam 

Opublikowano

Witam. Czeka mnie wymiana tarcz i klocków tył i przód, posiadam rozkodowany vin ,ale numery części OE  (z etki) na stronkach producentów i sklepów są trochę inne niż tutaj podajecie, czy możecie je sprawdzić? WAUZZZ8E13A382102 312/25, 255/12

przód: zimmerman 100.1242.20 +  FERODO FDB1323 (tutaj przewija się FDB1717, ale nawet na stronce producenta jest 1323)

tył: TEXTAR PRO 92106303 0 +  TEXTAR 2355401

Jednocześnie proszę o wyceny na pw, może będzie korzystniej niż lokalnie ;)

Dzięki i pozdro

 

Opublikowano
W dniu 21.04.2020 o 19:19, Dev napisał:

Nie ma takich

nawiercane, perforowane. zwał jak zwał.

tarcza-hamulcowa-zimmermann.jpg

tarcza-hamulcowa-zimmermann.jpg

Edytowane przez chudy92

Opublikowano

Forum to nie swiński targ, nazywaj rzeczy tak jak mają być prawidłowo nazywane. 

Opublikowano
W dniu 24.04.2020 o 20:28, Dev napisał:

Forum to nie swiński targ, nazywaj rzeczy tak jak mają być prawidłowo nazywane. 

Niestety nie byłem nigdy na 'swińskim targu' ale widzę, że nie tolerują tam synonimów, a ja będę nazywał rzeczy tak jak mi się podoba ;)

 

EOT.

Opublikowano

Witam dorwałem ori zestaw na tył z s4b7/6 300mm chcę zmienić tarcze i klocki np cos konkretnego przód mam ori s4 345 tarcza zimerman i klocki ferodo ds'y tu też nad tym myślałem ktoś może ma nr lub coś lepszego kotos na EBC jeździ? ? 

 

Pozdrawiam 

Opublikowano

Wystarczą DSy

Nr FDS1655

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.