Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 5.07.2020 o 12:34, Dev napisał:

Poczekaj aż się dotrą

A możliwe może być że jak zaciski były malowane proszkowo i wypiekane w piecu to straciły swoją twardość i stąd takie zgrzyty?

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 586,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
21 minut temu, maxx2 napisał:

A możliwe może być że jak zaciski były malowane proszkowo i wypiekane w piecu to straciły swoją twardość i stąd takie zgrzyty?

Farba proszkowa topi się w temp, około 200°C. Zaciski wykonane z żeliwa/aluminium bez problemu znoszą takie temperatury.

Żeliwo jest stabilne do około 1100°C a Alu (zależnie od stopu) do 600°C

Edytowane przez pila24

Opublikowano
12 minut temu, pila24 napisał:

Farba proszkowa topi się w temp, około 200°C. Zaciski wykonane z żeliwa/aluminium bez problemu znoszą takie temperatury.

Żeliwo jest stabilne do około 1100°C a Alu (zależnie od stopu) do 600°C

Dzięki ,moja teoria spiskowa padła więc szukam dalej problemu 

Opublikowano

Siemanko , pomoże ktoś chodzi o tarcze przód,  tył ile mm ? Podaje Vin 

WAUZZZ8E17A272513

Opublikowano
3 minuty temu, daami_lu napisał:

Siemanko , pomoże ktoś chodzi o tarcze przód,  tył ile mm ? Podaje Vin 

WAUZZZ8E17A272513

Sprawdź sobie na wlepce w bagażniku lub na wlepce w książce serwisowej.  Tam masz kody wyposażenua dwa z nich mówią o tym jakie masz tarcze z przodu i z tyłu.

1LB to przód 

1KD to tył 

 

prnummer.jpg

Opublikowano
1 minutę temu, Muskel1 napisał:

Sprawdź sobie na wlepce w bagażniku lub na wlepce w książce serwisowej.  Tam masz kody wyposażenua dwa z nich mówią o tym jakie masz tarcze z przodu i z tyłu.

1LB to przód 

1KD to tył 

 

prnummer.jpg

Dzięki Wielkie ?

Opublikowano

Jaki masz silnik BRD? I napęd na przód?

 

Opublikowano
52 minuty temu, Muskel1 napisał:

Jaki masz silnik BRD? I napęd na przód?

 

Tak Dokładnie:)

Opublikowano
Godzinę temu, daami_lu napisał:

Siemanko , pomoże ktoś chodzi o tarcze przód,  tył ile mm ? Podaje Vin 

WAUZZZ8E17A272513

312/255 mm

Opublikowano
Teraz, Dev napisał:

312/255 mm

Dziękuję Pozdrawiam  ! ??

Opublikowano
W dniu 5.07.2020 o 12:34, Dev napisał:

Poczekaj aż się dotrą

Wymieniłem  na nowe klocki problem nie zniknął dalej zgrzyta ?

Opublikowano

Jakie wybrać tarcze i klocki pod swap na 320? Styl jazdy spokojny, bez pałowania. :P

Opublikowano
6 godzin temu, george napisał:

Jakie wybrać tarcze i klocki pod swap na 320? Styl jazdy spokojny, bez pałowania. :P

Textar, Ferodo, Zimmermann, Bosch, TRW, Ate, Mintex, Jurid, Pagid itd itp

Boże...... ile razy mozna to pisac :facepalm:

Edytowane przez Dev

Opublikowano
33 minuty temu, Dev napisał:

Textar, Ferodo, Zimmermann, Bosch, TRW, Ate, Mintex, Jurid, Pagid itd itp

Boże...... ile razy mozna to pisac :facepalm:

Z podziękowaniem.  :D 

Edytowane przez george

Opublikowano
W dniu 4.07.2020 o 19:34, maxx2 napisał:

A może ktoś jest wstanie mi odpowiedzieć/podpowiedzieć co może być przyczyną tego zgrzytu ,gumy nowe zaciski wypiaskowane nowe tarcze ,klocki używane 

czy audi a6c5 moze miec inne osadzenie tarczy stad taki dzwięk???

Edytowane przez maxx2

Opublikowano

W jaki sposób "produkowałeś" to skrzypienie? Przy czym powstaje ten skrzyp? Co robisz z autem by skrzypiało?

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Witam. Chciałbym wymienić klocki i tarcze hamulcowe na przód w b7 1.9 TDI 2005r AVANT ale z tego co wiem to są 3 rodzaje, powinny być chyba wentylowane a wlepki nie ogarniam :) Możecie pomóc mi wybrać ? Podaje nr VIN WAUZZZ8E46A098760

115925543_291540295411532_453198144680097524_n.jpg

Edytowane przez allegrosz92

Opublikowano

1LB - 288 mm przód

1KD - 245 mm tył

 

Opublikowano

Dzięki george. Czy tarcza TRW i klocki Delphi wystarczą do spokojnej jazdy czy może coś innego ?

Opublikowano
8 minut temu, allegrosz92 napisał:

Dzięki george. Czy tarcza TRW i klocki Delphi wystarczą do spokojnej jazdy czy może coś innego ?

Klocki daj lepsze 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.