Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
13 godzin temu, george napisał:

Przód:

klocki FDB1451
tarcze Zimmerman  600.3207.20

tył:

klocki FDB1083
tarcze Ziemmermann 100.1243.20

Chociaż, jeżeli zmieniasz tarcze, to można pokusić się o swap. :whistling:

Swap na? Jakieś propozycje? :P

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 586,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

320/288, ale tarcze, klocki, zaciski i nowe przewody to 2,5 k pln nie Twoje. W pierwszej kolejności przewody i ewentualnie przód 320 - tańszy wariant.

Opublikowano
Godzinę temu, george napisał:

320/288, ale tarcze, klocki, zaciski i nowe przewody to 2,5 k pln nie Twoje. W pierwszej kolejności przewody i ewentualnie przód 320 - tańszy wariant.

aaaa to odpada hahah

maksymalnie rok jeszcze nim pojeżdżę i sprzedaje wiec nie ma sensu szczególnie ze te potężne 1.6 aż takich hebli nie potrzebuje ?

chce zmienić na najzwyklejsze ale tez żeby nie odstawały jakościowo od ori 

Mimo wszystko dzięki za podpowiedz ?

Opublikowano
1 godzinę temu, Filip2001 napisał:

chce zmienić na najzwyklejsze ale tez żeby nie odstawały jakościowo od ori 

Wyżej wymienione wystarczą w zupełności. Odezwij się do któregoś ze sprzedawców @TOM77 @dzik @Wandej @tomekhxc i coś dobiorą jak w/w lub podobnie.

 

Opublikowano

Jakie tarcze + klocki przód do b6 3.0? Chciałem kupić nawiercane tarcze, coś polecacie?

Opublikowano
3 minuty temu, Tomuh napisał:

Jakie tarcze + klocki przód do b6 3.0? Chciałem kupić nawiercane tarcze, coś polecacie?

Kup gladkie tarcze  plus lepsze klocki

Najlepiej od razu zrobic swapa na 320mm

Edytowane przez Dev

Opublikowano
1 minutę temu, Dev napisał:

Kup gladkie tarcze  plus lepsze klocki

Najlepiej od razu zrobic swapa na 320mm

Dokładnie, dochodzi koszt zacisków, skoro tarcze i klocki wymagają wymianę.

Opublikowano
4 minuty temu, Dev napisał:

Kup gladkie tarcze  plus lepsze klocki

Najlepiej od razu zrobic swapa na 320mm

Jaki koszt takiego swapa? Póki co to myślę, że brak funduszy na swapa ?

Opublikowano
54 minuty temu, Tomuh napisał:

Jaki koszt takiego swapa? Póki co to myślę, że brak funduszy na swapa ?

Caly kompletny zestaw na nowych tarczach klockach zaciskach po regeneracji ok1300zł

Plyn tez jest w zestawie

Ogolnie rzecz biorac seryjne hamulce w ASNie sa dobre ale do B5 1.6

Opublikowano
56 minut temu, Dev napisał:

Caly kompletny zestaw na nowych tarczach klockach zaciskach po regeneracji ok1300zł

Plyn tez jest w zestawie

Ogolnie rzecz biorac seryjne hamulce w ASNie sa dobre ale do B5 1.6

Rozumiem, sprzedaje ktoś na forum już kompletnego swapa?

Opublikowano
27 minut temu, Tomuh napisał:

Rozumiem, sprzedaje ktoś na forum już kompletnego swapa?

Ja

Opublikowano

@Dev 
Masz może jakieś zestawy na tył? 

Opublikowano
7 minut temu, Majk009 napisał:

@Dev 
Masz może jakieś zestawy na tył? 

Co konkretnie ?

Opublikowano

Zaciski pod swapa 288 lub 300;) 
po chwili się zczaiłem, że to w sumie nie temat od takiego pytania

Edytowane przez Majk009

Opublikowano
Godzinę temu, Majk009 napisał:

Zaciski pod swapa 288 lub 300;) 
po chwili się zczaiłem, że to w sumie nie temat od takiego pytania

Posxukam 288 bo 300 nie.mam

Z tym ze ja sprzedaje cale kompletne setupy od A do Z

Opublikowano
25 minut temu, Dev napisał:

Posxukam 288 bo 300 nie.mam

Z tym ze ja sprzedaje cale kompletne setupy od A do Z

300 dużo lepiej hamuje?

Opublikowano
Teraz, george napisał:

300 dużo lepiej hamuje?

Bez dwoch zdań

Opublikowano
21 godzin temu, george napisał:

300 dużo lepiej hamuje?

Znacznie. Tarcza już wentylowana, ale dostęp i cena za 300mm jest ciężka, taniej wychodzi 330mm ;)

Opublikowano
2 godziny temu, DivaynEays napisał:

Znacznie. Tarcza już wentylowana, ale dostęp i cena za 300mm jest ciężka, taniej wychodzi 330mm ;)

Mam z przodu 320 mm, więc będzie znaczna dysproporcja. Po drugie na obecne koła nie weszłoby. Przy 17" bezsprzecznie 345/330.

Opublikowano
W dniu 5.09.2020 o 20:57, Dev napisał:

Posxukam 288 bo 300 nie.mam

Z tym ze ja sprzedaje cale kompletne setupy od A do Z

@Dev w jakiej cenie masz takowy zestaw?

B7 ma za słabe hamulce w porównaniu do B6... Trzeba coś z tym wreszcie zrobić ale pomocy potrzeba. Alufelgi 16''. Raczej nic nie było grzebane więc obstawiam fabryczne wszystko. Warto inwestować i ile taka inwestycja wynosi? ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.