Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Avant Lift 2.0 TFSI S-Tronic Quattro S-Line Competition Daytona Grey


pawelosinski83

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka!

Po 3 latach z S4 B6 przyszedł czas na zmiany :) 

Miało być S4 B8, ale na polifta mnie nie stać :decayed: a tym razem nie chciałem już mieć 10 letniego auta...
Jako, że nie lubię klekotów słuszny wybór był tylko jeden... 2 litry w benzynce. I choćby skały srały musiało być Quattro i musiał być automat.
Mocno rozważałem Allroady z USA ze względu na tiptronica, ale tam tylko silniki 2gen i zawsze czegoś brakowało w wyposażeniu.

Na szczęscie w końcu trafiła się i oto jest... Jeszcze ciepła ;-) A4 B8 w najtłustszym wyposażeniu jakie widziałem w środku, a na zewnątrz piękny perłowy lakier Daytona Grey w pakiecie Competition oraz Rotorki 19.
Do tego produkcja maj 2015r., a co za tym idzie silnik 3 generacji na 2 wariatorach i 8 wtryskach [CNCD] zestawiony z poprawioną (2 generacja) skrzynią S-Tronic. Przelot potwierdzony historią w ASO i AutoDNA: 113k.

Więcej szczegółów wkrótce ;-)

A tutaj słitfocie na szybko tuż po przyjeździe do domku:

df703671e3156d4fgen.jpg

52954f408554b94cgen.jpg

DODANO 02.10.2019:

ea6ad79da0801b23gen.jpg

 

 

 

Edytowane przez pawelosinski83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziana na otomoto,wpadła w oko,dobra kasa o ile to jest ta,panorama i środek robi robotę szczególnie sufit bo inny niż czarny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna fura :) dawaj foty środka.

Teraz tylko soft większy hebel i będzie git. Za dużo roboty nie masz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Udała30 napisał:

Niebezpiecznie blisko krawężnika, felgi całe?  :jerk:

Piękne A4! :thumbup1:

Też zauważyłem ten krawężnik i felgę z przodu.

A takie a4 to ja lubię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz program, CNDC robi sie na ok 300KM bez ruszania osprzętu, lepsze hamulce, bo seria jest ok do miasta, itp ale na autostradzie wymiękają. Czyli droga przez którą ja przeszedlem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Leszczonka napisał:

Widziana na otomoto,wpadła w oko,dobra kasa o ile to jest ta,panorama i środek robi robotę szczególnie sufit bo inny niż czarny :)

Potwierdzam ;-) byłem obczaić na luzie, na szybko "po drodze". Byłem trochę sceptycznie nastawiony do kremowego wnętrza i postrzegałem to jako minus, ale na zywo zrobiła ogromne wrażenie i po 2 dniach po sprawdzeniu historii serwisowej i autoDNA zaliczka, potem miernik lakieru, kanał i pyk ;-)

17 godzin temu, Wandej napisał:

Piękna:kox: Zapraszam po graty Mordo. 357mm wpada na przód?:naughty:

 

15 godzin temu, Norbas napisał:

Graty fury. Kolor jeden z lepszych . Ogarnij się i dawaj więcej foci :) bez awaryjności ?

 

15 godzin temu, Adam87 napisał:

Świetne autko:brawo:

Gratulacje zakupu :hi:

Kolorek jest mega :good:

 

 

14 godzin temu, Gibons napisał:

Piękna fura :) dawaj foty środka.

Teraz tylko soft większy hebel i będzie git. Za dużo roboty nie masz. 

 

14 godzin temu, Udała30 napisał:

Niebezpiecznie blisko krawężnika, felgi całe?  :jerk:

Piękne A4! :thumbup1:

 

13 godzin temu, pietrz44 napisał:

Też zauważyłem ten krawężnik i felgę z przodu.

A takie a4 to ja lubię :D

 

12 godzin temu, l2k2 napisał:

Gratulacje. Śliczna fura :ok2:

Pokaż jak wygląda środek :)

 

1 godzinę temu, Korton555 napisał:

Teraz program, CNDC robi sie na ok 300KM bez ruszania osprzętu, lepsze hamulce, bo seria jest ok do miasta, itp ale na autostradzie wymiękają. Czyli droga przez którą ja przeszedlem :)

Dzięki wszystkim za dobre słowo :) Miło, ze taki seryjniak się podoba, bo w takiej postaci wjechała z salonu :)
Z czasem na pewno wpadną większe heble, ale póki co trochę pojeżdżę... W porównaniu do eski B6 gdzie miałem 345/330 i tak hebel wydaje się dużo lepszy. Teraz w sumie aż żal zmieniać, bo wszystkie tarcze 20 tys km temu były wymieniane w ASO...
Program też będzie, nie ma innej opcji :dance:, zobaczę tylko czy stage 1 czy od razu grubiej z IC i wydechem... finalnie chciałbym trafić do klubu 400+, ale to na pewno nie w najbliższej przyszłości. No i czas pokaże i zależy jakie będą wrażenia z trójką z przodu...
Kolorek też mi się bardzo podoba, robi mega wrażenie w słońcu, jaśnieje i zmienia odcienie - mega jest... W pochmurne dni to taki niepozorny szarak :) 

Dorzuciłem do pierwszego postu szybką fotkę ze środka.

Muszę jeszcze opis dokładny sklecić, plan działania zdefiniować i jakąś sesyjkę cyknąć...

 

Edytowane przez pawelosinski83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa jeszcze odnośnie krawężnika... parkuję tam od 9 lat :decayed: mam wprawę i wypracowany system - podjeżdżam dalej przodem i potem delikatnie cofam na miejsce  :kox: Żadna felga ani opona póki co jeszcze nie ucierpiała ;)

BTW auto dostałem na rocznych zimówkach hankooka 255/35/19 więc jak znalazł na zakup w tej chwili :dance:

Edytowane przez pawelosinski83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...