Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pirelli made in Romania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy jeździ ktoś na takich oponach?  Pirelli produkowane w Rumuni są dobrej jakości?

Miałem kiedyś goodyear niemiecki i chiński. Różnica była kolosalna,  chińczyk się rozleciał dużo wcześniej niż niemiecka.

Edytowane przez RALF76

Opublikowano

Wielu producentów markowych opon ma fabryki w różnych krajach. Wystarczy że poszukasz innego rozmiaru i możesz spotkać inny kraj produkcji. I tak Michelin często spotykany jest Made in Russia. Norma.

Opublikowano

Podobnie z NOKIANAMI.  Miałem kilka lat temu na e92 NOKIAN Hakaapelita 5 Made in Finland , a znajomy norweg na swojej fabrycznie nowej TOYOCIE Land Cruiser made in Russia. :lol:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Najgorszy badziew to opony klasy premium wyprodukowane np w rumunii , bułgarii , rosji itp Lepsze od nich sa juz oryginalne chinczyki.

Edytowane przez iglako

Opublikowano
16 godzin temu, iglako napisał:

Najgorszy badziew to opony klasy premium wyprodukowane np w rumunii , bułgarii , rosji itp Lepsze od nich sa juz oryginalne chinczyki.

Czy posiadasz jakieś konkrety na popracie tej tezy ?. Posiadam Nokiany letnie made in Russia, sprawują się doskonale, po całym sezonie wyglądają bardzo dobrze.

Warto wspomnieć że np Iphony są produkowane w Chinach i to nie wyklucza ich porządnego wykonania. Fabryki są przenoszone w celu zmniejszenia kosztów operacyjnych firmy, a nie po to aby robić produkty gorszej jakości.

Opublikowano
2 godziny temu, radi88PL napisał:

Czy posiadasz jakieś konkrety na popracie tej tezy ?. Posiadam Nokiany letnie made in Russia, sprawują się doskonale, po całym sezonie wyglądają bardzo dobrze.

Warto wspomnieć że np Iphony są produkowane w Chinach i to nie wyklucza ich porządnego wykonania. Fabryki są przenoszone w celu zmniejszenia kosztów operacyjnych firmy, a nie po to aby robić produkty gorszej jakości.

Ja mam;).Nokiany z Rosji.Pisałem już o tym kilka razy.Letnie jako tako.Ale zimówki po 2 sezonie śmietnik.Pękające,rwące się lamele,a jak ściągał z felgi,to szpara się ukazywała aż do drutów.:facepalm:.Nigdy nie kupię już opon znanego,dobrego producenta z fabryki innej,niż kraj,z którego marka pochodzi.

Opublikowano
2 godziny temu, mirek31071977 napisał:

Ja mam;).Nokiany z Rosji.Pisałem już o tym kilka razy.Letnie jako tako.Ale zimówki po 2 sezonie śmietnik.Pękające,rwące się lamele,a jak ściągał z felgi,to szpara się ukazywała aż do drutów.:facepalm:.Nigdy nie kupię już opon znanego,dobrego producenta z fabryki innej,niż kraj,z którego marka pochodzi.

 

5 godzin temu, radi88PL napisał:

Czy posiadasz jakieś konkrety na popracie tej tezy ?. Posiadam Nokiany letnie made in Russia, sprawują się doskonale, po całym sezonie wyglądają bardzo dobrze.

Warto wspomnieć że np Iphony są produkowane w Chinach i to nie wyklucza ich porządnego wykonania. Fabryki są przenoszone w celu zmniejszenia kosztów operacyjnych firmy, a nie po to aby robić produkty gorszej jakości.

Mialem auto na chinczykach 18" i dla porownania znajomy mial wlasnie te ruskie Nokiany,  Moje chinole mialy 20 tys i wygladaly jak nowe przy jego popękanych Nokianach ktore mialy 10 tys. Drugi znajomy mial Goodyear Asymetric 3 made in rumunia i rozleciały sie po 5 tys (prawidlowe uzytkowanie i przechowywanie) Dlatego jak kupuje opony klasy premium to najpierw pytam gdzie je wyprodukowali .

Edytowane przez iglako

Opublikowano
2 godziny temu, mirek31071977 napisał:

Ja mam;).Nokiany z Rosji.Pisałem już o tym kilka razy.Letnie jako tako.Ale zimówki po 2 sezonie śmietnik.Pękające,rwące się lamele,a jak ściągał z felgi,to szpara się ukazywała aż do drutów.:facepalm:.Nigdy nie kupię już opon znanego,dobrego producenta z fabryki innej,niż kraj,z którego marka pochodzi.

Szkoda że nie pisałeś gdy Ja pytałem o tą rosyjską produkcję.

Odpisałeś ale było już za późno.

Za 2 lata odnajdę ten temat i napiszę jak wyglądają.

Opublikowano

A ja mam ruskie nokiany  czwarty sezon i wszystko z nimi ok.

Opublikowano
W dniu 7.02.2020 o 19:53, iglako napisał:

 

Mialem auto na chinczykach 18" i dla porownania znajomy mial wlasnie te ruskie Nokiany,  Moje chinole mialy 20 tys i wygladaly jak nowe przy jego popękanych Nokianach ktore mialy 10 tys. Drugi znajomy mial Goodyear Asymetric 3 made in rumunia i rozleciały sie po 5 tys (prawidlowe uzytkowanie i przechowywanie) Dlatego jak kupuje opony klasy premium to najpierw pytam gdzie je wyprodukowali .

Miałem wcześniej opony firmy ZETEX i wiecznie był problem z drżeniem kierownicy, wyważone prawidłowo a drżała kiera. Po zakupie opon marki NOKIAN prod. w Rosji problem ustąpił od razu - felgi AVUS 17 opony 225x45 może chwalę je za szybko, ale trzymają bardzo dobrze. Śladów zużycia po przejechaniu 15 tyś nie widać nadmiernych.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.