Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co weź przestań ja już mam dość tego swojego szwagra i teścia :wallbash: ... ale dzięki

Co za "morony" zaczęli wyszukiwać na allegro samochodów które normalnie chodzą po 8-9 tys mając do dyspozycji max 6 twierdząc że to napewno okazje. Byliśmy w 4 miejscach między innymi Wejherowo, Malbork, Starogard gdański i to nie za jednym zamachem po drodze tylko za każdym razem od nowa startując z Elbląga. Oczywiście wszystko okazywało się złomem tak jak im mówiłem przed każdym wyjazdem bo kto odda samochód warty 8-9 tys za 6 jeżeli jest dobry.

Np. w Wejherowie byliśmy oglądać VW Polo 97 rok 1,9 SDI za 5500zł. :polew: Co za złom to mówię wam, masakra.

Pokazywałem mu tą audiczke na zdjęciach wygląda pięknie. Ale nie bo dla niego za dużo pali :wallbash: a jak mu wyliczyłem że to wychodzi taniej lub tak samo na 100km w mieście niż takie polo to wzruszał ramionami.

W końcu kupili Honde civic 1,3 z gazem z 94 roku. :confused4::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

W końcu kupili Honde civic 1,3 z gazem z 94 roku. :confused4::kox:

:polew:

zapytaj ile mu pali LPG :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu kupili Honde civic 1,3 z gazem z 94 roku. :confused4::kox:

:polew:

zapytaj ile mu pali LPG :polew:

weź już nic nie mów bo mnie aż trzęsie :doh1:, strach pomyśleć że Żaneta mogłaby taka być ale całe szczęście nie jest :pociesz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co by się trochę nastraszyć to dzieciaki idą w chrzestnych ... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk... myślisz o Kaletce??

cały czas muszę Agę przekonać ale jestem na dobrej drodze :cool1:

Patryk ty nie przekonuj tylko zaproponuj jakiś handelek wymienny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk... myślisz o Kaletce??

cały czas muszę Agę przekonać ale jestem na dobrej drodze :cool1:

Patryk ty nie przekonuj tylko zaproponuj jakiś handelek wymienny

dokładnie :good: Patryk posłuchaj rady starszego kolegi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co weź przestań ja już mam dość tego swojego szwagra i teścia :wallbash: ... ale dzięki

Co za "morony" zaczęli wyszukiwać na allegro samochodów które normalnie chodzą po 8-9 tys mając do dyspozycji max 6 twierdząc że to napewno okazje. Byliśmy w 4 miejscach między innymi Wejherowo, Malbork, Starogard gdański i to nie za jednym zamachem po drodze tylko za każdym razem od nowa startując z Elbląga. Oczywiście wszystko okazywało się złomem tak jak im mówiłem przed każdym wyjazdem bo kto odda samochód warty 8-9 tys za 6 jeżeli jest dobry.

Np. w Wejherowie byliśmy oglądać VW Polo 97 rok 1,9 SDI za 5500zł. :polew: Co za złom to mówię wam, masakra.

Pokazywałem mu tą audiczke na zdjęciach wygląda pięknie. Ale nie bo dla niego za dużo pali :wallbash: a jak mu wyliczyłem że to wychodzi taniej lub tak samo na 100km w mieście niż takie polo to wzruszał ramionami.

W końcu kupili Honde civic 1,3 z gazem z 94 roku. :confused4::kox:

:polew:

może matiza trza było kupić ma mniejszą poj. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie szukam jakiegoś szpeca z Elbląga co zrobi mi logi w A4 B6 1.8T 150km bo sam nie umiem :confused4: pod koniec maja mam termin progsa i chciałbym wiedzieć czy wszycho jest kox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężkie może nie koniecznie ale trzeba wiedzieć które grupy, jeśli dobrze pamiętam że coś z nr ponad 100. się loguje ... problem by znaleźć jakiegoś "szpeca" który je zinterpretuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężkie może nie koniecznie ale trzeba wiedzieć które grupy, jeśli dobrze pamiętam że coś z nr ponad 100. się loguje ... problem by znaleźć jakiegoś "szpeca" który je zinterpretuje.

z interpretacją to nie problem "szpeców" na forum nie brakuje.....dla mnie problem to je zrobić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...