Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Bartek a czemu ty łożyska nie brałeś?

Wiem że Grzesiu kupił i jak zwykle kolekcjonuje na półce zamiast montować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

ja nie brałem bo liczyłem że przy tym przebiegu jaki miałem jeszcze będzie dobre a gumy się ze starości wyrobiły :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Adaś jak tobie w b5 wjechał typ to dużo papierków wypełniałeś .Mnie dziadek na parkingu przy robocie przytarł lewy bok :wallbash:.Rzeczoznawca przyjechał fotki porobił i dał z 10 kartek do wypełnienia i wysłania do ubezpieczalni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Adaś jak tobie w b5 wjechał typ to dużo papierków wypełniałeś .Mnie dziadek na parkingu przy robocie przytarł lewy bok :wallbash:.Rzeczoznawca przyjechał fotki porobił i dał z 10 kartek do wypełnienia i wysłania do ubezpieczalni

o to wymienisz sobie za free ten błotnik co ostanio mierzyliśmy... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak daleko gość nie zajechał :cool1:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 18:37_________________________________________________Mierzył samochód cały miernikiem ale nie takim jak ty tylko jakimś wskazówkowym i prócz błotnika pokazywał max 180 :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak daleko gość nie zajechał :cool1:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 18:37

eh to trzeba bylo ochanic ze w zle miejsce przytarł :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak daleko gość nie zajechał :cool1:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 18:37

eh to trzeba bylo ochanic ze w zle miejsce przytarł :tongue4:

nie krzyczałem bo miał 75 lat i jeszcze by na zawał zszedł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzanie duża różnica :mysli:

no toć o to chodzi żeby było na tyle dużo żeby system sprawdzania dał człowiekowi żyć... powyżej 1W bodajże

Wiem że Grzesiu kupił i jak zwykle kolekcjonuje na półce zamiast montować ;)

ale jak już w końcu wszystko wsadzę to będzie eksponat kolekcjonerski :wink4:

a ostatnio mi powiedziano że następny będzie mój :decayed: także miesiąc, może dwa... i zacznę coś grzebać :good:

albo może w przyszłym roku... :gwizdanie:

na razie wsio działa i tak :tongue4: no ale co tu się dziwić... 230tyś pękło to ledwo dotarty przecież :wink4:

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 20:44_________________________________________________

Aż tak daleko gość nie zajechał :cool1:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 18:37

eh to trzeba bylo ochanic ze w zle miejsce przytarł :tongue4:

nie krzyczałem bo miał 75 lat i jeszcze by na zawał zszedł

trzeba było... pewnie portfel miał przy sobie :wink4:

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 20:45_________________________________________________Adaś chyba dziś na trzeźwo meczyk oglądał bo się nie odzywa... :gwizdanie:

Patryk... moje felgi... znaczy Twoje... idealnie nadają się do takiej operacji...

!

po ewentualnej korekcie skrzywienia oczywiście - jeśli będzie... i wypełnieniu ubytków (bo na folii będą jeszcze bardziej widoczne, a na pewno jakieś są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Adaś jak tobie w b5 wjechał typ to dużo papierków wypełniałeś .Mnie dziadek na parkingu przy robocie przytarł lewy bok :wallbash:.Rzeczoznawca przyjechał fotki porobił i dał z 10 kartek do wypełnienia i wysłania do ubezpieczalni

Primo kolego - oświadczenie sprawcy

Duo - świadkowie jeśli są

dalej to juz zależy dobrze zawsze mieć notatke policyjną - z regóły wówczas sprawca dostaje mandacik ale nikt ci już nie podkoczy i nie podważy winy sprawcy.

Zatem wypełniasz druczek zdarzenia drogowego - mają go wszystkie ubezpieczalnie a poza tym warto wozić przy sobie - do tego kopia oświadczenia sprawcy.

Nie będe wymienia co się wypełnia w druczku bo sam zobaczysz - ale w oświadczeniu ważne jest by spisać pełne dane osobowy, nr prawo jazdy kto wydał, numer rejestracyjny, datę i podpis sprawcy. Musisz też spisac numer polisy. W przypadku braku OC wezwać policję - tak myślę.

Wszystko składasz w ubezpieczalni sprawcy i mają 30 dni na decyzję - z regóły kutafony wykorzytują ten okres do końca bo zawsze kasa dłużej u nich poleży czy co...

od wyceny możesz się odwoływać ale sie nie pierdaczyć wstawiaj do kalinki zrobia cacy a rozliczenia cię nie interesują. Jak oddziął jest w E-gu to lepiej iść osobiście i zostawić za pokwitowaniem inaczej wysyłać poleconym może nawet za potwierdzeniem odbioru. Jak sie nie wyrabiają w 30 dni w zasadzie masz prawo naprawiać i nie powinni podskakiwać co do zasadności napraw i elementów - w granicach rozsądku oczywiście.

pamiętaj żaby wszystko ując w wyceny - każda pierdołę od śrubeczki czy minimalnej ryski lub pajączka na lakierze doslownie wsio wsio nawet jak cos nie miałes wcześniej to twierdz że zdarzyło się teraz!

Każde naruszenie powierzchni (załamanie plastyku, pęknięcie, ostre zagięcie blachy - tu za leży wycenić np. powinni wymianę błotnika ale blarzarze potrafia ładnie wyprowadzić, ale kążde załamanie blachy to elementy także bezpieczeństwa nie ma mowy o szpachlowaniu) najczęście to wymiana. leciutko zgięta tablica rejestracyjna = wymiana.

Tak Grzesiek ogłądałem meczy i wku...ny jestem na patałachów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Adaś jak tobie w b5 wjechał typ to dużo papierków wypełniałeś .Mnie dziadek na parkingu przy robocie przytarł lewy bok :wallbash:.Rzeczoznawca przyjechał fotki porobił i dał z 10 kartek do wypełnienia i wysłania do ubezpieczalni

Primo kolego - oświadczenie sprawcy

Duo - świadkowie jeśli są

dalej to juz zależy dobrze zawsze mieć notatke policyjną - z regóły wówczas sprawca dostaje mandacik ale nikt ci już nie podkoczy i nie podważy winy sprawcy.

Zatem wypełniasz druczek zdarzenia drogowego - mają go wszystkie ubezpieczalnie a poza tym warto wozić przy sobie - do tego kopia oświadczenia sprawcy.

Nie będe wymienia co się wypełnia w druczku bo sam zobaczysz - ale w oświadczeniu ważne jest by spisać pełne dane osobowy, nr prawo jazdy kto wydał, numer rejestracyjny, datę i podpis sprawcy. Musisz też spisac numer polisy. W przypadku braku OC wezwać policję - tak myślę.

Wszystko składasz w ubezpieczalni sprawcy i mają 30 dni na decyzję - z regóły kutafony wykorzytują ten okres do końca bo zawsze kasa dłużej u nich poleży czy co...

od wyceny możesz się odwoływać ale sie nie pierdaczyć wstawiaj do kalinki zrobia cacy a rozliczenia cię nie interesują. Jak oddziął jest w E-gu to lepiej iść osobiście i zostawić za pokwitowaniem inaczej wysyłać poleconym może nawet za potwierdzeniem odbioru. Jak sie nie wyrabiają w 30 dni w zasadzie masz prawo naprawiać i nie powinni podskakiwać co do zasadności napraw i elementów - w granicach rozsądku oczywiście.

pamiętaj żaby wszystko ując w wyceny - każda pierdołę od śrubeczki czy minimalnej ryski lub pajączka na lakierze doslownie wsio wsio nawet jak cos nie miałes wcześniej to twierdz że zdarzyło się teraz!

Każde naruszenie powierzchni (załamanie plastyku, pęknięcie, ostre zagięcie blachy - tu za leży wycenić np. powinni wymianę błotnika ale blarzarze potrafia ładnie wyprowadzić, ale kążde załamanie blachy to elementy także bezpieczeństwa nie ma mowy o szpachlowaniu) najczęście to wymiana. leciutko zgięta tablica rejestracyjna = wymiana.

Tak Grzesiek ogłądałem meczy i wku...ny jestem na patałachów.

:blink:

mnie przyrysował lekko żadnych zgięć nie ma ale dzięki za info :wink4:

Grześ to można spróbować z tymi felgami :naughty: kupimy róż :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: co tam :naughty: jutro jestem w Łomży więc dość blisko Waszego rewiru ... wcześniej byłem w Lidzbarku Warmińskim to jeszcze bliżej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: co tam :naughty: jutro jestem w Łomży więc dość blisko Waszego rewiru ... wcześniej byłem w Lidzbarku Warmińskim to jeszcze bliżej :)

i zero odzewu :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: co tam :naughty: jutro jestem w Łomży więc dość blisko Waszego rewiru ... wcześniej byłem w Lidzbarku Warmińskim to jeszcze bliżej :)

a co Ty? za mało Ci fryzjerów w Poznaniu? czy zmiana branży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek jutro polacy grają arcy-ważne spotkanie ... jest okazja znowi się najebać no i tylko nasi musza wygrać :kox::polew: :> :drunk: :drunk: :drunk:

Patryk Patryk mów jak tam ... przybyło jednego obywatela więcej?[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 21:57_________________________________________________

:hi: :hi: co tam :naughty: jutro jestem w Łomży więc dość blisko Waszego rewiru ... wcześniej byłem w Lidzbarku Warmińskim to jeszcze bliżej :)

Adaś patrzał ty czasem na mapę? Gdzie Łomrza a gdzie E-g ... jak tam będziesz spróbuj tamtejszego piwka ... kiedyś było rewelka teraz się skomercjalizowało bo podkupił ich jakiś koncern ale i ta całkiem całkiem może być.

ps. na warmii jest wiele ciekawych miejscówek z typowo regionalnymi artykułami ... trzeba tylko poszperać, np. w Gietrzwałdzie jest rewelka knajpka warmińska typowo polskie regionalne żarcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś... jutro Olsztyniacy u siebie na starym mieście piją... także hotel jakby co bierz w Olsztynie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co będę się woził ... ja jutro na chacie mam imprezę (rodzinną) ... 3 literki się chłodzą :JC_fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja do tego drugiego Adama pisałem... bo nie doczytałem i myślałem że jutro w Lidzbarku nocuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...