Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

do pracy to tak dla pewności napisze-wiesz że ci się dzień wolny należy i jeszcze tydzień dodatkowo?

Żona jest kadrową i kodeks pracy ma w małym paluszku :naughty:

dasz radę być w czwartek na spocie? mam dla ciebie niespodziewajke :wink4

Spokojnie będę napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adadur co to za szaleństwa po mieście ? nie wiemy jakie ograniczenie obowiązuje w obszarze zabudowanym? :wink4::tongue4:

słuchajcie chłopy weźmie ktoś (pewnie Adadur bo Grześka pewnie znowu nie będzie) jutro VAG-a na spota...? ...koleś z roboty by podjechał gościnnie Cordobą TDI - przeładowuje mu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja może w tym tygodniu się wyrobię na spota.

czwartek u mnie w robocie to najgorszy dzień i nigdy nie mogę się wyrobić.

tylko nie wiem czy będę miał czym podjechać bo audi jeszcze nie sprzedana i do tego miałem dzisiaj spotkanie z przecinakiem.

trochę mi auto poszarpał :(:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 20:37_________________________________________________GRATULACJE PATRYK :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adadur co to za szaleństwa po mieście ? nie wiemy jakie ograniczenie obowiązuje w obszarze zabudowanym? :wink4::tongue4:

słuchajcie chłopy weźmie ktoś (pewnie Adadur bo Grześka pewnie znowu nie będzie) jutro VAG-a na spota...? ...koleś z roboty by podjechał gościnnie Cordobą TDI - przeładowuje mu :gwizdanie:

co ja ... ? gdzie...?

Mnie choróbsko złapało - i wpadnę jak już to na chwilę, no VCDSa moge wziąć.

Cordoba jakie ma turbo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ja ... ? gdzie...?

na 12 lutego<->królewiecka przeleciałeś przez skrzyżowanie na śwaitłach jak przecinak :kox:

Cordoba jakie ma turbo?

no to jest 90KM więc teoretycznie bez kierownic, więc w/g mnie albo N75 albo jakaś nieszczelność :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia... mnie nie będzie... jak co czwartek zajęty... poczekam na zmianę dnia spotkań chyba bo patrząc przyszłościowo to się u mnie raczej nie zmieni :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czas zmienić, jeżeli o mnie chodzi to może być też każdy inny dzień :naughty: można obgadać jutro jakieś propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

III Zlot w Kaletce już powoli widać...

proszę zając stanowisko w tym temacie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=183100.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia... mnie nie będzie... jak co czwartek zajęty... poczekam na zmianę dnia spotkań chyba bo patrząc przyszłościowo to się u mnie raczej nie zmieni :disgust:

Grzesiek - powiedz po prostu który dzień tobie odpowiada?

skoro już o zmianach co myślicie aby spoty jednak robić na tym dużym parkingu - na terenie dawnego Elzamu - za Statoilem za rzeczką, na przeciwko hurtowni elektrycznej laFrance

kto tam bierze wypad do Kaletki pod uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro już o zmianach co myślicie aby spoty jednak robić na tym dużym parkingu - na terenie dawnego Elzamu - za Statoilem za rzeczką, na przeciwko hurtowni elektrycznej laFrance

dla mnie może być jakby co to zawsze w lato można sobie z kierowcą przyjechać na spota i jakieś piwko blisko jest gdzie kupić :decayed:

kto tam bierze wypad do Kaletki pod uwagę?

ja raczej nie bo Bukowina w marcu, wesele siory w kwietniu no i kolejny weekend byśmy musieli zostawić dziewczyny z teściami żeby do Kaletki pojechać :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto tam bierze wypad do Kaletki pod uwagę?

Ja biorę pod uwagę jak co roku :decayed: a co z tego wyjdzie.........zobaczymy[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 16:05_________________________________________________tak w ogóle to ktoś dzisiaj będzie na spocie, bo akurat mi pasi to wpadnę na chwilkę na bajerę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w ogóle to ktoś dzisiaj będzie na spocie, bo akurat mi pasi to wpadnę na chwilkę na bajerę :cool1

ja bede , partyk czyli father no i adadur obiecał zvagować cordobe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...