Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Avant przeceniany?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od kilku miesiecy mam przyjemnosc rownoczesnego uzytkowania

S4 Avant i A4 w wersji sedan. Avant byl moim pierwszym wyborem,

wydawal mi sie idealnym polaczeniem frajdy z jazdy z frajda z pakowania :)

Teraz mam bezposrednie porownanie i dochodze do wniosku, ze chyba

nastepne Audi bedzie w wersji sedan...

Po prostu Avant nie ma az takiej przewagi, jak sie wydaje. Zeby spakowac

snowboardy i tak musze polozyc fotele, w sedanie to samo. Dodatkowo

praktyczna dlugosc przestrzeni do pakowania przy polozonych fotelach

jest dluzsza w sedanie (!). Bez zastanowienia bierzemy sedan na wyjazd

na deske i nie mamy zadnego problemu. Fakt, ze zmieszcze nieco mniej

luznych paczek. Ale generalnie nie mam zastrzezen.

Z kazdym nowym modelem coraz trudniej tez znalezc Avanta.

Nowy S6 w ogole nie jest u nas (US) oferowany w wersji Avant. To byl powod

dla ktorego odlozylem powazne zainteresowanie tym modelem, a teraz

dochodze do wniosku, ze w sumie to powod moze jest blachszy niz dotad

myslalem. Poza tym S6 sedan wyglada rewelacyjnie, co dziwniejsze podoba mi

sie strasznie w bialej (!!!) wersji. Kto by pomyslal?

A co inni wlasciciele Avantow mysla?

Opublikowano

mi się po prostu Avant bardziej podoba. Kropka. Swoją argumentację czerpiesz na przykładzie wyjazdów na deskę, może w innym przypadku avant lepiej by się sprawdził ?

Chociaż sedan też jest bardzo ładny i chętnie kupiłbym żonie :cool:

A co inni wlasciciele Avantow mysla?

Kolejne auto dla mnie to będzie też avant :twisted:

Opublikowano

tylko avant :biggrin:

Opublikowano

Większość wybiera avanta z powodów wizualnych a nie praktycznych

Opublikowano

Avanty B5 mi sie nie podobają i to nawet bardzo ;)

Ze względów praktycznych, to sedan ma większa pojemność bagażnika niz avant do lini szyb (bo taką sie liczy) ale jak sie odsunie zasłone no to można lodówki pakować ;)

W avancie plusem wydaje mi sie to, że klapa tylnia otworzona, pozwala na łatwy załadunek, gdzie w sedanie jak podniesiemy klape, prześwit do ładowania jest mały i niewygodznie włożyć np duże opony tak jak ostatnio jechałem ;)

Opublikowano

Ja zawsze bede wierny sedanowi :twisted: w przeciwienstwie do Avanta lepiej sie prezentuje , jest bardziej elegancki a avant kojarzy mi sie z typowo rodzinnym autem :wink:

niewygodznie włożyć np duże opony tak jak ostatnio jechałem ;)

Do mnie tylko 3 opony 17'' wlazly :twisted:

Opublikowano
mi się po prostu Avant bardziej podoba. Kropka. Swoją argumentację czerpiesz na przykładzie wyjazdów na deskę, może w innym przypadku avant lepiej by się sprawdził ?
popieram kolege ja przedtem miałem a4 b5 w avancie tylko ze 90ps ale avant jest piękny
Opublikowano
Ja zawsze bede wierny sedanowi :twisted: w przeciwienstwie do Avanta lepiej sie prezentuje , jest bardziej elegancki a avant kojarzy mi sie z typowo rodzinnym autem :wink:
niewygodznie włożyć np duże opony tak jak ostatnio jechałem ;)

Do mnie tylko 3 opony 17'' wlazly :twisted:

Rozłożyłem siedzenia i weszły 4 :P

Ale 16/6.00, nie samochodowe ;)

No i miejsca było w .. dużo, ale przy wkładaniu przez tylnie drzwi na siedzenia uwaliłem podsufitke czarną mazią z opon.. :evil:

Ja zawsze bede wierny sedanowi :twisted: w przeciwienstwie do Avanta lepiej sie prezentuje , jest bardziej elegancki a avant kojarzy mi sie z typowo rodzinnym autem :wink:

Podzielam Twoje zdanie ;)

Opublikowano

Ja akurat kupiłem avanta bo mam pieski :) No i fakt avant w B7 bardziej mi sie podoba :)

No i Murzynowi było wygodniej w Avancie hyhyhy

Opublikowano
Ja akurat kupiłem avanta bo mam pieski :)

Racja... pod tym względem avant wraz z rozciąganą siatką wydaje się dobrym wyborem. Bez problemu upycham boksera z osprzętem :smile: !

Opublikowano
Większość wybiera avanta z powodów wizualnych a nie praktycznych

dokladnie a poza tym moj opis w avatorze mowi wszystko.

Opublikowano

szczerze to A4 w awancie mi sie nie podobaja ...stanowczo obstawiam za sedanem...ale za to A/S6 w avancie to czemu nie...poprostu A4 jest w awancie za waska i przez bagaznik wydaje sie byc za wysoka... :twisted:

Opublikowano

a ja napisze ze chcialbym miec avanta ;) .. ale tylko w A4 i min 110KM ;) inaczej wydaje sie dla mnie auto ociezale ... przed wyborem A4(sedan) mialem okazje kupic Passata kombi w dieselku 90PS ... i przerazila mnie ta ogromna paka z tylu .. i moc raczej malo adekwatna do wielkosci auta ;) .. w audi jakos nie jest nic przesadzone ;) .. jak sie polozy avanta na glebe i zalozy 17'' to juz wyglada groznie :D

pozdro

Opublikowano

Jak o mnie chodzi to od początku tylko AVANT wchodził w grę i właśnie takiej wersji szukałem. Wszyscy wiedzą że jeśli chodzi o :audi: to tutaj avant wcale nie jest traktowane jako auto rodzinne. Sedany tez mi się podobają i każdy kupuje takie jak mu się podoba. Moim zdaniem wogóle w audi wszystkie Avanty są pięne :wink:

Opublikowano

jak dla mnie

B5 - sedan

B6 - zdecydowanie sedan

B7 - avant

tak naprawde przy zakupie, wersja nadwoziowa nie odgrywala zadnej roli. W avancie troszke sie lepiej pakuje rzeczy o wiekszych gabarytach, sedan ten otwor bagazowy ma jednak troszku maly :rolleyes:

Opublikowano

ja mam sedana ale wolal bym avanta, jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :biggrin:

Opublikowano
ja mam sedana ale wolal bym avanta, jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :biggrin:

No to jaki problem sprzedaj sedana i kupuj avanciaka :twisted:

Opublikowano

avant kojarzy mi sie z karavanem :rotfl: tylko Sedan! :lol:

Opublikowano

Ci co mają sedany mówią że tylko sedan a Ci co mają avanty piszą że tylko avant. wyjątkiem jest Twórca tematu :wink: dlatego temat jest bezsensowny

Opublikowano
Bez problemu upycham boksera z osprzętem :smile: !

Mi tam podobają sie i sedany i avanty, a pieska mam na wycieraczce pod siedzeniem pasazera :twisted:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.