Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 Rozwiazanie ! wymiana tuleje 65 mm vs 75 mm


qubanat

Rekomendowane odpowiedzi

Warto tez sprawdzic ( wymienic ) poduszki amorków :) kosz to 40-60 pln 1 szt.

poduszka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny kolego Grzegorzu - te poduszki dawały jakieś objawy , czy przy okazji ujrzałeś ich stan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny kolego Grzegorzu - te poduszki dawały jakieś objawy , czy przy okazji ujrzałeś ich stan.

u kolegi po wymianie przestały byc odczuwalne drgania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba wyciągać amory

wyslane z LG F60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie techniczne. Czy jak kupię całe zawieszenie z lifta 2012. Podejdzie mi to do moich sanek. Chodzi mi o to czy cały wahacz z Lifta 75MM bez problemu zamontuje w sankach pod wahacz 65MM dodam że kupił bym zwrotnicę z łożyskami 2 wahaczami dolnymi z Lifta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem wczoraj z niemiec wsiadam do mojej B8 a tam wibrują tak koła że normalnie szału dostać idzie. Mam nadzieję że zestaw z Lifta rozwiąże problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdż wcześniej koła , może taniej usuniesz przyczynę. Ja wymieniłem tuleje i nie pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wsadziłem poliuretan kiedyś i jedyne co to przeniosło wibracje na wyższe prędkości. Koła mam proste. Opony zimowe i letnie powodują wibracje. U znajomego jak zamontuje to jest cisza nic nie wibruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet dwumasę wymieniłem i dalej kicha . Nic się nie zmieniło . A moja dwumasa była dobra - teraz leży i czeka na chętnego- potrzebującego

Edytowane przez krupskim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienię przy okazji też te górne poduszki amortyzatorów. To nie taki duży koszt a może coś da. Auto już ma 245 tysięcy nalatane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cenne rady. Przy wymianie zwrotnicy i tak muszę to wszystko ustawić więc geomoetria obowiązkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również występują drgania na kierownicy przy prędkościach ok120 km/h ale odczuwalne są przy hamowaniu więc czy w moim prypadku również winne są tulejki wahacza - czy ich wymiana pomoże ? (kół nie wywarzyłem zrobię to w tygodniu) Wiele osób mówi że to krzywe tarcze hamulcowe ale czytając forum mam wątpliwości ... proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to oczywiste,że jak masz drgania przy hamowaniu to zaczynasz od tarcz hamulcowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem te tuleje Tuleje wahacza przedniego dolnego, tylnego (tzw. banan) - AUDI A4, A6, VW Passat B5, B6 - 2szt. cena 150.00 PLN

Jestem umówiony na wymianę i mam pytanie żeby montery czegoś nie spieprzyli: czy te tulejki metalowe które są w środku poli co wkłada się w nie śrubę trzeba wyprasować i ponownie wprasować na ten smar co dołączają do kpl czy tylko je dopchać do końca?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...