Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"


Hincó

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście ten klej do poprawki, musze jego nadmiar zdjać ;P

Ale chyba jeden znaczek leci do kosza bo neon rozświecił sie na rózowo chyba przez klej :/ Chyba rozpuścił/zareagował z izolajćą neonu..:/

Ja niemal napewno jak bede miał czas założe to ale za szybe tylną(sedan). Ojciec wraca w niedziele więc myśle że sie zgodzi i przekona starszą ; ]

Ja bede malował dla sportu znaczki z boku ;P

Pudełko na to ustrojstwo zrobie pewnie z pleksy albo czegoś innego łatwe go w obróbce ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to bede pewnie bede mial na tylniej klapie wiec musze miec takie zrobione na "perfeto" :P

Powodzenia! :tongue:

Ja już dwa zrobiłem i nawet myśle że 3 niie spiełniłby moich wymagań ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESLI to bedzie dzialac to ja tez chce :quattro:

Mam gotowca do dopieszczenia tylko bo poprzedni przyszły własciciel przestraszył sie prowadzenia kabli przez klape ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hincó jak tam projekt?

D.pa, uwaliło mnie w łóżku już prawie tydzień, i jeszcze nie wracam do pełni sił, angina+komplikacje i ma sie to 40* i śmierć w oczach :/

Miałem zabierać się do zrobienia własnie na gotowo znaczka ale nie wyszło.. zobaczymy..

BTW, inni-co brali sam znaczek-może oni coś mają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

został wstrzymany, przynajmniej u mnie, a co z resztą? przecież sporo tego powysyłałem.. :|

Ja jak sie zajme to sie zajmę raczej całkiem później, bo w sumie nie wiem czy nawet nie zepsułem go niedawno :P

Tylko co z reszta? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hinco a ja tam cosik dla mnie? co prawda nie spieszy sie bo dzis wyezdzam i za miesiac wracam wiec wtedy fajnie by bylo jak byc cos zmontowal :wink4:

Znaczy gotowy?

Hym.. zalezy od tgo ile czasu bede miał, tez w miedzy czasie wyjeżdżam na tydzień, a potem nie wiem czy do uk nie zawitam bo trzeba dorobić ;)

Ale bede o tym myślał.. znaczek leży cały czas na biurku więc moze nie zapomne :P

Btw, znaczek przeszedł pare testów, do zamrażarki, jak rozmarzł to na maske samochodu(grzej sie frappe!), pooglądałem i widać że nic mu nie jest... :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to narazie olałęm bo jak by sie nakleiło taki znaczek na klape to by była straszna wiocha. trzeba go umieścić w klapie dlatego umieszcze go może w przyszłości kiedyś. :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to narazie olałęm bo jak by sie nakleiło taki znaczek na klape to by była straszna wiocha. trzeba go umieścić w klapie dlatego umieszcze go może w przyszłości kiedyś. :przebiegly:

JEst jeszcze możliwość dania go za szybe-taka forma przejściowa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...