Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi RSQ8 4.0 V8 Bi-Turbo Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i wracam po paru latach, do Audi ale co zrobić, jak dopiero niedawno pokazali coś wartego uwagi ?

Autko zamówione pod koniec grudnia, wyrobili się w ekspresowym tempie, dzisiaj przyjechało do dealera 

Z wyposażenia jest absolutnie wszystko, poza exclusive skórą. Konfig zapakowany do 900k 

Kilka fotek na szybkości, jak odbiorę to dorzucę już takie porządne 

 

IMG_7855.jpg

IMG_7853.jpg

IMG_7859.jpg

IMG_7851.jpg

IMG_7849.jpg

IMG_7850.jpg

IMG_7852.jpg

IMG_7857.jpg

IMG_7858.jpg

Opublikowano

jest mega sztos, piękna sztuka, koła ogromne - pewnie zimówek nie ma w tym rozmiarze w PL ;)

Opublikowano

Jest sztos, jest moc, piękne auto. O wiele ładniejsze niż lamborghini ursus, czy tam urus B)

Opublikowano

Super SUV:kox: Taka rzecz mi sie rzuciła w oczy... dekielków do felg nie ma czy po prostu zdjęte do transportu?

Opublikowano
  • Autor

Dopiero salon przy PDI zakłada różne takie pierdoły ?

Opublikowano

listwy na drzwiach psują efekt, kolor hmmm co kto lubi, rsq8 podoba mi się :wink: 

Opublikowano

Fajnie, że zrobiłeś comeback!

Gratulacje nowego nabytku?

Ciekawie to wygląda choć kolorystyka dyskusyjna.

Napisz pls parę słów jak pierwsze wrażenia po odbiorze.

Dużo frajdy z jazdy ?

Pozdrawiam 

Edytowane przez black4

Opublikowano

WOW !!

Opublikowano

Śledzę na bieżąco na insta ;) 

Sztosik razem z M8

Do tych rudych foteli to chyba masz słabość, co? Bo razem z m5 wszystkie trzy auta mają rudawe wnętrze :D 

Opublikowano

:ok2:

Opublikowano

Piękna jest ?

Opublikowano
W dniu 21.02.2020 o 17:22, michal_g84 napisał:

jest mega sztos, piękna sztuka, koła ogromne - pewnie zimówek nie ma w tym rozmiarze w PL ;)

Ci powiem, że w zeszłym roku jak ojciec kupował Q8 to zimówek w rozmiarze 21 cali było sporo szukania.. na stronach internetowych są, ale w magazynach brak :decayed:

Opublikowano

Graty zakupu. Dobrze, że tu dorzucili masaże do sportowych foteli, a nie jak w rs6/7.. 

Na zimówki już w moim rozmiarze trzeba było czekać aż przyjdą z Niemiec bo nie było w pl. 3 tygodnie czekania jak dobrze pamiętam.

Opublikowano

 Co tu gadać   :thumbup1::thumbup1:  :thumbup1: .......

Opublikowano
W dniu 23.02.2020 o 08:14, jedrekx napisał:

Ci powiem, że w zeszłym roku jak ojciec kupował Q8 to zimówek w rozmiarze 21 cali było sporo szukania.. na stronach internetowych są, ale w magazynach brak :decayed:

Jesienią łatwiej było kupić zimowe 22" niż 21"

Co kupił do Q8 ? Jak się sprawuje ?

Opublikowano

dealer dał zimówki gratis do zakupu aut, ale nie ukrywam, że szukanie opon było wspólne ;) ostatecznie ma Hankooki i na zimę i na lato.

Opublikowano

Gratulacje zakupu. Zapowiada się świetnie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wszystkie poprzednie auta zabezpieczałeś folią z zewnątrz, a w tym trzeba będzie i środek zabezpieczyć co nie :decayed: ekranów nawalili w tych nowych modelach.....

 

Opublikowano

Gratuluje zakupu, mi tam bardzo pasuje kolor ;)

Opublikowano

Salon Audi, a auta na trawie w błocie stoją...:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.