Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 1.8 T Quattro Sedan 2006 rok by pelonek1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też byłem bardzo miło zaskoczony tym ustrojstwem :D 

Jedyna wada to chyba po przełączeniu z bt na usb np po utracie łącza chyba dwukrotna różnica w głośności :D i trzeba szybko wyciszać bo duuuuudni :) 

Opublikowano
  • Autor
37 minut temu, raaf napisał:

Jedyna wada to chyba po przełączeniu z bt na usb np po utracie łącza chyba dwukrotna różnica w głośności :D i trzeba szybko wyciszać bo duuuuudni :) 

Nie będę miał tego problemu bo kupiłem wersję bez bluetooth, jest tylko USB i AUX, mi wystarczy.

Opublikowano

Czyli masz bez wad :D 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Moim drugim autem jakim jest C6 jeżdżę obecnie na 17 takich jak na poniższym zdjęciu.

IMGP4736.JPG

Teraz pytania. Jest sens kupować pierścienie centrujące i zakładać te 17 do mojej B7? Jak ta 17 będzie wyglądać na zawieszeniu 1BA? Ma ktoś może taki wzór założony na srebrnym B7?

 

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano

Za pierścienie dasz kilkanaście złotych, także nie jakiś duży wydatek. 

A jeżeli nie planujesz innych kół do B7, to te nie będą złe.

Opublikowano
  • Autor
32 minuty temu, Adam87 napisał:

Za pierścienie dasz kilkanaście złotych, także nie jakiś duży wydatek. 

A jeżeli nie planujesz innych kół do B7, to te nie będą złe.

Nie planuję na pewno wiekszych kół. Muszę je kiedyś przymierzyc, zobaczę jak będą wyglądać. Z homologacji wynika że te 17 z C6 mają 7,5" i ET 45. Takie same zaleca też B7 w swojej homologacji dla 17. Z obliczeń wychodzi mi że średnica 17 będzie w B7 o około 11mm większą niż to co mam teraz na 16 także wizualnie powinno być ok.

Opublikowano

Tymczasowo żeby przymierzyć to bez pierścieni założysz. Jak będą pasic to wtedy pierścienie kup. 

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Rob@k napisał:

Tymczasowo żeby przymierzyć to bez pierścieni założysz. Jak będą pasic to wtedy pierścienie kup. 

Tak zrobię, myślałem o tym.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiejszy mały modzik. Podziękowania dla kolegów @pila24oraz @Bananza pomoc w podjęciu szybkiej decyzji odnośnie zakupu licznika oraz dodatkowe dla kolegi @Bananza odczytanie kodów pin IMMO ze starego i nowego licznika oraz za dopisanie przebiegu w nowym liczniku. Obyło się bez uziemiania auta na dłużej niż podmiana i adaptacje nowego licznika VCDSem.

IMG_20210409_204652.jpg

 

Opublikowano

Kolorek jednak bardziej miły dla oka niż standardowa czerwonka ?

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, pila24 napisał:

Kolorek jednak bardziej miły dla oka niż standardowa czerwonka ?

Niektórzy piszą, że nie pasuje bo wszystko w aucie na czerwono jednak ja napiszę, że pasuje i to bardzo, zrobiło się jakoś przyjemniej w aucie.

Opublikowano
11 godzin temu, pelonek1 napisał:

Niektórzy piszą, że nie pasuje bo wszystko w aucie na czerwono jednak ja napiszę, że pasuje i to bardzo, zrobiło się jakoś przyjemniej w aucie.

Rowniez wymienilem licznik na kolor zakupiony od kolegi pily i to byl mod na duzy +. Od razu nowoczesniej w aucie jest ciekawsza czcionka no i mod odchaczony na liscie :)

Opublikowano

Do mojej B6 też czeka już kolorowy licznik:wink4:

Mod na naprawdę duży+:thumbup:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Adam87 napisał:

Do mojej B6 też czeka już kolorowy licznik:wink4:

Mod na naprawdę duży+:thumbup:

Wczoraj zmieniałem to było już ciemno jak go uruchomiłem i byłem pod wrażeniem zmiany. Myślałem że tylko w nocy jest ten efekt, myliłem się bo dziś też mi się nie chciało wysiadać z auta. Jakby VFIZ nie kosztował tyle ile kosztuje, to już by siedział razem z nowym licznikiem.

Zmieniaj, nie czekaj.

Opublikowano

Najważniejsze że ty zadowolony. Czerwony Fis już trąci myszką,  ale mistrzostwo jest w b8 gdzie raz trafiłem auto z czerwonym fisem i mmi ( tak samo w  c6 jest ) 

Opublikowano
W dniu 10.04.2021 o 13:53, pelonek1 napisał:

Wczoraj zmieniałem to było już ciemno jak go uruchomiłem i byłem pod wrażeniem zmiany. Myślałem że tylko w nocy jest ten efekt, myliłem się bo dziś też mi się nie chciało wysiadać z auta. Jakby VFIZ nie kosztował tyle ile kosztuje, to już by siedział razem z nowym licznikiem.

Zmieniaj, nie czekaj.

I po zmianie na kolor przychodzi myśl do głowy: jak mogłem tak jeździć z tym czerwonym badziewiem :D

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, rosati napisał:

I po zmianie na kolor przychodzi myśl do głowy: jak mogłem tak jeździć z tym czerwonym badziewiem :D

Tylko rok, jednak to prawda co piszesz, jak mogłem ... .

Opublikowano

Oj tam bez przesady,mi sie podobają zegary z b6/7 nawet te czerwone nie są takie brzydkie. Gorzej było we wcześniejszych generacjach gdzie fis się sypał jak choinka na 3 króli.

SNC00125.jpg

Opublikowano
9 godzin temu, pelonek1 napisał:

Tylko rok, jednak to prawda co piszesz, jak mogłem ... .

Ja 2 lata wytrzymałem :)

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj zamontowałem środkowy wydech. Włoszczyzna firmy IMASAF, zakupiona z jakiegoś sklepu internetowego z Niemiec. Pasowało wszystko idealnie oraz dźwięk podobny jak w ORI wydechu. Cena wyszła mniejsza o połowę z wysyłką z Niemiec niż cena na alledrogo ze Smartem :banan:

IMG_20211023_132202.jpg

 

Edytowane przez pelonek1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.