Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pare fotek po zdechromingowaniu i umyciu, jeszcze relingi i będzie cacy :cool1:

20200328_173605.jpg

20200328_170419.jpg

20200328_163508.jpg

20200328_170535.jpg

20200328_181259.jpg

20200328_181631.jpg

20200328_181002.jpg

20200328_180729.jpg

20200328_170711.jpg

Opublikowano

Ładna czarnula:cool1:

Lusterka też będą czarne???

Opublikowano

???

526216A2-9C1B-4BEE-9765-BAC71E6B1A01.png

Opublikowano
4 godziny temu, Adam87 napisał:

Ładna czarnula:cool1:

Lusterka też będą czarne???

Mogłyby :decayed:

Opublikowano

Ryj wygląda :shock3:

Opublikowano

A z ciekawości czemu relingów nie kleiles :)? 

Opublikowano
55 minut temu, Mordeliuss napisał:

A z ciekawości czemu relingów nie kleiles :)? 

Bo będą fabryczne czarne, pisał wcześniej :wink:

Opublikowano
  • Autor

Nie da się wszystkiego zrobić na raz. Poza tym  do chromów miałem folie w pasku 5cm, a taka szerokość do relingów nie wystarczy. 

Opublikowano
7 minut temu, KoJ@K napisał:

Nie da się wszystkiego zrobić na raz. Poza tym  do chromów miałem folie w pasku 5cm, a taka szerokość do relingów nie wystarczy. 

Noo i wszystki jasne ;) pytałem z ciekawości dlaczego akurat wolisz demontować niż okleić bo widziałem ze szukasz czarnych na zamiane :) 

Opublikowano
46 minut temu, Mordeliuss napisał:

Noo i wszystki jasne ;) pytałem z ciekawości dlaczego akurat wolisz demontować niż okleić bo widziałem ze szukasz czarnych na zamiane :) 

Tylko nie wiem jak się ma folia na relingach jesli ktoś by chciał bagaznik montować, pewnie po jednym razie folia się uszkodzi, a na fabrycznych nie ma się czego obawiać ?

Opublikowano
  • Autor

Lusterek narazie jest mi szkoda ruszać, póki co zostają. A relingi być może spróbuje też okleić na piano, tak jak ramki szyb, jak tylko dorwe kawałki folii:cool1:

Opublikowano

Przyjade to sobie zobaczysz jak mam to pklejone u siebie ;) znajomy mówił że szło nawet łatwiej niż z ramkami :decayed: ja zrobilem kawalek ramek i stwierdziłem że on ma wiecej cierpliwości i doświadczenia wiec oddale im auto do zrobienia :lol:

Opublikowano
  • Autor

Folia Stek PPF Dyno Shade wlatuje na tył + do tego wycięcie na wsteczny :whistling:

20200330_222426.jpg

20200330_221925.jpg

20200330_232700.jpg

Opublikowano

Ładnieeeeeeeee, sztos robota ;) Motywujesz mnie żebym wziął się do roboty i ja :D

za***isty wybór materiału, chyba jeden z niewielu słusznych.

Edytowane przez Mordeliuss

Opublikowano
  • Autor

STEKiem już dawno kleiłem u mojej Pani i efekt mi się bardzo podoba, tutaj u siebie wyciąłem jeszcze ten biały pasek na lampach, żeby jeszcze lepiej kontrastowało z przyciemnieniem, zobaczymy które będą lepiej wyglądały na aucie :cool1:

Tutaj porównanie oklejonych lamp i nie oklejonych.

20200328_180729.jpg

Opublikowano

Zmiana na duży + bardzo ładne auto ;)

Opublikowano

Toś mnie teraz nabił klina z tym wyciętym wstecznym. :eusathink:

Opublikowano

daj LEDy  do wstecznego

Opublikowano
  • Autor

Lampy na d*pie, auto brudne i kilka fotek.

 

20200401_121050.jpg

20200401_120752.jpg

20200401_120919.jpg

Opublikowano

Fajnie wygląda. Chyba też u siebie wytnę folie pod białe szkło ..

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.