Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jak to niektórzy mówią wjechała truskawka na torcie :whistling:

Stara eSlineowa lotka ustąpiła grzecznie miejsca nowej lotce eReSowej. Jak dla mnie  to robi to mega robote na d*pie i jak ide do auta to za każdym razem jak patrze to jaram się nią, jak murzyn blaszką :dance:

20201107_224102.jpg

20201107_224047.jpg

20201108_120001.jpg

20201109_150647.jpg

20201109_190256.jpg

20201109_190055.jpg

20201109_223737.jpg

20201109_160955.jpg

20201109_224217.jpg

20201109_145752.jpg

Opublikowano

Dobra robota , lotka  dodała agresywność:wub::oklasky:

Opublikowano

Pięknie :thumbup1:

 

Opublikowano

wszystko fajnie .... ale ten silnik....

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Zima na pokładzie. Wleciały felgi z A5 18' 8,5J et29 i na oponki 245/40R18 

Bardzo przyjemne kółko, kolejna felga z A5 z za***istym wklęsem jak na takie parametry 

20201203_180544.jpg

20201203_181621.jpg

20201203_181216.jpg

20201203_180728.jpg

20201205_083852.jpg

20201205_083501.jpg

20201205_083107.jpg

20201205_082743.jpg

20201205_082614.jpg

Opublikowano

Lotka oryginał RS czy alaRS z alledrogo? ;) 

Opublikowano
  • Autor

Oryginał

Opublikowano
W dniu 9.11.2020 o 22:57, KoJ@K napisał:

Jak dla mnie  to robi to mega robote na d*pie i jak ide do auta to za każdym razem jak patrze to jaram się nią, jak murzyn blaszką :dance:

Miałem tak samo ? Kocur jest ?

Opublikowano

Muszę przyznać że prezentuje się pięknie :kox:

Felgi na zimę w sam raz :thumbup1:

Opublikowano

Świetnie prezentuje się! :thumbup1:

Opublikowano

To jest to :thumbup1: bardzo mi się podoba :a4fan:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie wszystkie decyzje w życiu bywają łatwe, ale tłumacze sobie to w ten sposób, że zawsze po burzy kiedyś znów przychodzi słońce ... żegnaj przyjacielu ... :smutas:

Wiem, że będzie miała dobrze, ale napewno nie tak dobrze jak ze mną :kox: 

Pojechała do @FroS-t -zboczeńca detailingowego, który po ostatnim czarnym aucie zarzekał się, że już nigdy więcej czarnego auta, a napewno nie UNI !!! Nooo...zarzekał sie i tyle z tego :grin:

20201216_161611.jpg

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Co następnie

Opublikowano
  • Autor

Pewnie jakieś audi lub golfik czwóreczka :whistling:

Opublikowano

Golf serii C7 na Matrixie:banan:

Opublikowano
5 minut temu, cartman82 napisał:

Golf serii C7 na Matrixie:banan:

Audi A6 C4 Competition heh

Opublikowano
W dniu 27.12.2020 o 10:01, karolek_ust napisał:

Audi A6 C4 Competition heh

Ce Czwóreczka dobry sprzęt. 

Opublikowano
W dniu 26.12.2020 o 23:53, KoJ@K napisał:

Nie wszystkie decyzje w życiu bywają łatwe, ale tłumacze sobie to w ten sposób, że zawsze po burzy kiedyś znów przychodzi słońce ... żegnaj przyjacielu ... :smutas:

Wiem, że będzie miała dobrze, ale napewno nie tak dobrze jak ze mną :kox: 

Pojechała do @FroS-t -zboczeńca detailingowego, który po ostatnim czarnym aucie zarzekał się, że już nigdy więcej czarnego auta, a napewno nie UNI !!! Nooo...zarzekał sie i tyle z tego :grin:

20201216_161611.jpg

No proszę, a w poniedziałek rozmawiałem z Leszkiem i się nie przyznał, jedynie mówił że planuje kupić b8 a to łobuz, Mati ładuj a6 c7 competition ??Nie martw się U FroS-t a będzie miała dobrze, coś wspominał o gwincie dla niej ???

Opublikowano
  • Autor

Ja sie nie martwie o Niego, tylko o siebie :kox: bo bardzo się biłem z myślami o sprzedaży takiego fajnego wozu... 

Na A6 w ori competition mnie niestety nie stać :dziura:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.