Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przesiada z marki Ford na Audi


Maciek1992

Rekomendowane odpowiedzi

Może kolega jeździ pod remizy? Nie wiesz.

Po za tym miał już te głośniki i słyszał jak grają co przyczyniło sie do wyboru tych a nie innych. To nie studio dzwiękowe, w którym szumów i zniekształceń sie nie doszuka. I szczerze mówiac sa dużo gorsze produkty od Herz i są zachwalane.

Może pochwal się co u Ciebie gra jako znawca i koneser.

 

Edytowane przez Muskel1
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2020 o 21:04, Maciek1992 napisał:

oj nawet nie wiem jakie mmi siedzi ;) musiałbym podskoczyć do kolegi który jest bardziej obcykany w audi ;)

Masz mmi 3g basic z nawigacją z mapami 2d. Autko hmm, sporo modów do zrobienia :cool1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się czepiacie? Co sporo modów, po co? Nie jest wcale bida bo ma skóre, MMI 3g, kolorowy FIS, tempomat, czjujnik zmieszchu, czujnik deszczu, multikiere i jeżeli dobrze widze zawias 1BE. Co macie więcej? Z tego co tu zaobserwowałem to jak nie masz "eslajna" to jesteś dziad i wy...j, choćbyś nie wiem co miał to ch..j. nie masz xenonów i "eslajna" i nie pogadasz. 

Nie daj sie podpuszczać bo Auto jest ładne i cziesz się bo jest z czego. Gratulacje i szerokiej bez awaryjnej jazdy. 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał:

Co się czepiacie? Co sporo modów, po co? Nie jest wcale bida bo ma skóre, MMI 3g, kolorowy FIS, tempomat, czjujnik zmieszchu, czujnik deszczu, multikiere i jeżeli dobrze widze zawias 1BE. Co macie więcej? Z tego co tu zaobserwowałem to jak nie masz "eslajna" to jesteś dziad i wy...j, choćbyś nie wiem co miał to ch..j. nie masz xenonów i "eslajna" i nie pogadasz. 

Nie daj sie podpuszczać bo Auto jest ładne i cziesz się bo jest z czego. Gratulacje i szerokiej bez awaryjnej jazdy. 

 

Widzę że milutko tutaj ?

A co do auta to baza do zabawy dobra i kolorek fajny. Wyobraźcie sobie co by było gdyby każdy miał RS 6 na pełnym wypasie, co byśmy wtedy rzezali ? Nuda by była...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tommy24 napisał:

Widzę że milutko tutaj ?

A co do auta to baza do zabawy dobra i kolorek fajny. Wyobraźcie sobie co by było gdyby każdy miał RS 6 na pełnym wypasie, co byśmy wtedy rzezali ? Nuda by była...

Taa w tym problem ze nie każdy rs6 jest na pełnym wypasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, tommy24 napisał:

Widzę że milutko tutaj ?

A co do auta to baza do zabawy dobra i kolorek fajny. Wyobraźcie sobie co by było gdyby każdy miał RS 6 na pełnym wypasie, co byśmy wtedy rzezali ? Nuda by była...

No atmosfera wręcz świąteczna:grin:

Ale tak tu niestety jest. Przejżyj sobie dział moje Auto i poczytaj krytyków. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MaciekPL napisał:

Taa w tym problem ze nie każdy rs6 jest na pełnym wypasie :)

I nie ma pakietu "eslajn"czyli już do bani:eusathink::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Muskel1 napisał:

I nie ma pakietu "eslajn"czyli już do bani:eusathink::grin:

To już Ty napisałeś, może masz jakiś kompleks do sline. To co sobie klient skonfigurował tak auto wychodziło , nawet w rs6..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam kompleksu ale nie ździwiłbym się gdyby któryś ze specjalistów na próżno doszukiwałby sie w RS pakieku "eslajn"

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Muskel1 napisał:

Nie mam kompleksu ale nie ździwiłbym się gdyby któryś ze specjalistów na próżno doszukiwałby sie w RS pakieku "eslajn"

Znajdą się i tacy hehe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2020 o 18:37, Muskel1 napisał:

 jak nie masz "eslajna" to jesteś dziad i wy...j, choćbyś nie wiem co miał to ch..j. nie masz xenonów i "eslajna" i nie pogadasz. 

 

 

? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2020 o 18:22, liquid8p napisał:

Masz mmi 3g basic z nawigacją z mapami 2d. Autko hmm, sporo modów do zrobienia :cool1:

Coś tam napewno pogrzebie jak wykopie się z kapitalnego remontu domu ;) generalnie auto śmiga i jestem zadowolony a to myślę ze najważniejsze ;)

Edytowane przez Maciek1992
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2020 o 18:37, Muskel1 napisał:

Co się czepiacie? Co sporo modów, po co? Nie jest wcale bida bo ma skóre, MMI 3g, kolorowy FIS, tempomat, czjujnik zmieszchu, czujnik deszczu, multikiere i jeżeli dobrze widze zawias 1BE. Co macie więcej? Z tego co tu zaobserwowałem to jak nie masz "eslajna" to jesteś dziad i wy...j, choćbyś nie wiem co miał to ch..j. nie masz xenonów i "eslajna" i nie pogadasz. 

Nie daj sie podpuszczać bo Auto jest ładne i cziesz się bo jest z czego. Gratulacje i szerokiej bez awaryjnej jazdy. 

 

Miałem lampy.typu LED w fordzie i się zraziłem bo.tym jak jedna część się przepaliła i kosztowało mnie to 450zl ..a uszkodziła.sie wiązka w lampie . Po czym nie świeciła połowa lampy " postojowa " . Wszystko z czasem wrzucę ładne felgi aktualizacja map przeprogramuje radio i myślę nad dorzuceniem qq1 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2020 o 20:00, tommy24 napisał:

Widzę że milutko tutaj ?

A co do auta to baza do zabawy dobra i kolorek fajny. Wyobraźcie sobie co by było gdyby każdy miał RS 6 na pełnym wypasie, co byśmy wtedy rzezali ? Nuda by była...

Kolorek fajny hmmm ciężki do utrzymania ale zdawałem sobie z tego sprawę ;)

Edytowane przez Maciek1992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2020 o 18:10, Muskel1 napisał:

Może kolega jeździ pod remizy? Nie wiesz.

Po za tym miał już te głośniki i słyszał jak grają co przyczyniło sie do wyboru tych a nie innych. To nie studio dzwiękowe, w którym szumów i zniekształceń sie nie doszuka. I szczerze mówiac sa dużo gorsze produkty od Herz i są zachwalane.

Może pochwal się co u Ciebie gra jako znawca i koneser.

 

W poprzedniej B7 grało między innymi:
Focal Polyglass wyprodukowane we Francji jeżeli coś CI to mówi, potem Focal Ps165 bo jeden głośnik polyglassów odmówił posłuszeństwa. Podłączone były pod 4 kanał RockForda P4001 potem pod Kenwooda KAC-PS501F + Sub Punch P3 starej serii i monoblock RockForda P6001bd a grało to najpeirw pod JVC KD-R90BT a potem pod Alpine UTE92BT, tweetery oczywiście umiejscowione na słupkach zgodnie ze sztuką.
W B8 aktualnie leniwie bo zbieram budżet:
Przód to Bang&Olufsen z MMi 2G (tu potrzebny spory budzet żeby to przebudować) + bagażnik to robiona na zamówienie skrzynia + wzmacniacz uDimension 1K 1D + Ural Bulava. Żeby ruszyć przód i włożyć tam coś lepszego i żeby zdało to egzamin potrzebuje sensowne DSP a to już nie jest koszt 400-600 zł ale jeżeli sie orientujesz to wiesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było zostać przy fordzie, te audiki to porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, r102 napisał:

trzeba było zostać przy fordzie, te audiki to porażka

No już nie przesadzajmy bo zaraz zacznie się dyskusja w stylu "a bo Ford to..."-  przyznam, że też samego mnie kusi by wymienić kilka bolączek ale to nie ten dział na tąką dyskusje. Każda marka ma jakieś wady i te VAG są ogólnie znane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Muskel1 napisał:

No już nie przesadzajmy bo zaraz zacznie się dyskusja w stylu "a bo Ford to..."-  przyznam, że też samego mnie kusi by wymienić kilka bolączek ale to nie ten dział na tąką dyskusje. Każda marka ma jakieś wady i te VAG są ogólnie znane.

Dokładnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym tu pisać, porównywać forda do audi. Jedyny plus u forda to zawieszenie. Reszta daleko w tyle, w każdej równorzędnej generacji aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Tomafx napisał:

O czym tu pisać, porównywać forda do audi. Jedyny plus u forda to zawieszenie. Reszta daleko w tyle, w każdej równorzędnej generacji aut.

Zgadza się, ale za Forda nie płacisz tyle, co za Audi. Więc tym samym porównywanie jest średnio obiektywne.

 A każda marka ma swoich zwolenników i przeciwników, to są gusta o których się nie dyskutuje. 

Szczerze mówiąc ceny Audi zwalają z nóg patrząc na nowe oferty. Czy tą drożyzne rekompensuje "klasa" Audi??? To juz każdy sam sobie musi odpowiedzieć.

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...