Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Które felgi - pomóżcie


soolek

Które felgi do mego paździocha ???  

  1. 1. Które felgi do mego paździocha ???

    • wzór RS6
    • wzór S-line MAM 6
    • MAM MT2
    • DOTZ Daytona Black
    • DOTZ Daytona Silver
    • MRR Design GT! Black 19'
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj prawie kupiłem 18ki s-line szukaj i ty :kox: będziesz ostrozniej jeżdził :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańce, bo mnie jeszcze namówicie :mysli:

Niestety codziennie pokonuję kiepskie drogi do pracy i obawiam się, że 18 mogłyby już tego nie wytrzymać ... i ja też :no:

Ale naprawdę aż takiej dużej różnicy nie ma. Na 18" trzeba tak samo uważać jak i na 17". Jak nie będziesz jeździł ostrożnie to i 17" pogniesz. Głównie różnicę odczujesz w komforcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że trzeba uważać, ale zawsze opona w 18' jest trochę niższa, więc prawdopodobieństwo większe.

Niestety samochodem jeździ też czasami żona, a być może za jakiś czas się całkowicie przesiądzie na ten samochód, a wtedy ... może się dziać.

W sumie to zawsze wtedy można opchnąć 17' i ... wrócić do 15' :tongue4:

Jeszcze pomyślimy.

Gadałem już z gościem, który ma RS6 17' w B6 i ma mi udostępnić do przymiarki.

Jeśli będą wyglądały OK, to bierem 17', jeśli małe, to wtedy S-line albo 18' RS6, albo DOTZ black 18' :naughty:

Kur...cze walduś - najlepiej by było zrobić przymiarkę wszystkich w jednym czasie...marzenia :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańce, bo mnie jeszcze namówicie :mysli:

Niestety codziennie pokonuję kiepskie drogi do pracy i obawiam się, że 18 mogłyby już tego nie wytrzymać ... i ja też :no:

Ale naprawdę aż takiej dużej różnicy nie ma. Na 18" trzeba tak samo uważać jak i na 17". Jak nie będziesz jeździł ostrożnie to i 17" pogniesz. Głównie różnicę odczujesz w komforcie.

Ja praktycznie nie widze róznicy miedzy 17" a 18"..., komfort podobny :good: Pewien Klubowicz jechał moim autem i nie mógł uwierzyć, że jedziemy na 18" a droga była koszmarnie dziurawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba muszę wyczaić jakąś B5 na 18' do przewiezienia tyłka po Wawce i wtedy się obaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym założył 17'', jak za rok będzie Ci mało (i ciągle będziesz jeździł tym autem), to sobie zmienisz na większe :)

Jeżeli jednak decydujesz się na 18'' to bierz RS6 i nie kombinuj innych wynalazków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że trzeba uważać, ale zawsze opona w 18' jest trochę niższa, więc prawdopodobieństwo większe.

Niestety samochodem jeździ też czasami żona, a być może za jakiś czas się całkowicie przesiądzie na ten samochód, a wtedy ... może się dziać.

W rozmiarze 18" są też opony 225/45 czyli tej samej wysokości co w 17"

A wygląd wiadomo że dużo lepszy :naughty:

A jak fure oddasz żonie to załóż z powrotem 15" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rozmiarze 18" są też opony 225/45 czyli tej samej wysokości co w 17"

A wygląd wiadomo że dużo lepszy

Ale wtedy będzie za bardzo przekłamywać. Dlatego dla 18" odpowiednia będzie 225/40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rozmiarze 18" są też opony 225/45

To stanowczo za duża opona do A4 B5 :no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagłosowałem na daytona Silver,myślę że zrobią najlepsze wrażenie![br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 13:39_________________________________________________podzielam zdanie kolegi Yelo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście wrzuciłem fotkę z przymiarki RS6 17' na mojej OOOO.

I co teraz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam sie podba dalej ta felga :gwizdanie: szkoda ze nie zrobiłeś fotki z innego miejsca albo w ogóle paru fotek ale aparatem a nie komórką :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się felga dalej podoba i to bardzo i na B6 Avant (mimo, że 17') wygląda extra, a tutaj ... nie powaliło mnie na kolana to zestawienie. Może z samochodem coś nie tak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście wrzuciłem fotkę z przymiarki RS6 17' na mojej OOOO.

I co teraz :mysli:

Wyglądają jak "zwyczajne" 5-ramienne felgi a nie jak RS6 :confused4: Może to wina rozmiaru w połączeniu z kolorem samochodu zbliżonym do felg :mysli: Bo za bardzo zlewają się z samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mówie że to wina zdjecia :gwizdanie: a po drugie felgi są umyte a autko niestety brudne(albo taki efekt zdjecia) to też wpływa na efekt wizualny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi były umyte (świeżo założone) i mój samochodzik też był umyty.

Zdjęcie jest kiepskiej jakości, ale powiem szczerze, że nawet się nie starałem, bo na żywo też lepiej to nie wyglądało.

Tzn. może nieźle, ale myslałem, że efekt będzie dużo lepszy :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...