Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Tkoczu_jakie et masz? 

Edytowane przez monthrey12

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, gordo napisał:

Witaj.

Talerzyki z B5 masz na zawieszeniu 1bv?

Jeżeli tak to czy weszły na fabryczne podkładki z gumy z B7 czy miałeś te z B5?

Tak, 1bv ,

wchodza na fabryczne gumy ale ja ich nie dawałem żeby zeszło te pare mm niżej jeżeli dobrze pamietam. 
 

6 godzin temu, monthrey12 napisał:

@Tkoczu_jakie et masz? 

Fele maja ET48, ale mam dystanse 13 mm na przód i 17 mm  na tył 

Opublikowano

@Tkoczu_ to ja mam chyba duży negatyw na tyle :). Et 45 przod 13 tyl 17 i są bardziej schowane a opona jaka ?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, monthrey12 napisał:

@Tkoczu_ to ja mam chyba duży negatyw na tyle :). Et 45 przod 13 tyl 17 i są bardziej schowane a opona jaka ?

Opony 235/35 

Opublikowano
16 godzin temu, Tkoczu_ napisał:

Tak, 1bv ,

wchodza na fabryczne gumy ale ja ich nie dawałem żeby zeszło te pare mm niżej jeżeli dobrze pamietam.

Dzięki. 

U mnie gumy zostały, a siadło idealnie. Nie spodziewałem się aż takiego fajnego efektu.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jestem strasznie zniesmaczony tym dyfuzorem wiec wracam do poprzedniego..

2E97CC88-8159-447B-8979-65552D5A9CA3.jpeg

A636EC3D-E153-4406-9EDA-D5029EFF5D55.jpeg

Opublikowano
7 minut temu, Tkoczu_ napisał:

Jestem strasznie zniesmaczony tym dyfuzorem wiec wracam do poprzedniego..

Bardzo dobrze poprzedni zdecydowanie lepiej wygląda od tego czegoś :)

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, MaTeo85 napisał:

Bardzo dobrze poprzedni zdecydowanie lepiej wygląda od tego czegoś :)

Jak bym wiedział że taki bd tego spas itp, to bym kase wydał na dyfuzor z s4 :facepalm:

Opublikowano

I jak tu nie napisać 'a nie mówiłem' :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, afroo. napisał:

I jak tu nie napisać 'a nie mówiłem' :rolleyes:

Mleko wylane wiec już trudno, nauczka na przyszłość bd.:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

I wszystko na miejscu, może nawet na dobre to wyszło :thumbup1:

Kiedyś było tak :E3CCEA67-0494-4E5C-8CC4-E543A1E66F72.jpeg

Aktualnie: 

644E545B-BCDC-4B73-970B-B44A35EC144F.jpeg

E3784D13-C460-419E-815A-30547C6F6746.jpeg

 

Edytowane przez Tkoczu_

Opublikowano

Zdecydowanie na plus.

Podzielisz się co to za końcówki tlumika, a może całe tlumiki wstawiłeś?

Opublikowano

Elegancko jest. :thumbup1:

Może chcesz przymierzyć tego fanta? :ph34r:

DYFUZOR DOKŁADKA ZDERZAKA AERODYNAMICZNA LIP x7.jpg

Opublikowano

@Tkoczu_Wal dokładkę w czarny połysk i będzie sztos. Ja na jesień się szykuję żeby to ogarnąć. :wink:

Opublikowano

Teraz to wygląda :thumbup1: ulterki 100 jak u mnie ? 

Opublikowano

Jeszcze podmalować albo okleić dokładkę na czarno i będzie ideał :naughty:

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, gordo napisał:

Zdecydowanie na plus.

Podzielisz się co to za końcówki tlumika, a może całe tlumiki wstawiłeś?

Tylko koncówki, ulterki 102mm 

 

12 godzin temu, MgrRazer napisał:

Teraz to wygląda :thumbup1: ulterki 100 jak u mnie ? 

:kox:

13 godzin temu, afroo. napisał:

Elegancko jest. :thumbup1:

Może chcesz przymierzyć tego fanta? :ph34r:

DYFUZOR DOKŁADKA ZDERZAKA AERODYNAMICZNA LIP x7.jpg

no może spoko bd wyglądać ? ?


 

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, R4xx napisał:

Jeszcze podmalować albo okleić dokładkę na czarno i będzie ideał :naughty:

 

12 godzin temu, monthrey12 napisał:

@Tkoczu_Wal dokładkę w czarny połysk i będzie sztos. Ja na jesień się szykuję żeby to ogarnąć. :wink:

No muszę malować zderzak wiec przy okazji dyfuzor może machnę :kox:

Opublikowano
15 godzin temu, afroo. napisał:

Elegancko jest. :thumbup1:

Może chcesz przymierzyć tego fanta? :ph34r:

DYFUZOR DOKŁADKA ZDERZAKA AERODYNAMICZNA LIP x7.jpg

Sorry ale jak dla mnie to typowy gadżet dla "rekina" tjuningu. :facepalm:

Opublikowano
3 godziny temu, Tkoczu_ napisał:

 

No muszę malować zderzak wiec przy okazji dyfuzor może machnę :kox:

Ja miałem zwykła dwururke sline w czary połysk i było git :thumbup1:. Zawsze to jakiś kontrast. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.