Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
55 minut temu, Mukade93 napisał:

ja mam zara auto rok, juz sie boje pomyslec co bedzie z nim po 2 latach :polew:

Pamiętaj żeby o hajsie nie myśleć bo zawału można dostać :grin: ja na szczęście prawie wszystkie mody co wrzuciłem do auta to na mega spontanie kupowałem za śmieszne pieniądze :grin:

Opublikowano
5 godzin temu, Tkoczu_ napisał:

Pamiętaj żeby o hajsie nie myśleć bo zawału można dostać :grin: ja na szczęście prawie wszystkie mody co wrzuciłem do auta to na mega spontanie kupowałem za śmieszne pieniądze :grin:

Kurde my chyba mamy to samo jeśli chodzi o oszczędzanie na częściach (pozornie drogich) :decayed: Można powiedzieć że jesteś dobrym materiałem na męża bo nie przepłacasz :grin:

Opublikowano
W dniu 5.05.2021 o 10:56, Tkoczu_ napisał:

Przyszły końcówki :banan:

Wybór padł na 102mm z buzzera :whistling:

I tak to się mniej więcej prezentuje B)

 

51DF18D0-999D-4FA7-8CB2-C69845733C1C.jpeg

 

Cześć,

Masz dokładny model tej końcówki ? Ona jest prosto ścięta, czy pod kątem ? :)

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, cysiek18 napisał:

Cześć,

Masz dokładny model tej końcówki ? Ona jest prosto ścięta, czy pod kątem ? :)

Tu masz linka, ścięte pod lekkim kątem :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wedle sugestii @FroS-t.. Felgi po renowacji ponad msc odpoczęły to można było wrzucić coś kwarcowego .:grin:

- GYEON Q2 RIM 

a dressingi to wiadomo że

SHINY GARAGE BACK2BLACK 

Dzieki @Mloty4x :grin:

756018C4-E570-40E0-A6BC-DD585D10C488.jpeg

4576A999-AF0B-4509-B22B-D7DC69717F37.jpeg

5FB54798-B9DB-444F-A62C-35A463112A56.jpeg

E60647CE-C99C-4CD5-AE7A-949DEC04DBBB.jpeg

Edytowane przez Tkoczu_

Opublikowano

A nie myślałeś o znaczku Audi z tyłu na czarno? :D

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, karolg987 napisał:

A nie myślałeś o znaczku Audi z tyłu na czarno? :D

O dużo rzeczach myślałem ale przy obecnym stanie łatwo już przesadzić z modami wiec tylko gwint ewentualnie relingi w black piano i koniec 

Opublikowano

Fajny kolor na felgach. Może pamiętasz kod lakieru czy nazwę?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Bambr97 napisał:

Fajny kolor na felgach. Może pamiętasz kod lakieru czy nazwę?

Ojj to nw bo na czuja wybierałem odcień, ale zadzwonię do kolegi to może bd pamiętał :rolleyes:

Opublikowano
19 godzin temu, Tkoczu_ napisał:

O dużo rzeczach myślałem ale przy obecnym stanie łatwo już przesadzić z modami wiec tylko gwint ewentualnie relingi w black piano i koniec 

Siedzi idealnie, szkoda kasy na gwint ?

Jak planujesz zrobić relingi w piano?

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, gordo napisał:

Siedzi idealnie, szkoda kasy na gwint ?

Jak planujesz zrobić relingi w piano?

No niby szkoda kasy ale za wysoko to mi stoi, kupię sprężyny to efekt bd żaden i 7 stówek pójdzie się walić, przy gwincie mogę sobie regulować wysokość do potrzeb, najlepszym wyborem byłby air, ale do 1,5 roku planuje zmieniać furę wiec tyle kasy już wydawać nie chce. 
 

A co do relingów to machnę je plastidipem chyba że któryś z kolegów poleci mi inne rozwiązanie :) 

Opublikowano
6 godzin temu, Tkoczu_ napisał:

No niby szkoda kasy ale za wysoko to mi stoi, kupię sprężyny to efekt bd żaden

Według mnie idealnie siedzi. ;)

Opublikowano
  • Autor

Przyszedł nowy rozdział.. 2D36FC53-90A6-4125-A299-80F8C98534E3.jpeg

Koniec z cykaniem telefonem :kox:

72148F31-E36B-4F36-A25A-56CBA028F153.jpeg80EC079B-ABB7-49B9-A407-4938E74BC5E4.jpeg1D60F09A-5663-48B8-8694-ABA802D38BE0.jpeg4739FD49-D1A6-4A66-8471-5F188644C9A4.jpeg
 

Może za rok albo dwa zacznę porządne foty cykać, na ten moment małymi krokami do przodu :whistling:

Wiadomo kto mnie zaraził „zajawka” —>@karol1981 :grin:

Opublikowano

Też Karol zaraził mnie tym:wink:

I kupiłem Canona już chyba 2 lata temu:naughty: 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Adam87 napisał:

Też Karol zaraził mnie tym:wink:

I kupiłem Canona już chyba 2 lata temu:naughty: 

Hehe fajna sprawa :kox:

Opublikowano

dosc czesto pod ta elektrownia jestes, czyzby zbijasz pkt w wordzie? :polew:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Mukade93 napisał:

dosc czesto pod ta elektrownia jestes, czyzby zbijasz pkt w wordzie? :polew:

Mieszkam niedaleko :p 

Opublikowano

No pięknie, cieszę się że mogłem pomóc, teraz to będą foty do kalendarze. 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witaj. Mogę kupić kierownicę taką jak masz u siebie. Czy dużo rzeźby jest żeby działały wszystkie przyciski?

Głównie chodzi mi o zmianę stacji radiowych oraz piosenek, a także pokrętło głośności.

Trzeba przerabiać jakieś wtyczki, moduły itd.?

Oczywiście poduszka również musi być podłączona jak należy. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.